MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/06/2012 09:47:00

Günaydın .. Aysegulum bebekler büyüdukce süt miktarı ve icerigi bebeğin ihtiyacında göre degisiklik gösterebiliyormuş :/ belki seninde oyle biseydir... Bulgur pilavı ye bacım iyi süt yapıyor :) ben arada yiyorum..

Birde doruk size günaydın demek istiyormuş :))

http://instagr.am/p/S4_I_ZA0PH/

12/06/2012 09:58:00

Tünaydın bacılar:) Benim boncuk Ayşe göğüsde öğle uykusunda. Öğle uykularımız böyle kızlar; illa göğüsde ve salonda olucak. Yatağın yatırdığın an çığlık kıyamet. Bende dıgıtürk hometv de yemek prog. Seyrediyorum bu saatlerde napiyim:)

Ayşegülcüm fün gece benimde aklıma bir soru takıldı valla üşendim yazmaya:) Bende çok severim öyle yaymamışsa acıyo göğüslerim, geceleri daha dolu oluyor çünkü. Bilemedim ben özlem bilir bence de.

Benim soruma gelince; bebelerin üstüne ne örtüyorsunuz kızlar. Havalar soğudu, ben kıradan tulum aldım ama bazen tam dalmamışsa tuluma sokmuyorum. Dünya sağlık Örgütü'de yorgan yastık önermiyoruz 2 yaşına kadar. Oysa park yatağına göre bir yorganı var hafifçe... Battaniye kullanıyorum ben ama ha yorgan ha battaniye yani... Ne dersiniz?

12/06/2012 10:05:00

Aman şu tlfon ya:( Apır sapır yazmışım yine. Anlamışsınızdır siz iyi kötü. Zeynepciğim seni de atlamıştım nasılsın kızlar nasıl? Bir hal hatır sorayım bu vesileyle ve evetttt en geç baharda buluşalım ... İzmitdeydin sen di mi ZEynepcim?

12/06/2012 10:48:00

ben yorganından örtüyorum, yer, geliyor battaniye.. uyku tulumunu pek sevmedi, rahat hareket edemedi ama şu kollu bacaklı olanlardan alcam :)) Hoş zaten kaloriferden evin için sıcacık. örtünmese bile sıkıntı yok. Açılıyor zaten.. Çok örtsem terliyor. Yanımızda yatıyor hala, ince battaniyesini örtüyorum, bacaklarına da bizim battaniyeyi. dedğim gbi çok örtersem terliyor. 

Neşe ben bu Doruğu parçalarım ama :D şirinliğe bak ya.. Ay çok kaba oldu ama napim insan böyle sevimli görünce de hırpalayarak sevmek istiyo yahuuuuu :) Maşallah küçük paşaya :)

Banuşummmmm, sen naptın Duru' yu yatırabildin mi park yatağına? Ay ben ayıramadım yanımdan :( 

12/06/2012 11:06:00

Hiç sıkıntıya gelemiyor bu veletler hiçççç :) 

12/06/2012 11:06:00

tünaydın :)
aynı sey benim de derdim ya yorgan battaniye ne örtersem bi bakıyorum altından kaçmış gitmi sıpa :))ne zaman emzirmeye kalksam bi bakıyorum battaniye bi tarafta bizimki öbür tarafta:) uykutulumu deneyeyim diyorum ben de bakalım:)

12/06/2012 11:27:00

İstediğin kadar kaba olabilirsin canım :))) benim icin hiiiccc problem degil ;) uyku tulumu alacaksan büyük beden alsana.. Ben 9-12 ay aldım ki baya oldu alali. Baya büyük, geniş alt kısmı o yüzden rahat hareket ediyor yani.. Ama tabi senin speedy ye dar gelebilir yine.. Ya acıktim ama hazırda bişeyim yok.. Ne yesem acep ?? Fikir verin baa

12/06/2012 11:44:00

ya aldım 9-12 aldım bende. ama kollu bacaklı değil. Hani poşet gibi oluyo ya içine koyuyorsun minnoşu öyle :)) diğerlerinden de alıcam denicem bakalım. Ya MAsal' ın başı çok terliyor :/ ense sırf su.. Neden acebe :/ Gece desen resmen takla ata ata uyuyor çocuk.. :))

12/06/2012 12:01:00

aycii  kerem in de aynı ya su içinde ensesi hiç kurukalmıyo ki çok kuduruk ama ondadır herhal bizimki :))

12/06/2012 12:20:00

Yoncam iyiyiz valla bir iyi bir kötü idare ediyoruz kızlarla :) bu aralar huysuzlar biraz ... Evet İzmit ama İstanbula daha yakınım aslında :) Gebze de oturuyorum. 

Ben gece yatarken uyku tulumu giydiriyordum şu kollu bacaklılardan. Ama ev çok sıcak olduğu için giydirmiyorum artık. İnceden bir yorganları var onu örtüyorum. Tabi iki tekme yallahh yorgan açlıyor :) 

Maşallah Doruk paşaya. Çok tatlı kuzum benim :)
Ayşegülcüm Duru'nun da çok terliyor başı. Hele ki uyumaya çalışırken kan ter içinde kalıyor saç baş yolmaktan :) 
Gülşah İnci de fena valla gece bir yatışı var kırk takla atıyor resmen :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...