MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/05/2012 14:50:00

Hoşbulduk Aycimm 

Yok kağıdı hergün değiştiriyorsun. Ben kağıt havluyla yapmıştım ama. Hem de ne fenaa kokuyor :) Bıldırcın yumurtasını ben de duymuştum ama bebklerde 2 yaşına kadar verilmiyormuş zaten. Ama çiğ olduğu için de bakteri daha fazla olur diye düşünüyorum. Evet tadının kötü olduğunu duymuştum ben hayatta içemem öyle yaa :/ Yemek içmek konusunda biraz kılımdır ben :D

12/05/2012 14:54:00

Teşekkür ederim Banucum kesinlikle hepsinin gelişimi farklı oluyor pek takıntılı değilim bu konuda ben. Zamanı gelince yapar zaten. Dediğin gibi en önemlisi sağlık. 

Neeeyyyy 12 çocuk mu 2 tanesi kafi yeterde artar bile :)

12/05/2012 14:55:00

...:))))) haklısın Zeynepcim

12/05/2012 15:26:00

Hah işte geri geldim, elma ayva püresini yedirdim ceviz eşliğinde :) yemekten çok oyun oynadı ama, önlüğü ile yüzünü kapatıp sonra indiriyor, kahkahalarla cee eee yapıyor bıdık ;) bir de hanımefendinin yemeğini yaptım geldim

Neclacım hali yok demekki kuzunun sürekli yatmak uyumak istiyormuş, hırıltı öyle birşey ki burun tıkanıklığından da olabilir akciger enfeksiyonundan da, dışardan ayırt etmek zor, muayene etmeden bişey diyemem ben, ama genel durumu asırı düşkün degilse, ateşi yüksek degilse, öksürük, hızlı nefes alıp verme, nefes darlığı gibi şikayetleri yoksa genelde soğuk algınlığıdır, umarım Süeda'nın da öyledir. Anneler cocuklarını iyi tanır, ne zaman hangi hallerde hasta daha iyi bilir aslında ;)

Zeynepçim 12 miiii :))) ne güzel kızlar büyüyünce oyun grubu oluşturursunuz orada, ay ne çok kız var bizim grupta degilmi :)

12/05/2012 15:36:00

Hoşgeldin Özlemcim afiyet olsun Özde'me. Hiç sorma Banu bana kendi içimde bir oyun grubu kurdurmayı düşünmüş zannımca :D Eee ikiz potansiyeli de olunca böyle 5 iş daha yapsam 12 yi bulurum :P

12/05/2012 15:39:00

http://www.pi.web.tr/oksuruk-icin-bitki/

Tamda lafın üzerine... FAcebook ta bir paylaşım gördüm şimdi, hemencik aldım yapıştırdım. Bende okumadım içeriği ama okucam ;) 

öptüm, masal hanım çorba isterrrr :)) 

12/05/2012 16:13:00

Neclacım ben tereyağı sürüp yapmıştım. Z.yağı olur mu bilmiyorum. 

12/05/2012 23:35:00

İyi geceleeeer

kizlar yaa gecenin 1buccugundaa yatagimda kurulmus ikeen aklima bir soru intikal etti..soyle ki; ben yuzustu uyumayi cok seviyorum. Peki bu durum sutleerimin azalmasina sebep olurmu kii?

haydi iyi geceleeeer kovalasin civcileeer.renkli ruyalaaar :)

12/06/2012 08:19:00

Günaydınlar efenimmm 

henüz kimsecikler gelmemiş :) 

Neclacım ince bir tabaka halinde kağıda sürüp üstüne karabiber serp. Sonra kağıdı koy göğsüne ve sırtına. akşama kadar kalsın ertesi gün yine yap. 

Ayşegülüm gece gece yataktan mı kalktın allasenn bunu sormak için :) Ama ben bilemedim cevabını valla. Özlemim yapar bi açıklama az sonra :))

12/06/2012 09:30:00

guNaydinlar

zeynepcim ebet kalktim yazdim valla.ne zamandir takiliyordu aklima :)) bi azalma var sutcuklerimde :((((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...