MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/03/2012 07:41:00

Günaydın Neşem. Evet yaa bende güncellerde okumuştum. Çok işe yaradı diye yazmışlardı. Aklımızda olsun.  Neşem sen çalışmayı şuan için düşün müyorsun dimi, yani düşünemiyorsun?

12/03/2012 07:50:00

Yok canım yaa.. Kayseri'de olsaydım devam etmeyi düşünüyordum hatta bu aralar başlamam gerekiyordu ama simdi burda yeniden is aramam lazım falan. Hazır evdeyken ve beni bekleyen bir is yokken kendim büyüteyim istiyorum. Zaten akraba falan da olmayınca nasıl bakıcıya bırakır giderim. Cok zor geliyor suan düşüncesi. Belki önümüzdeki sene baslarım ama :)

12/03/2012 08:15:00

Amannnn boşver o zaman çalışmayı allahaşkına, çocuğunun tadını çıkar :) Tamam çok zor biliyorum ama onun yanında büyümesi senin terbiyen ile büyümesi çok ama çok önemli. 

12/03/2012 08:48:00

Onun terbiyesini bilemem de benim terbiyem bozuluyor artık :))

12/03/2012 08:50:00

:)))) Delüüüü :)

12/03/2012 09:39:00

Günaydıııııııııııııııııııın :)

Banuşummm dişiniz hayırlı olsun :) diğer dişlerde ağrısız sızısız gelsin inşallah :) 

Neşecüğümmm şekerim geçende de dedim, senin oğlan böyleyse, kız yapsan nası cadı olurdu kim bilir :)))) Maşallahı var Doruk paşanın canına okuyo baya desene :)

Anahtar muhabbetini okudum şimdi :) siz hadi 1 gece bırakmışınız, ben gene kapıda unutup İzmr' e gittim 1 hafta da yoktuk :D eve geldik anahtar kapıda... Allahtan biri girmemiş :/ 

Benim kızda pek zilli oldu ya, reklam müziklerinde oynuyoor, oyuncaklarının müziklerinde oynuyoor :) bide el çırpıyor cadı :)) Ama dün ne hikmeyse canımıza okudu.. Bi dışarı çıkalım dedik, bişeyler yiyelim diye, aman allahım feryat figan.. tüm müşteriler çalışanlar başımıza toplandı neden ağlıyo böyle diye. Sanki ben biliyorum da :( apar topar çıktık mekandan :( 

12/03/2012 10:38:00

Selamlarrr...

Heyoo dudu Duru'nun da dişi çıkmış, birer birer gelsinler incilerrr :)) Banuşum evet yaa gerçekten çok büyük mutluluk ilk dişini görmek, sanki büyümüş kocaman bir şahsiyet olmuş gibi geliyor dimi ;)

Anahtar olayları fenaymış kızlar, amman dikkat edin, yani ben de her an yapabilirim, balık hafızalı oldum iyice...

Ayşegül, benimki de zilinin önde gideni, oynak tosbağa, ufacık bir müzik duymasın, hemen oynamaya başlıyor, eller kollar bir yandan, popo öne arkaya bir yandan :)) şu aralar en sevdiği hareket alkış yapma, gece uyandığında bile dedeee diye bağırıp el çırpıyor, gülermisin aglarmısın :)) bir de avuçlarını birbirine değiriyor, şip şip şip sesini dinleyip gülüyor :)

Neşecim yerim ben senin terbiyesiz oğlunu yerimmm ;)

12/03/2012 12:02:00

Öziş' im tam zilliler doğurmuşuz desene.. :) MAsal da öyle. Gece uyandığında tepemize çıkıyor, sonra oturup şap şap el çırpıp gülüyor cadı.. Hoş el çırpmaya daha çok yeni başladık :)

Bizim de burunlar tıkandı yine ya :( ilerlemese bari, mız mız yine bugün :(

Haaaaaaaaaa kızlar bu arada dün Migros' ta Arifoğlu markasının keçiboynuzu ununu buldum.. Daha önce arkadaşımda görmştüm ama annesi öğüttürüp göndermiş, bende nerde bulcaaam diye yakınırken dün resmen karşıma çıktı... HAtta biri almış çok alakasız bir yere bırakmış :) görünce kaçırmadım aldım. Masal' ın meyce püresine koydum bugün, güzel yedi :) 1 çay kaşığı koydum. Çok sık vermesem de ara ara vermeyi düşünüyorum. Bunu hemen diğer başlığa da ekliyim :) 

12/03/2012 12:08:00

Canlar hoşgeldiniz. Masal'ı da Özde'yi de yerim yeriiiimmmm :) Gözümün önüne geliyorlar tam yemelikler yaa, allah nazardan saklasın. Hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Şimdi biraz sıkıntısı varmış. Uyumuyormuş, mızmızlanıyormuş. Kıyamam yaa, insan hem seviniyor hemde canı yanıyor diye üzülüyor. Keçiboynuzu unu yararlı mı kızlar?

Ayçicim geçmiş olsun umarım ilerlemez. Biraz daha dertlrini söyleyebilir duruma gelene kadar sanıım böyle devam edecek. Ama sonrasında iletişimimiz arttıkça çok daha keyifli günler bizleri bekliyor olacak dimi :)) Benim kızım babaya gerçekten aşık daha şimdiden. Göz kırpıyor sürekli :)) Kırparken de kendini titretiyor. Ya resmen kur yapıyor :)) Birde gözünün içine içine bir bakışı var, hayran resmen. Kıskanmıyor değilim:P Yani bana niye böyle yapmıyor diye :))

12/03/2012 12:13:00

:)) daha kız olacak dediğimde çevremdekiler pabuçun damda olcak şaşırma demişlerdi.... Gerçekten de öyle.. Baba-Kız aşkı işte :) bende kıskanmıyor değilim ne yalan sölim :D Babamız işten gelir bi öper koklar alır kızını boğuşur, ben bi kenarda bende iyiyim nolsun işte diye takılırım :)))))) Masal şu sıralar çok fazla üzerime düşüyor yalnız. hep peşimde...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...