MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 08:41:00

Ah ahh anneme gidesim var zate :))

sanırım önümüzdeki hafta sonu yine misafir gelecek.. Daha şimdiden sardı tasası.. Temizliği, hazırlığı :( birde esimin is cevresinden Kayseri'den bize geliyorlar. Oyle amaann olduğu kadar da diyemiyorum o yüzden :) ah yanımda annem olsa hic bisey düşünmem valla.. Hatta yogurt bile tutar kesin :)))

12/05/2012 08:56:00

Canım yaa kıyamam valla :( biz de aman Ankara'ya gidelim, orada hayat kuralım kendimize diye ölüyoruz ama bir yandan da annelerimizi burada bırakmak zor geliyor, gercekten büyük destekler bize, yanımızda olunca degerini pek bilemiyoruz galiba :/

12/05/2012 09:03:00

Bende kıyamam sana :( Anne yaaa ötesi var mı yookkk :(( Geçen gün bacaklarım kopuyordu niye anlamadım feci bir ağrı vardı. Yatırdı beni ilaç sürdü ovaladı masaj yaptı. O bu işlemleri yaparken bende ağlıyorum tabiki (artık kendimden sıkıldım ağlak Banu seni!!!!! ) ve dedim ki hakları gerçekten ödenmez. Allah hepsine sağlıklı uzun ömürşer versin.

Özlemcimmm yaaa sen İstanbul'a gelllll :)) Burada hayat kur kendine :)) Şaka bir yana hakkınızda hayırlısını diliyorum. Ama annelere yakın olmak gerçekten çok önemli. Hele birde 2. ciyi düşünüyorsan uzağa gitme fikrini 10 kere düşün derim ben :))

12/05/2012 09:06:00

Neşecim yaa, bir yardımcı bulamaz mısın acaba? Gelip temizliğini falan yapsa? Tek başına nasıl yapacaksın?

12/05/2012 09:06:00

Özde biraz büyüsün kreş donemi olsun o zaman başka sehirde olmak belki o kadar zor olmaz.. Aslına bakarsan anne elbette başka ama bir tane akrabam olsaydı basım sıkıştığında arayabilecegm o bile yeterdi ama :)) napalim kısmetimiz buymuş :) bir arkadasım evlenip esinin dogu gorevine gitmesi ile gurbette kaldi :) hep cocuk yap sanada arkadas olur dedim çünkü Uludere'de idiler. Yapmadı 2 yıl boyunca. Bursa ya dönünce dedi hep.. haklıymış :)))

12/05/2012 09:11:00

Temizlik icin alıyorum birini zaten Banucum. Çünkü evim bana fazla büyük :(( tek basıma bas edemem hayatta. Ama ille bir elden geçirmek gerekiyor arada. Temizlik günlerimi sabitleyemedim maalesef henüz ama haftaya alicam yine tabi. Bu hafta sonu da daginiklimi halledersem rahatlarım biraz :))

12/05/2012 12:33:00

Selam kızlaaar :) 

Dün gece faciaydı. Dişlerden değil, burnu tıkalı diye uyuamıyor. uyuyamayınca da huysuzluk yapıyor işte. Ağlayıp sızlamıyor ama sürekli mızırdıyor :( 
Buğuseptil aldım, ama evde kokuyu hissetmiyoum bile. Alan geniş oluyor. Aslında minik ocaklar varya ispirto ocakları felan. Onlardan alıp yatakodasına koysam olurmu ki, ama ispirto ocağı da koku yapar dimi...

Mandalin sıktım biraz önce, onu içti. Şimdi patates püresi yaptım bir de köfte, onu yiyor.. Sürekli kucağımda olmak istiyor yaa.. Koalam benim :)) 

Özlem'cimm nayırrr siz Manisa' ya gelin yaaa :))) Bak Manisa güzel yer :D

12/05/2012 12:47:00

Banyoda ya da küçük dusta yapıyorum ben buguyu Ayci. Emir çok kötü oluyordu. Evdeki banyolarin biri küçük. Önce banyo zeminine bol kaynar su dokuyorum buhar yapıyorum. Sonra buguyu banyoda hazirluyordum. Burnu açılınca da okyanus suyu ile güzel temizliyordum. Aspire edebilirsen daha iyi tabii ki. Sonra o bir gece rahat ettiriyor. Yine de tavsiye tabii ki. :)

12/05/2012 12:48:00

Geçmiş olsun bu arada :(

12/05/2012 12:52:00

Okyanus suyunu hayatta sıktırmıyor burnuna. Hatta burnunu sildirmiyor bile :( Kalorifer peteğinin üzerine koydum suyu, metal bir kap içerisine hazırladım ama yok yine de kokutmadı.. 

Banyoda deneyeyim bakalım. Benim banyo da küçük deilki anacım :( 

Sağolasın bu arada :) Size de geçmiş olsunnn.. Bi an önce iyi olsunlar inşallah, kıyamam keyifleri olmadığında kötü oluyor yaa :( 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...