MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/04/2012 16:18:00

banu uyumadan yetişirsin inşallah :( bende birazdan çıkıcam işten aklım evde oğluşumda:))

12/04/2012 16:20:00

ya kızlar bişey sorucam bize daha doğrusu eşime bi diyetisyen lazım bildiğiniz önerebileceğiniz gerçekçi bi diyetisyen var mı ??

12/04/2012 16:22:00

Olmaz mı be Gülşah, hep aklımız onlarda :( Maalesef benim bildiğim bir diyetisyen yok. Ama mutlaka bilenimiz vardır yazarlar sana :) 

Oğluşunu öp bizim için. Bu arada Kerem'le Duru'nun arasında 4 gün var :) Kerem büyük.

12/04/2012 16:25:00

öperim tabi sen de kızını öp benim için hep bi kızım olsun istemiştim ama şimdi iyi ki oğlum olmuş diyorum :) benim sıpacım erken geldi biraz 4 hafta kadar normalde mayısta bekliyoduk :)

12/04/2012 16:51:00

Bende inanılmaz kız istiyordum ama dediğin gibi ne olursa olsun çok seviliyor ve iyiki olmuş diyor insan. Benim kızımda 41 hafta sonunda geldi daha doğrusu zorla getirttik :) Tembel benim kızım :)

12/04/2012 17:02:00

Begüm de 41 hafta sonunda doğdu Banu. :) hatta doğmadı sezaryen oldum mecburen. :))

12/04/2012 17:50:00

Doruk icin dis bugdayiiiiii

Bakalim bizim ne zaman cikicak disimiz cok kasiniyo hersey agizda

Benim ilkki oglan simdi bir kuz ikiside coook guzel saglikli olsunlarda gerisi cok bos

12/04/2012 23:42:00

Masal suan sbir sinirlarimi zorluyor resmen.. Uyksu var uyumamak icin direniyor..deliricen.. Annme sattim yoksa daha da deliricem..Allahim sabir...

Hayir dusunuorm da sinir olack bi durumda yok ama fena gerginim.. Aksam 7:30dan beri uyumuyor yaa.saat 01:50 oof of..

12/05/2012 03:37:00

Benim kizda 41+3dogumlu))) bizimki kendigeldi))))

12/05/2012 06:52:00

Günaydın canlarım,

Hadi bakalım gelsin hayırlısı ile Doruk'un dişide :)) Ya birde kızlar erken gelir diyorlar  :)

Ayşegülcüm, niye öyle oldu Masal? Diş çıkartıyor ya belki sıkıntısı vardı kuzunun :( İnşallah şimdi iyisinizdir. Sen neden sinirlisin Ayçicim yaa:( Gerçi benimki de sorumu. Zaman zaman oluyor işte....

Bende aslında inanılmaz karışığım. Bu zamanlarda yazıyorum ben Ayşegül. İyi geliyor. Ne hissediyorsam yazıyorum. Sende dene belki iyi gelir.

Hepinize çok güzel birgün diliyorum , kocaman sevgilerrrr...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...