MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/03/2012 14:30:00

Evet Özlemim :)) İnşallah tanışırlar ileride :) Bunu için de önce bizim tanışmamız lazım değil mi? Sanal alem dışında :)))

Gülşah sıkıntını çok iyi anlıyorum :( Bende sürekli bunu söylüyorum kendime"keşke, keşke, keşke" :((((

12/03/2012 14:42:00

Hoşgeldin Gülşah :) çocuklarımız aynı donem cocukları, paylaşacak çok şeyimiz var :)

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/0f5c92b4-7b5f-47ed-95c0-a0d0017d8f94/9/tanisma grubumuzun tanışma sayfası, orada bize kendinden söz etmek istersin belki :)

12/03/2012 15:01:00

acemiyim daha tam keşfedemedim:))biraz baktım yazılanlara en kısa zamanda tanıtıcam kendimi bende size:))

12/03/2012 20:53:00

teşekkür ederim banunun annesi sizinde bebişiniz hayırlı olsun zaman su gibi akıp geçiyor okadar çabuk büyüyorlarki:)

12/03/2012 22:52:00

Merhaba kızlar...

Bu gün dr a gittik harita dil olayına açıklık getiriyorummmm:)) evet Masalımızın dili harita dil. Hoş babası hayır canım benim kızım harita dilli değil tatlı dilli gibi espiriler yapıp drumuzu güldürmeyi başaramasada... Drumuz zati bizim yaptığımız hiç bir espiriye reaksyon göstermiş değildir şimdiye kadar... Biz neşeli bir aileyiz ve kendimizi zevzek mal moron falan gibi hissediyoruz böyle olunca herseferinde he he:))

Neyse Özlemciğimin de söylediği gibi endişelenecek bi durum yokmuş yapısal bişiymiş... iki hafta önce gitmiştik kontrole bu günde bu vesileyle yeniden boyuna kilosuna vs bakıldı. Drumuz bana ' tebrik ederim çok güzel bakıyosun Masala, kilo alımı sağlığı gelişimi herşeyi yerinde dedi. Allaahhhhh sanki bana dünyayı verdiler, harwarddan master derecesi aldım, oskara aday gösterildim ve kırmızı halıda yürüdüm,cennet ayaklarımın altına serildi, öyle mutlu oldumki annemi ablamı aradım dr umuz beni tebrik etti ben çok iyi bakıyomuşum masala dedim. Öyle kaybettim kendimi yani... :)) Ufacık bir gazla bu hale geliyorsa insan bu çocuk konuşmaya başladığında, okulunda başarılar kazandığında, takdir gördüğünde filan ne hale geleceğim kimbilir? Eh ego işte demekki benimde takdire ihtiyacım varmış. Oysa sağlıklı olması takdirin kendisi değilmi, söze övgüye ne gerek var di mi? Eh işte yolumuz devam ediyor, annelik hiç bitmeyecek bir macera, bin tane duyguyla boğuşuyoruz boğuşacağız.

A bu arada biz demire başlamıştık Ferro veriyorum günde 6 damla. Ama Masal genellikle çıkarıyor ya da elini kolunu sallıyor kaşığı tutmaya çalışıyor vs yarısı yada hepsi hooop önlüğe... Yani ne kadarını alıyor ne kadarı işine yarıyor bilemiyorum. Dr a sordum meyve püresine damlatabilirsin ya da suyla birlikte dedi. Katı gıdaya başlamadıkki ama biz dedim . Olsun bi kaşık meyve püresi verebilirsin dedi. Haydaaa benim tabularım var altı aydan önce başlamayacaktık hanikatı gıdaya, hani su vermiyorduk çocuğa? Siz napıyrsunuz bu deemir meselesini kızlar, bi ara konuşulmuştu galiba ama dikkat etmemişim hatırlamıyorum...İşte böyle canlar özetle mutluyum bu gün kızım iyi ya... Allah hepimizinkilere sağlık sıhat versin, yüzümüzü güldürsün inşalalah. A bi de çok yakın bir arkadaşım hamile bu gün aldım haberini 40 yaşında, aslanım benim. 5 yaşında bir oğlu var ve doğuraca elbette, öyle mutlu oldumki, hiç düşünmüyordu, sürpriz bir hamilelik yani, buna da çok sevindim. Yaşasın yani. :)) Öpüyorum hepinizi, merak etmişsinizdir diye bi haber edeyim dedim. uyuymam lazım artık... Hoşçakalın şimdilik, sevgiler....

