MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/12/2012 07:25:00

Ben sana ne diyem Yonca, gerçekten güler misin ağlar mısın diyeceğim sadece :(( Trajikomik yani.... 

Günaydın canlarım.  Duru kız biraz hasta, üşütmüş :( Aklım onda. Umarım kısa sürede iyileşir kuzum.

Hepinize güzel birgün olsun.

12/12/2012 10:12:00

merhaba arkadaşlar ben kimseyle arkadaş olmayı beceremiyorum .ama size bakıcı arayan yada gündelikci arayan olursa bana yönlendirebilirmisiniz çalışmam lazım artık sıkıldım vede ihtiyacım var .beni tanımıyorsunuz güvenmeyebilirsiniz ama eğer biri yle iş anlaşırsak gideceğim yere adresimi yazan bir fatura getirebilirim .3 çocuk annesiyim 32 yaşındayım dağa öncede bebek baktım kendi bebeklerim hariç ama inanın acemideilim şimdi 2bucuk yaşında bir kızım var ben işe gidince teyzesi bakıcak.yardımcı olursanız mutlu olurum teşekkürler .

12/12/2012 10:45:00

Gunaydiinnn.. Giremedim kaç gündür. Cumartesi sabah Bursa'ya gittik pazar aksam donduk ;) bende uzun zamandan sonra 1 gece de olsa uyudum.. Malum bizim oğlan 1 aydır gece uykularının icine ediyor :)) gecmise söyle bir göz attım. Herkes iyi çok şükür. Yonca kopardın beni.. Ben sabah 8,5 itibariyle o ağıdı söylemeye karar verdim :)) gel babası geelll... Alem kadinsin vesselam. Seviyorum seni :)

Bende başka pek bı haber yok.. Dün sabahtan beri üzerimde bir kırıklık var umarım hasta olmam. Doruk ara ara huysuz ve fazla yoruyor ama idare ediyoruz :) yarın temizlik var. Yarın aksam ve hafta sonu misafirim gelecek. Sonraki hafta sonu yine Bursa'ya gidicez. Sanırım bu kez 10 gün falan kalıcaz uykuya doyarim diye umuyorum :P

Resmen gazli günlerimiz geri dondü. Gündüz pek bir şey yok ta gece uykusundan hala ıkına ıkına uyanıyor sık sık :/ yani yedikleri gaz yapmaya devam ediyor. Artık doktor kontrolüne kadar dayanicam. Bakalım doktor ne diyecek !!

Neyse ben bişeyler atıştırayım gelirim yine.

Aysel merhaba. Kisilerin sana dönüş yapması için sorular kısmına da bilgi girebilirsin. Birde hangi sehirde yaşadığını yazarsan daha iyi olur :) umarım gönlüne göre bir is bulursun.

12/12/2012 10:47:00

Hahahaha Yonca :) Bundan sonra ki her gel babası geell gell gel dediğimde sen geleceksin aklıma :D Gel babası gel ağıtı süpperr :)) 

O halde gel annesi acıkmış, gel annesi uykusu gelmiş kısmı da babadan anneye atıfta bulunmak mı oluyor :D

Banucum geçmiş olsun çabucak iyileşir umarım. 
Aysel valla şuan yok çevremde öyle biri. Nerede oturuyorsun aklımızda bulunsun...

12/12/2012 10:54:00

Hoşgeldin Neşe'm 

Ne iyi gelmiştir o uyku sana. Aman dikkat et kendine hasta falan olma. Yollara geri dönüyorsunuz demek . Bu çocuk yollarda büyüyecek :D Şaka bir tarafa 10 gün ilaç gibi gelir valla

12/12/2012 10:58:00

Sen ne diyosun Zeynep o 10 gün bomba gibi gelecek bana.. Hiç bu kadar yorgun hissetmemistim kendimi doğduğundan beri.. Ama sagolsun gerisi boş :))

Doruk alıştı yollara :)) korkarım ki büyüdüğünde uzun yol şoförü olacak :))) yada cene gerektiren bir meslek seçmesi lazım çünkü çok konuşuyor :))))

12/12/2012 11:06:00

:)) İnci de aynı valla hiç susmuyor sürekli çalışıyor çenesi :)

12/12/2012 11:13:00

:))) hadi sizinkiler kız :)) benim oğlan arada ciyak ciyak bağırıyor. Ay kız olsan anca bu kadar cadı olabilirsin diyorum bende :))) oda şaşkın anlamış gibi gülüyor bana sürekli :)) çok fenalar bunlar valla

12/12/2012 11:18:00

Esime söylüyorum kızlar hadi neyse ama erkeğin çok konuşanida hiç iyi olmaz diye :))))

12/12/2012 12:04:00

:)))) Yahu bırak konuşsun çocuğu tatlı dilli olsun kızları nasıl tavlayacak yoksa :)

Geçen gün ne geldi aklıma, belki kızımın evleneceği kişi buradaki nurti annelerinin birinin bebeğidir:) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...