MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/06/2012 13:02:00

Selam canlar...

Sabah beri iş yapıyorum, yorulduuummm :/

Herkes iyi, keyifler yerindedir umarım :) ben kendimi bilir kişi gibi hissetmeye başladım iyice, herşeyi bilmiyorum kızlar, bak benim bildiklerimi siz de biliyorsunuz, süt miktarı ve içeriği zaman icinde değişir tabiki ama yüzüstü yatınca azalırmı bilemedim bak şimdi :)) şimdi şöyle göğüsler süt ile doluyken yüzüstü yatıp baskı yaparsan, hem süt baskıyla akıp bosalabilr hem de kanallar tikanabilir ama süt üretimi devam eder, üretim beyinde hipofizden salgılanan prolaktinin etkisiyle başlar çünkü, tamamen akıl yürüttüm yorgun kafayla, toparlayamadım saksıyı idare edin artık ;))

Aysegül coktandır soracağım unutuyorum Masalın EKO'su yapıldımı, merak ettim? Bu arada terleme olayı bizde de hat safhada, aynı Duru gibi uyuyacakken ter icinde kalıyor tepesi sac baş yolmaktan, bir de mama içerken :)

12/06/2012 13:09:00

Kalp ultrasonu mu eko dediğin? yok o 16 Ocak'ta yapılacak. Aslında ona da gerek yok dedi dr. ama işte, emin olmak için :) 

Acebe benim hipofizden salgılanan prolaktinim yeterliliğini mi yitirdi ki sütüm azaldı :) neyse ya ebet. ilk günlerdeki gibi olacak hali yok ya.. foşur foşur akardı valla. duşa giremezdim. Hey gidi günler heyyy... Sündü şimdi memişler :')

Özlem' im sen bizden bi adım öndesin bilme konusunda elbette :) Çok yardımın, desteğin dokunuyor vallahi, binlerce kez teşekkürler :*

12/06/2012 13:15:00

12/06/2012 13:17:00

oy oy oyyyy.. ısırmalık bir minnoş daha :) bak koyuyorsunuz böyle bu fotoları haşin duygularım depreşio :)) Ay maşallah yaaaa, nasıl güzel o gözleriinizz  :) 

12/06/2012 13:47:00

benim de sütüm azaldı ya:( biliyorum aslında zamanla azalacagını ama insan istiyo ki hep aksın foşur foşur :)) bi de emzirmek çok özel bişey ya ben pek bırakmak istemiyorum ondan belki de üzülüyorum:)) 

muhabbetlere hep böyle ortasından dalıyorum ama idare ediverin beni işteyim bu kadar yetişebiliyorum hızınıza ve güzel sohbetinize:))

12/06/2012 13:49:00

Bende istemiyorum bırakmak. en azından 1-1,5 yaşına kadar emsin.. hatta 2 :) inşallah emer..

Hiç önemli değil Gülşah' cım, sen yeterki katıl :)

12/06/2012 13:54:00

:))

bi de bazen emerken kafayı  kaldırıp bakmıyo mu boncuk boncuk o zaman hiç bırakasım gelmiyo valla :))

12/06/2012 13:57:00

Çok şanslısınız kızlar...

12/06/2012 13:57:00

evet :) Masal eliyle ağzımla oynar.. yukarıda kalan ayağını da dirseğime dayar. Yastık koyuyorum ben bide dizime. Tam keyif yapıyor cadı :)) 

12/06/2012 14:00:00

Özlem' cimmmm :( yaw deme öyle.. kötü hissettim kendimi şimdi. :( yarana tuz basmış gibi oldum. :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...