MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/21/2012 22:09:00

Tamam sorarim tabiki

Bu arada acilden geliyoruz.doruga teshis koyuldu: allerjik astim :( tahmin ediyordum ismi konulmus oldu.ama sukur soz dinleyen bir oglum var. Gik demedi hastanede

09/22/2012 00:05:00

Kakası sumuksu Yada balgamsi kıvamda olunca bisey mı oluyordu kızlar :/ ????

09/22/2012 16:26:00

handecim beden değilde markadan mı sorun yaşıyorsun.4 çok büyük olur.biz 4 kullanıyoruz ama oğlan epey irice:))

kızlar sizede söyleyim ben süt anne oldum.birde süt oğlum oldu.özgürün hastaneden dr arkadaşının oğlu.bayan sadece 15 gün emzirebilmiş.özgür hastanedeyken sütümü sağıp hemşirelerin dolaba koymuştum orda görmüş.hemşirelere sormuş onlarda benim olduğunu söylemiş.derken özgür aracılığıyla benimle telefonlaştı bayan
dün akşam geldi sohbet ettik.bugün sabahta buzluğuyla bize geldi buzluktaki sütleri verdim.çınardan 27 gün büyük sadece aylarıda çok yakın.kadın çok sevindi bende çok mutlu oldum
dua ediyor.allah size güç kuvvet versin bol bol sütünüz olsun diye.oldukça veririm endişelenmeyin dedim
böyle işte paylaşmak istedim

09/22/2012 17:25:00

Merhaba dostlar, birkaç gündür epeyce yoğunduk ailecek, yazılanları parça parça okudum ama pek hakim değilim ;))

Adaşcığıma seslenmeden geçemeyeceğim :) Canım Özlemcim umarım en kısa zamanda bütün sorunları geride bırakırsınız, 12 yıl evliliği hiç sorunsuz aynı düzeyde sürdürebilmek hiç de kolay değil, hele 2 çocukla ve engel olunamayan dış etkenlerle, ben daha ilk çocukta bazı şeylerin değiştiğini ve artık evliliğimizin ilk 2 yılındaki gibi olamayacağımızı içim biraz buruklaşsa da anlamış bulunmaktayım maalesef heleki koskoca 12 yıl ve 2 çocuk... Ama saygı ve sevgi sürdükçe arada tökezlemeler olsa da hiçbirşey yıkamaz sizi ;) Adel'im ne kadar da büyümüş öyle maşallah, ben hala benzetiyorum bizim minişleri :))

İnşallah bir aksilik olmazsa Kasım gibi Ankara'ya gelmeyi düşünüyoruz, Neşe-Özlem-Hülya lütfen görüşeliiim :))

Ayşegülüm senin iş meselesi de çok can sıkıcı olmuş :( hakkınızda hayırlısı olsun inş...

Hulyaaa :) keşke aynı şehirde olsaydık benim kızımız da süt anası olurdun, aralarında 2-3 gün var sadece...

09/22/2012 17:38:00

hadi yaaa süper kaç gün kalacaksınız? kesin görüşelim dr cum
bu arada bizim minişlerin arası 1 günmüş şimdi baktım:)) sen kız yinede emdi özlemcim o kadar sıkma canını.bak defnede 5 ay emdi sadece:((

09/22/2012 17:43:00

kadın birde diyorki ne kadar güçlü bir annesiniz iki tane minik çocuğunuz var ikisinede yetiyorsunuz.defneye bayıldı ne kadar tatlı bir kız çocuğu diye
diyemedim ki ben nasıl ayakta duruyorum bir bilseniz:(( terapiye erkenden başlamasaydım darmadumandım şimdi:(( hoş şimdide iyi miyim pek sayılmam:((

09/22/2012 17:46:00

Daha belli değil canım, kesinleşirse haber ederim zaten :)

Arada geliyorlar bana o kadar üzülüyorum ki, mama vermek için çırpınırken ağlıyorum hüngür hüngür :(( üstelik ben doktorum ve doğru bildiğim hiçbirşeyi yapamadım kendi kızımda, herşeyi denedim ama keşke kaşıkla vermek konusunda biraz daha ısrarcı olsaydım da alışmasaydı şu biberon zıkkımına, ama sütüm de hiçbir zaman yetmedi bir türlü artmadı Allah var, yine de kahroluyorum işte elimde değil... Off sonra da kızıyorum kendime, şükret diyorum, çok şükür sağlıklı bir evladım var ve ben onun için elimden geleni yapmaya devam edicem...İ

09/22/2012 17:52:00

özlemcim sana birşey diyeyim yanlış anlamazsan.ilaca başla kesinlikle inan rahatlarsın.şu güzel günleri kendine zehretmezsin
ben emzirmesem bin kere başlardım terapiye gidiyorum ama inan gıdım gıdım yol alıyoruz sanki:(( bazen cinnet geçiriyorum getir ne getiriyorsun ilaca başlıyorum diyorum eşime sonra gündüz telefon açıyorum boşver getirme iyiyim diye:((

09/22/2012 18:13:00

Yok Hülyacım neden yanlış anlayayım, ben de birgün öyle birgün böyle sınırda geziyorum gerçekten, birara görüşeceğim psikiyatrist arkadaşlarımla, yoksa bu böyle gitmeyecek, hem kendime eziyet ediyorum hem de çocuğa yansıyor ister istemez :( ben ağlayınca gözlerini gözlerimden ayırmıyor resmen, böyle endişeye bakıyor yüzüme, eriyorum o zaman anlıyorum nasıl yanlış davrandığımı ama çok geç oluyor ;(

09/22/2012 18:18:00

işte ben öyle ağlayamıyorum da malesef defne hemen koşup geliyor anne ne oldu diye:(( kendimi sıka sıka çatlayacağım bir gün.çocuklar uyurken bir posta ağlayıp rahatlıyorum:((

birde sende bilirsin ama eşimin dediğine göre doğumdan sonra bu duygu durum düzenleyici zımbırtılar az mı çalışıyormuş ne işte o yüzden ilaç en kesin çözüm diyor eşim o zımbırtıları yerine koyabilmek için

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...