MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/30/2012 12:52:00

necla o ne ya öyle fatura:(( allah yardım etsin bu soğukta az yakmak ne demek

neşecim bizde tarhana çorbası,tavuklu bezelye ve pilav var koş gel:))

zeynepcim bende tek çocukluyken aynen öyleydim.bir çeşit pişirirdim.ama şimdi böyle malesef

11/30/2012 13:22:00

neclacım yattık bizde zaten pek muhabbet olmadı.dikizciler meraklı meraklı okuyor ya ondan sildim

11/30/2012 14:17:00

hülyacım senin ikinci ya tecrübeli annesin diye çeşit istiyorlardır :)  Bu arada tarhana ennn sevdiğim çorbadır şöyle bol acılı... 

Ne muhabbeti yaa yine ne kaçırdım kii :(

11/30/2012 15:23:00

Hellooo duscideyim kanal tedavisi yapılacak korkuyorum ben yaa:(( öperim hepinizi.

11/30/2012 15:51:00

Gecmis olsun Banucum.. Korkma kuzum sıkıntılarından kurtulursun ne guzel.. Benimde gitmem lazım aslında ama suan bir şikayetim yok diye gecistiriyorum :)) benim koca gecikecek yine :((( ben sevmedik bu ısı yaa.. Kayseri gibi degil burası :( büyük sehir iç anadalo gen. Mud. Olduğu icin merkezden Gelen giden toplantıları, sunumları falan bitmiyor.. Haftaya yine istanbuldan CEO yardımcısı gelecek diye bir hazırlık icine girdiler :( Birde bizimki terfi istiyor o yüzden daha da özen gösteriyor. Ama arada olan bana oluyor.. Yarın yine çalışacak :( sabahtan doruğu doktora goturuces. Kolunda uçuk görünümlü bir yara gibi bisey oldu. Sıvı akıntısı falan yok. Bursa'da ki doktorunu aradım bir cilt doktoruna gösterin dedi. Daha önce poposunda da benzer bisey olmuştu. Alerji olsa tek bir yerde olmazmış. Bı gidelim de gösterelim dedik. Sabah 9a aldık randevuyu soner ise gidecek bizi bıraktıktan sonra diye . Ben yemek dusunuyrdum ama gerek kalmadı. İspanak yeter bana. İsin kötüsü ekmek te yok :)) genelde soner gelirken alırdı ekmegi burda yakında market yok diye.. Amaaaannn keyfim kaçtı iste. Yarın da tüm gun eve hic bir faydam olmayacak hersey kalacak pazara :(

11/30/2012 16:28:00

haha necla öyle bir erkek yok kalmadı yeryüzünde:)))

11/30/2012 16:48:00

Ay hakkını yemuyeyim benim ki normalde iyidir dusuncelidir falan ama konu is olduğu zaman biraz titizdir :)) Basak burcu erkeği iste..

Ya kizlar ben bugün doruğun çorbasına pirinç yerine biraz bulgur ve azıcık soğan attım. Biraz da kimyon serptim gaz yapmasın duye amma hata ettimmi ki yaa... Geceleri zaten uyumuyor dokunmaz herhal

11/30/2012 16:50:00

Bı tane minik bı büfe var site de ama ekmek kalmamış :( Migros benim de cok isimi görüyor ama simdi telefondan uğraşmak dert bir ekmek icin 30 tl lik alışveriş :)))

11/30/2012 16:51:00

neşem anlayışlı olsunlarda az da romantik olsunlar.şöyle sürpriz neyim yapsınlar falan:))

11/30/2012 16:52:00

neşecim bilmiyorum ki bulgura ben daha yeni başladım pek gaz yapmadı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...