MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/10/2012 18:15:00

başın saolsun ALLAH SABIR VERSİN:(

12/10/2012 21:29:00

Uyumayalım biz! Sabahlara kadar eğlenelim coşalım. Sütten sarfoş olmuşuz zati, ohh, kafamız iyi. Uyumakda ne demek canım. Bekleyiversin büyüme hormonları. Onlarda çalışacak zamanı bulmuşlar gece gece ne gereği var sabah uyudukya a canım. Uyumayalım biz! Annem konuşsun anlatsın sabaha kadar güzel güzel... Pek de tatlı anlatıyor cilveli cilveli, ben gülünce mutlu da oluyor, kızamıyor hiç uyumuyorum diye... Ben gülerim o konuşur, o konuşur ben gülerim, öyle böyle sabahı ederiz... Uyumakda neymiş canıııııım, alemlere akalım, takılalım, coşalım, sabahlara kadar dance... Çam ağacımızda var club ortamı yaratmış babacığım, boşuna mı? Açalım bir klasik müzik kanalı... Zira annem sokak müziği diyor MTV- KRAL vs dinletmiyor bana... Mecbur mozartla parti yapıcaz. Ama olsun parti partidir. Acıktım mı da tutarım memeyi iki corkcork  ohhh en kral sofra benim... Uyumayalım biz, geceler bizim olsun, gündüzler sizin...

MASAL DENİZ

12/10/2012 22:19:00

:))) Masal Beril de uykucu takiliyor bugun.. uyudu erkenden hayret :)) bende kivrilayim yanina kizcemin.

herkese iyi geceleeeeer

12/11/2012 08:31:00

Yonciş alemsin kızım sen alemsin, çok eğlenceli bir annesi var Masal'ın :))) Çok teşekkürler Neclacım, Ayselcim. Dostlar sağolsun.

Hepinize kocaman bir günaydın kafası bir dünya Banu'dan :))

12/11/2012 08:49:00

Günaydın

Yonca cidden alemsin yaa, hiç güleceğim yoktu güldürdün beni :)

Dün gece biz de pek uyuyamadık, ama ben konuşup eglendiremedim de kuzuyu, kendimden geçtim resmen, basım ağrıyor gözlerimi açamıyorum, Özde karanlıkta kendi kendine konuşuyor falan, uff zor bir geceydi :/

12/11/2012 08:55:00

Günaydın Özöz'üm.  Aslına bakarsan bizim Duru'da bu gece 5 de kalktı 6 gibi ancak uyudu bende 10 dakika sonra kalktım. Aynen o da gözleri kapalı söylendi durdu. Bir o yana döndü bir o yana, Park yatağının yanlarını tırmıkladı :)) Ya benim kız feci terliyor. Tüm üstünü başını değiştirdim gece. Kafası su içinde kalıyor. Ya birde feci tırmıklıyor Duruuuuu:((( Resmen önce bileniyor ve sonra tüm gücüyle tırmıklıyor :(( Bende kaşımı çatınca tekrar tırmıklıyor ve ayyyyyy diye bağırıyor yüzünü sevimli hallere sokuyor. Annem çocuktur yapar geçer diyor ama Çok üzülüyorum haşin olacak diye. Sizde de var mı bu?

12/11/2012 09:19:00

Banucum bizde de öyle ve diğer kuzular da eminim öyledir, haşinlik belirtisi değil sadece bebeklik halleri bence :)

12/11/2012 09:36:00

Gerçekten mi :)) Normal o zaman. Sağol Özlemim.

12/11/2012 12:50:00

Selaamm 

Yoncam bayılıyorum senin bu hallerine :) Süpersin valla
Özlemcim bu uykusuzluk fena yaa. Bu aralar Duru'da sık sık uyanıyor geceleri. Yatakta debeleniyor bir sağa bir sola sonra ağlamaya başlıyor. Gecede 4 kez falan kalkıyor bu şekilde. Sonra iki pış pış uyuyor. Sonra bir daha acıkınca kalkıyor. 
Banuşum sanki bizim kızları anlatmışsın. Park yatağın kenarlarını bizimkilerde tırmıklıyor. Sadece park yatak olsa iyi bizim yüzümüzü gözümüzüde çiziyorrlar çok fena :D Bİr de bu aralar İnci çok fazla bağırıyor. Zaten bir ses var evlere şenlik :) Öyle bağırınca bazen ağzına hafiften vurup kızıyorum. Zilli gülüp tekrar bağırıyor. Oyun oynuyorum zannediyor galiba :))

12/11/2012 12:55:00

Zeynepcimmmm nasılsın bakem :) Bu kuzuların hepsi aynı o zaman:) Ben sadece Duru'da var sanıyordum. Çok tatlılar yaa, Duru'nun sarılmaları başladı. Deli oluyorum o bana sarılınca. Birde kafasını koyuyor omzuma. Kalkacak diye kıpırdamaya korkuyorum. Allah hepsine sağlık versin. Bol şanslı olsunlar. Bambaşka bir sevgiymiş bu evlat sevgisi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...