MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 14:01:00

Neclacım en iyi bilirsin ama bence götür. En azından bir dinlensin göğsü. İçin rahat eder. Vakit kaybetme bence canım. Umarım ciddi birşey yoktur. Haberdar et bizi.

12/05/2012 14:02:00

Beni beniiii beni seviyor musunuz? :)))

12/05/2012 14:02:00

Aaa, çok geçmiş olsun Necla' cım :( HAy Allah, valla bilemedim ben. Bi daktır' ımıza danışmak lazım.

Off, hele o hırlamalar falan, çok şükür masalda yok ama çok ürkütür beni çok :( 

Banuşummm, seni sevmeyen ülsünn; ülsüüüün :) Sevmez miyiz hiç :*

12/05/2012 14:13:00

Hiyyy ölmesin kimse :)) sağolun kızlar, işin şakası tabiki biliyorum. Bende sizi seviyorum hemide çookkk :))

12/05/2012 14:14:00

ölmesin tabiki de arada şarkı da şeyttirdim ondan yane :P 

12/05/2012 14:22:00

Anladım canım benim :)

12/05/2012 14:43:00

Selammm

sohbetin dibine vurmuşsunuz yine maşallah :)) yetişemiyorum hızınıza :)

Banuşum maşallah Durucuğuma. İnşallah diğer dişleri de sıkıntısız çıkar. O kadar huysuzluk olacak tabi.Bizimkiler de iyiler şükür. İnci bulduğu her köşeden tutunup ayağa kalkıyor artık :) Duru da yeni yeni emekleme çabaları içinde biraz geriden takip ediyor İnci'yi :) 
İnan o kadar çok istiyorum ki sizlerle görüşmeyi ama iki bebeyle tek başıma nasıl gelirim onu bilmiyorum işte :/ İnşallah biraz daha büyüsünler de görüşelim çok isterim ;)

Ayşegülüm o sinir harbi bende de oluyor sık sık :) inşallah daha iyidir masalcık şimdi.
Neşem kolay gelsin bu halde bir de misafir ağırlamak zor gerçekten de.
Neclacım çok geçmiş olsun. Duruda da olmuştu geçen burun tıkanıklığı, öksürük ve hırıltısı vardı. Götürdük dr a ciğerleri temiz dedi. Anlattıklarına göre hafif bir soğuk algınlığı geçirmiş dedi. Şimdi daha iyi burnu tıkalı biraz. 

Bir de geçenlerde biri söylemişti hırıltısı için kağıda katı yag sürüp üzerine karabiber serpip göğsüne ve sırtına koy demişti.  2-3 gün. ben de 1 gün yaptım dr a götürmemiştim o zaman. Hırıltısı azalmıştı ama tesadüf mü oldu yoksa faydası oldu mu bilmiyorum. Ayrıca çok kötü kokuyor. Bir de ben zaten yağ sevmem böğğğ :)

12/05/2012 14:46:00

Hoşgeldin Zeynep' cimmm :)

yöntem değişik geldi, peki kağıt 2-3 gün sürekli mi kalcak? Uff hakikaten fena kokar :( 
Ama şunu biliyorum, öksürük için bıldırcın yumurtası içirmek çok iyi geliyor. Ben astım zamanlarında içmiştim ama bana ilaç bile fayda etmiyordu o dönem.. ilerledikçe ilerlemiştim.. 
Yapanlardan duyuyorum ;) ama iğrenç bi tadı var öğkkk..

12/05/2012 14:48:00

Zeynepcim hoşgeldin canım :) Herşeyin zamanı var aslında bebeklerimiz için ama biz sabırsızlanıyoruz galiba :) ben emeklemiyor diye üzülüyorum ama annem kızım daha dur 7 aylık bu çocuk emekler merak etme diyor. Nasıl olsa herşeyi yapacaklar zamanla. Sğlıklı olsunlar da.

Haklısın 12 çocukla çok zor olur. Ama zaten önümüzdeki yaz falan buluşuruz inşallah. Yürümeye balşadıklarında. Dışarıda zor olur dersen eşin seni bana da getirir :) Oyun grupları kuralım işte İstanbul'dakilerle. Ne güzel olur yaaa :)

Duru'nun düzelmesine ve önemli birşey olmamasına çok sevindim. Geçmiş olsun canım.

12/05/2012 14:49:00

Aaaaa 12 çocuk yazmışım, o ha falan yani :)) 2 çocukla demek istedim :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...