MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/07/2012 10:30:00

12/07/2012 10:48:00

Ayşegülcüm bu haylazları artık çok daha fazla kollamak lazım. Tabi Masal'ın hızına yetişmek zor :) Bizimkiler şimdilik pek ağzına götürmüyor bişeyleri ama hiç belli olmaz. 

12/07/2012 11:04:00

vay yaramaz vay :)) iki dakika gözümüzü ayırmaya gelmiyo ki canavarlardan :)) geçen pazar kahvaltıya oturduk kerem i de sandalyesine  oturttuk eline oyalansın diye bi tane bisküvi verdik ama su sert olanlardan sadece 10 saniye basımı cevirdim yumuşattığı kısmı damagıyla ısırmıs yemiş yutmuş bile keyifli keyifli sırıtıyo :)) sastık kaldık :))

12/07/2012 11:04:00

Hiç belli olmaz gerçekten de. Ki ben zaten paranoyak halde yerlerde eğilip bişi var mı yok mu kontrol ederim. Bakarım yani, o börülce tanesi de nereye girdiyse ve Masal da onu nasıl bulduysa zaten, bulmuş atmış ağzına.. 

ya öyle fena ki; mutfakta saniyede çöpe gidip kurcalıyor.. kapıya çıkarıyorum artık çöpleri bile. çöpçi olcak kızım :P

12/09/2012 08:41:00

günaydınn :)

ya bi şey sorucam dünden beri kerem in boğazında bi hırıltı var gıcık gibi ama bi türlü çıkaramıyo ateşi falan yok ama iştahsız sanırım boğazındaki durumdan :( yarın bi dr a götüreyim diyorum ama yarına kadar boğazını yumusatmak için ne verebilirim? ıhlamur versem mi acaba ne dersiniz ?? 

bi de aksi gibi tam kurtulduk derken gaz sancıları yine başladı gece ağlayarak uyanıyo biraz uğrasıp gazını çıkarınca yeniden uyuyo :((

12/09/2012 08:59:00

Bol bol tezene cayıversen hem bogazını yumusatır gazını atar belki uyumasına yardımcı olur

Ben ek gıdaya basladım ilk basta cok guzel alıyordu elma suyunu ama şimdı agzını acmıyo ne yapsam

12/09/2012 09:36:00

Havuç ver armut ver karisik ver :))))

12/09/2012 10:49:00

Gulsah burun tıkanıklıgı da ogle hırıltı yapıyor. Veya geniz akıntısı falan da olabilir. İdilde uzun zamandır yasıyorum.

Ihlamur verebilirsin. Serum fizyolojik te damalatabilirsin burnuna. Gecmiş olsun

12/09/2012 11:14:00

teşekkür ederim herkese :))

12/10/2012 07:45:00

Günaydın kızlar, hepinize çok güzel bir hafta diliyorum. Uzun zamandır giremedim, ananemi kaybettik. Kıbrıs'ta teyzemin yanında kalıyordu, beyin kanaması geçirmiş Çarşamba günü, gecesi de vefat etmiş :( Şimdi daha iyiyiz, annem yine Duru'ya bakmaya devam ediyor, terapi oluyor bana diyor.... Allah hepimizin annelerine sağlık, uzun ömürler versin.

Hepinizi çok öpüyorum,

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...