MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 13:11:00

Aysegul sakıncası oluyor mü bilemem ama hani su vicks ler varya onlardan burun deliklerinin kenarına sürsen ??? O mentol rahatlatır belki. Tabi bebislere yapilirmi bilemiyorum :/

Senin Masal da benim Doruk gibi. Cok aferdersiniz baya sumuklu geziyor :( elletmiyor da.. Biraz zorlasam hemen basıyor yaygarayı.. Oyle pis burunlar duruyor. Ama banyoda kafasından aşağı hafif sıcak suyu boca ediyorum bı kac kez :)) akıyor yavaş yavaş :)) acımasız anne ;))

12/05/2012 13:18:00

Sümüklüler:)) Benim kızında feci sümüğü oluyor, bu zamana kadar fizyolojik sıktığımda ve hatta aspiratör ile almak istediğimde ağlıyordu, geçen gün baktım gülerek hafif burnunu kaldırıyor hadi sık der gibi :)) Sonrada bekliyor aspiratör ile çekmemi :)))) Şok oldum bende. Bu zamana kadar işkence olan şey biranda bu kadar kolay mı oldu diye :)) Bakalım diğer denemeler nasıl olacak :)

12/05/2012 13:27:00

Neşem o aklıma geldi, ben bile hala burnum tıkandığında sürerim açar hemen. Ama Masal a dokunurmu bilemedim ya :( derileri hassas ya kızartmayalım bide ne bilim :( 

Aspiratör masal hiiiiç kullandırtmıyor valla :)) kaçıyo velet. 

Ah siz bide alt alma maceralarımızı görseniz :)))) öyle fena ki. altını açıyorum, bi kaçıyo evde yakalambaç oynuoruz resmen.. artık pes ediyorum :D

12/05/2012 13:31:00

Seni şirin şey seniii :)

12/05/2012 13:37:00

Gecmis olsun Masalım, banyoda buhar ise yarayabilir, dene derim...

Necla ihaleye açalım demişsin ya, valla onöre oldum, kendimi çok önemli hissettim, sağol varol ;))

12/05/2012 13:43:00

Önemlisin tabiisideeee :*

12/05/2012 13:51:00

Özlemcim ya tabiki değerlisin, önemlisin yoksa aksini mi düşündün :) 

12/05/2012 13:54:00

Teşekkür ederim canlarım :)) Necla adalet duygunu göstermişsin bu çoğunluk olayıyla ;)

12/05/2012 13:56:00

Özlemim hafiflettin mi işlerini? Anneye selamlar..

12/05/2012 13:59:00

Aaa askolsun Özis :( herhalde degerlisin, onemlisin.. Coookkk seviyoruz biz seni.. Hepimizin adına Cook rahat söyleyebilirim bunu :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...