MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

11/30/2012 16:57:00

Bahtımıza bakalım. İnsallah gaz yapmaz :) ay benim koca onceden yapardı supriz neyin :/ ama uzun zaman oldu yapmiyorZz hatta gecen aksam söyledim de kendisine ;))) belli olmaz bu isler dedi pis pis gülerek ama suan icin bir hareket yok :)) yakında özel bir gun de yok.. Gorucez bakalım :))

11/30/2012 17:00:00

neşem valla yapsınlar.gerçi benim koca iki çocuktan sonra bu hale geldi:))) ah ah eskiyor muyuz ne?

11/30/2012 17:11:00

BAKICI ARAYAN VARMI 

11/30/2012 17:13:00

Hah ben de geldim muhabbete :) koca nöbetçi, kv ye geldik burada kalicaz bugün de, esimin kardeşi ile eltim geliyor, onları bekliyoz, kendileri yeni hamiş, sanırım 10 haftalık falan oldu minik fasülye :))

Neşecim nasılsa uyumuyor Doruk pasa, boşver gaz yaparmı diye düşünme, ver gitsin, yesin de...

11/30/2012 18:00:00

ah özlem sen kv ye gitmişsin yine
senle buluştuğumuz günün gecesi özgür nöbetteydi.kv ler feci grip olmuşlar yatak döşek şeklinde annemlerde acil anneannemlere gittiler şansıma
tüm gece yalnızdım.sabaha kadar çınarı pışpışladım inan:((

11/30/2012 18:03:00

ben 2 aydır yalnız pışpışlıyorum kızlar. Halinize şükredin hatta Adel doğduğundan beri daha Murat bir kere uyutmadı :((((((((((((((((((((((((

11/30/2012 18:05:00

özlem ne desem bilemedim:((
eşin niye böyle yapıyorki?ama ne kadar yardım etselerdi yük hep kadında malesef:((

11/30/2012 18:06:00

Bir bilsem Hülya. Rüzgardaki halinin  tam tersi :(

11/30/2012 18:08:00

anladım özlem:((
allah yardımcın olsun.eşinde bir an önce insafa gelsin inşallah.ne kadar zor biliyorum iki çocuklu olmak.hiçbirşeye yetişemiyor insan:((

11/30/2012 18:12:00

Dogtu soyluyorsun nasilsa uyumuyor sipa ;))) corbayi da yedi valla Ozlem hatta sadece patates havuç pirinç ten daha keyifle yedi gibi geldi :)) soğan lezzet vermiştir tabi :) cok abartamadim ama 70-100 cc arasi yedi herhalde :) maşallah diyeyim de kendi nazarım değiyor benim bu cocuğa..

Ay nasıl basım ağrıyor !! Açlıktan sanırım dedim yemek yedim ama dayanamayip alicam sanırım

Bir parol :( uykusuzlukta olabiluuu tabi sebebi :) bugün hic uyumadım gündüz :( doruk ta zaten rn fazla 1 saat uyudu her defasında :/ tatlı krizim tam gaz devam koca geç gelicek ondan isticektim güya tatlıyı ama isticem yinede alsın gelsin napimmm :)) ekmek isini de hallettim bu arada. Dolapta Hamburger ekmegi vardı onunla yedim yemeğimi ;))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...