12/03/2012 23:47:00

İyi geceler ve güzel rüyalar kızlar. :) Benim gibi bebesi yeni Uyumus gece kuslarin selamlar :)

12/04/2012 03:29:00

hunaydin canlarim))))) 

nasilsiniz kuzular :DD

Busra hanim ve ben iyiyiz))) bazen izliyorum sizi) yazmaya okumaya üşeniyoooooruuuum ))))) bu aralar kipirdamak bile istemiyorum..oyle uyuyasim var

bu gun doktoru arayip kontrole gitmeyi dusunuyorum)) gelismeleri haber veririm. amma kendi gozlemlerimle bizim kizda kilo artimi durmus sanirim. her gören bu kız neden zayifladi diyo...
sanki beni sövüyolarmış gibi....
bende hep "ben elimden geleni yapiyorum, napiim , once saglik kilo degil"diyorum...
morel bozucu... malesef bizim azerbaycanda cocugun kilosu da cok onemli yani tpmbik bebek degilse annesi sorumlu...

yoncam, senin adina sevindim kuzum) ne guzel masalaAllah sana guzel anne))

ozlemcim ayni durum bizdede var. emeklemekle ilgili tik bile yok... bi tek kendini iterek geri geri gidiyo))) o da bazen genelde bagiriyobeni kaldirin diye)))

ismini anmadigim  canlarım ( üşeniyoooruuuum)) , siz nasilsiniz ya ozledim hepinizi)))

12/04/2012 10:17:00

Aaa Ayselcim özlemişiz yahu, arada üşenme de ses ver Azerbaycan'dan :) kilo olayı can sıkıcı gercekten, be artık takmıyorum, takmamalıyım çünkü, tabiki bu aylarda oldukça yavaşlıyor kilo alımı, bizimki de öyle gıdım gıdım alıyor ama boy uzaması devam ettiginden zayıflıyor gibi gözüküyorlar, takma sen de boşver, biz aslanlar gibi bakıyoruz yavrularımıza, varımız yoğumuz onlar, kim ne derse desin :) ig da resimlerini görüyorum Büşra kuzusu da çok şeker maşallah...

Yoncacım çok sevindim, senin şu kendini anlatmaların yokmu bayılıyorum, mesleğin verdigi bir akıcılık, bir intizam var senin yazdıklarında, çok iyi ifade ediyorsun kendini, sen çokkk iyi bir annesin haklısın gururlanmakta tabiki ;))

Neclacım yerim ben o uzun hava çeken Süeda'yı da, ayrıca geceyarılarına kadar oturan taklitçi Begüm'ü de, ne tatlı oldu bizim bebeler yaa, maşallah hepsine, Allahım korusun onları...

12/04/2012 10:17:00

Günaydınlar,

Yeni katılanlara hoşgeldiniiiiiz diyorumm :) Sizleri aramızda görmek ne güzel :)

Kızlar dün apar topar kalktım gittim, bi tel geldi yabancı birinden; "anneanneniz düştü hastanede.. gelin" diye.. eşimle apar topar hastaneye gittim. Masal ı da bakıcısına bıraktım. Ama 6 saat bana geçmek bilmedi :( nası özledim nası anlatamam. o yol gözümde dağlandı resmen :( Neyse ki anneannemi aldık geldik, omzundan kolu çıkmış, narkoz verilerek kol takıldı.. Kendine gelir gelmez çıktık, annem,anneannem bendeler şimdi. Bende de yoğun bir baş ağrısı var :(

Masal' ın burunlar hala tıkalı.. gece uyumadı desem  yeridir :( oooy oy...

12/04/2012 10:21:00

Geçmiş olsun Ayşegülüm hem anneanneye hem Masal'a... Neyse ki daha kötü birşey olmamış, ucuz atlatmış anneanne :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...