MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/03/2012 12:27:00

Aynen Ayşegülüm aynen :) Aman iyi olsunlar, mutlu olsunlar da gerisi sorun değil :)) Belki ileride bir oğlumuz olur o da bize aşık olur :))

12/03/2012 12:30:00

hehe :)))) olabilerrrrr

12/03/2012 12:38:00

Bizde pişeceğiz zamanla anladığım kadarıyla :D

Masal da bana baya düşkün son zamanlarda :) Şimdi bir iş planım var, o zaman ne yapıcam bilmiyorum...

12/03/2012 13:15:00

işten okuyorum mesajlarınızı aklım evde sıpada çok zor ya:( bi süredir sıkıntımız da var üstelik gece gaz sancıları geri döndü arada uykusunda ağlıyarak uyanıyo bir iki saat masaj avutma falan ben uykusuz işte o mızmız evde ...bence fırsatınız varsa erteleyin bi süre çalışma işlerini tadını çıkarın ben şimdiden düşünüyorum da ilk dişini emeklemesini adımını falan ben mi görücem acaba başkası  mı?

12/03/2012 13:49:00

Merhaba Gülşah. İşte tipik çalışan anne sıkıntıları :(( Bende hep onu düşünüyorum. Umarım bizler görürüz....

12/03/2012 13:56:00

Yarama tuz basıyorsunuz :(( Allah yardımcınız olsun. Hepimizin yardımcısı olsun. Çalışan anne olmak gerçekten çok zor. 

Üzülme Neclacım yaa, benimki de bazı şeyleri yapmıyor. Hiiiççç emeklemiyor. Ne yaptıysam kaldırmıyor kıçını :) Gömüyor hemen kafasını başlıyor mızmızlanmaya :( Sırası var demekki ne yapalım bekliyeceğiz...

12/03/2012 14:22:00

Çalışmak demeyin banaaaa..... :(((((( offffff...

Bazıları tembel oluyor, bizimkiler de o cinsten herhalde, Özde de emeklemiyor, yüzüstü yatırınca kendini sirtustu çeviriyor anında, emeklemeye yeltenmiyor bile, hani hareketli ayaklarını güçlü yere basıyor, bir yere tutturunca ayakta da durabiliyor ama ben çabalayayım kendim tutunup kalkayım falan yoookkk :) ama yattığı oturduğu yerden maksimum hareketli, eli dursa ayağı durmuyor, ayağı dursa eli, onlar dursa çenesi durmuyor zaten ;))

12/03/2012 14:24:00

Hahahaaaa :))) Yerim onu ben. Duru'yu anlatmışsın sanki Özlemim :)) Birde ayyyyyyyy diye çığlık atıyor:) Çok gülüyorum :)

12/03/2012 14:25:00

Biz benziyoruz ya Banu, kızlarımız da benziyor birbirine :)))

12/03/2012 14:27:00

kerem e de bbabaannesi bizim evde bakıyo arada anneanneye götürüyorum içim rahat aslında iyi bakıldığı konusunda ama işte keşke diyorum haliyle ynında ben olsaydım keşke :(

merhaba banu Allah yardımcımız olsun gerçektende ihtiyacımız var ...
elifasu hiç üzülme zamanı var demek ki daha benimki de emeklemiyo sürünüyo yerlerde vakti gelince bi başlarlar tutamayız sıpaarı:))bi tanıdığımızın oğlu benim oğlusumdan 40 gün küçük çocuk nerdeyse yüricek söyledikleri zaman sinir olurdum artık takmamaya başladım o normal amanında doğdu benim sıpa 1 ay erken geldi diye geçiştiriyorum söyleyen olursa :)) anlatınca insan derdini rahatlıyo yalnız olmadığını anlıyo :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...