MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/04/2012 10:23:00

Ayşegülcüm çok geçmiş olsun canım yaa :( allah hayır etsin bu aralar üstüste geldi sizin için :(

Günaydın Özlemim :) Özde'cik büyüyor akıllı bir kız oluyor desene :) Çok öp benim için.

Ayselcim yaa aşkolsun sana bize üşenilir mi hiçç, kendinden ve bebişten haber ver arada bir.

12/04/2012 10:44:00

cumcum merhaba biz de ferro sanol kullanıyoruz kerem 4 aylıkken ferro vermişlerdi ama ilacı kusuyodu o yüzden kullanmamıştık bıraktık 6 aylık olunca bi kan sayımı yaptıralım dedik sonuç hüsran değerler yerlerde hemen başladık tekrar ilca ama kerem kıyameti koparıyodu ilk zamnlarda hatta bi kere genzine kaçtı ağlamaktan boğuluyodu nerdeyse :(( zamanla alıştı artık tadına yine istemeyerek içiyo ama ağlamıyo en azından bi de şimdi yenisini çıkarmışlar biraz açık renk hafif aromalı ama yine de içince paslı çivi gibi kokuyo cocuk :)) bi de o kadar uyanık ki otururken verdiğim zaman yutmuyo bekliyo salyasıyla beraber agzının kenarından aksın diye :)) bizim demir hikayemiz bu işte bazen tepem atıyo sanki biz demirle bi sürü vitaminlerle mi büyüdük diye ama yine de sabah akşam sokuşturuyorum  kaşıgı agzına :))
unutmadan bizim dr umuz da suyla falan ver demişti ama çok bilmiş  bebek hemşiremiz ve eczacı kesinlikle süt ürünleriyle çakışmasın yiyeceklerle de vermeyin emilimi azalır demişti en iyisi sabah kalkar kalkmaz açken verip en az yarım saat sonra emzirmekmiş.

12/04/2012 10:51:00

Gülşahcım Dr unuz da çokbilmiş hemşireniz de doğru demiş :)) ben hep diyorum en dogrusu kan degerine baktırıp ona göre karar vermek ama kıymıyoruz bebişlere maalesef, ben en kısa zamanda baktiracağım kan sayımına...

12/04/2012 11:04:00

Teşekkürler kızlar. Evet çok ucuz atlatmış hakikaten. kendisi 86 yaşında maşallahı var. her işini kendi halleder. Bahçesinde ağacın dalını keserken denge kaybedip düşmüş :( Neyse ki sadece çıkıkla atlattık.. 

Öperim kocaman hepinizii :)

12/04/2012 11:06:00

Tunaydiiiiinnnn.... Sabahtan beri ara ara bakıyorum ama her açtığımda Doruk beyin mizmizlanmasi yüzünden okuyamadan bırakıyordum :)) neyse ki biraz uyudu da rahatladım. Aysegulum cok gecmis olsun yaaa.. Aman Allah beterinden korusun. İyi bari kırık falan yok.. Ay bende evimde birileri olsun istiyorum ama annem gelemiyor bir türlü. Benim su dolandirilan ve maddi anlamda sıfıra düşen yakınım vardı ya onların telaşı nedeniyle bir türlü ayarlayip gelemediler :( onların Hali de içler acısı hala olumlu yonde bir gelişme yok. Yeni ev degistirmislerdi simdi mecburen eski evlerine dondüler :( eski evleri dediğim kendi babalarının eviydi. Kire derdi falan yok diye geri dondüler :( hersey kursaklarında kaldi maalesef. Yeni ev yeni eşya falan :( sık sık onların yanına gidiyor bizimkilerde. Taşınmaları, moralleri, ihtiyacları falan derken gelemedi yani.. Artık ayın 20 sinden sonra ben gidicem kısmetse. Yılbaşlar orda olalım istiyoruz. Ben biraz erken gidicem pasa ananeyle hasret gidersin diye.. Yılbaşından sonra donucem zaten Ocak ortasında kardesimin askerliği bitiyor insallah hayirlisiyla. Belki o gelir Ankara'ya burdan gecer Bursa'ya.. O ara yine bı gider gelirim belki.. Az evvel sanal Migros tan sipariş verdim büyük rahatlık ama benim telefondan da biraz yoruyor :/ ah ah eskiden olsa gider dolana dolana yapardım alışverişi.. Simdi bunun icin bir araba şart :( çünkü yakin ama yinede yürüme mesafesinde degil market. Taksi desen marketten de ılerde durak :)) birde havalar soğudu tam oldu. Bu sabah kar yağdı Ankara'ya :)) şaşırdım kaldım görünce. Kısa sürdü ama baya hizliydi.

Gece rüyamda arabamla turluyordum :)) sanırım bu ara pek bı düşünür oldum :)

Yoncacim gözün aydin bu arada.. Ayrıca o gururlanma fena bir durum cidden :( iste ben kilo alamadığı zaman o gururlanma kadar üzüntü yasadım :( ama atlattım artık hala az kilo aldığı halde.

Bu arada sebze çorbasına ara veriyorum artık. Dün vermedim gece sanki daha rahatti :/ yoğurt öğlende vericem yarın ama tabi. İki gundur yogurt da vermiyorum. Tarhana yapsam dedim ama yeni almam lazım evdeki baya eski çünkü. Hala elma ya Nur'un kivirmaya devam :) cicibebe ile denemeyi düşünüyorum yarın bakalım.

12/04/2012 11:18:00

Doktora gidemedik. Esim uyumayi tercih etdi)))yarina bakalm artik))

Aysegulcum kecmis olsun kuzum. Allah acil sifa versin...

Bizdede hava baya sogudu.. Minnak kuzum hapsiriyo((( hastalandimimacep. Onlem icin ne tafsiye edersiniz?

12/04/2012 11:25:00

geçmiş olsun aycii ucuz atlatmışsınız grçekten.

12/04/2012 15:29:00

merhabalar

Yeni gelenler hoş gelmiş sefalar getirmişler :)

yoncam çok sevindim bi problem olmamasına. Drunuz espriden anlamasa da motive edici şeyler söylemiş çok şükür :) Demir ilacı Ferrum kullanıyorum ben onun tadını nispeten biraz daha seviyorlar problem çıkarmıyorlar içerken :) Bir de ben Ferrum'un dişlerde leke yapmadığını duymuştum ama Özlemciğime sormak lazım doğru bilgi için :)

Ayşegülcüm çok geçmiş olsun aksilikler bırakmadı yakanızı bir türlü.
Ayselcim üşenme yaz arada 
Neşecim katı meyve sıkacağı konusunda neclaya katılıyorum ben de pek kullanışlı birşey değil. 
Özlemcim Özdecik annesini üzmemeyi öğreniyor demek ki. Sallanmadan uyumaya alıştıysa süper bir gelişme :)
Banumm Durucuk nasıl öp benim için kuzucuğu :) 

12/04/2012 16:05:00

Hojjjjgeldin be yaaa Zeynepcim:)

Durucuk ilk dişini çıkardı :) Biraz sıkıntılı tabiki ama yine de fena değil. Alkışa da başladık :) Daha iki elini tam denk getiremiyor ama denemeleri devam ediyor kuzumun:) Senin bıdıklar nasıl? Herşey yolunda mı? Sende öp bizim için :) Bak yaz gelsin kızlar da büyümüş olur mutlaka görüşelim olur mu Zeynepcim;)

Bugün geç çıkacağım işten :( yolda uzun sürecek saat 21:00 i bulur eve gitmem, bu da Duru'mu göremeyeceğim demek eğer uyuduysa :((( Allahhııımmmm yardım et :(((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...