MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/13/2012 14:30:00

Gerçekten de öyle. Hepimiz aynı sıkıntıları çekip, aynı güzelliklerle mutlu oluyoruz. Bebeklerimiz sayesinde hepimiz burada güzel dostluklar kurduk. Birbirimizi görememiş olsak bile. Hayat işte... :)

12/13/2012 14:48:00

İnanın sabah ilk işim Nurti'ye bakmak oluyor. Merak ediyorum sizleri. Ve mutlu oluyorum varsınız diye. Umarım uzun seneler böyle devam eder ve birgün tanışma fırsatımız olur:) Kucaklarız birbirimizi :))

12/13/2012 14:49:00

Bu arada en sevgi böceği grup bizim grubumuz sanırım :)))

12/13/2012 14:55:00

İnşallah Banucum. Aynen öyle sevgi böceği pıtırcıklar olmalıymış bizim grubun adı :)) Bizim grup başka yaa. Grupların hiçbirinde bu samimiyeti ve sıcaklığı göremedim henüz :D

12/13/2012 15:36:00

Arkadaslar merhaba ben de araniza yeni katildim.8aylik bir kuzum var benim de.sizlerle paylasimlarda bulunmak isterim.ismim yasemin bu arada...devlet memuru bir eczaciyim ama su anda bebisimin bakicisi ve evimin hanimiyim.en zor meslegin ev hanimligi oldugunu farkedip anneme bir kez daha minnettar olan bir kiz cocuguyum iste...gorusmek uzere hoscakalin.

12/13/2012 15:47:00

Hoşgeldin aramıza Yasemin :)

12/13/2012 16:47:00

Hosbulduk canim,tesekkurler.

12/13/2012 20:38:00

Yasemincim hoşgeldin:)

Kızlar merhaba:)

Keyifler iyi herkesde inşallah...

Bu saatte buralarda kimse yoktur:(

Bi bakıniym bi de son numaramı anlatiym dedim. Ben hakikaten alem oldum kızlar:))

Masal memede cokur cokur emiyor arada mola verip memeyle oynuyor çocuğa söylediğim şeye bakın; ' Oynama memeyle çocuğum, oynama, ŞEKİLLİ em. Daha o memeler yazın bikiniye girecek. Şekilli em ne demek abi ya:))

Bu günün inciside budur. Öperim hepinizi... Çok seviliyorsunuz çokkkk....

12/14/2012 10:57:00

Merhabalar 
kimse uğramamış henüz...
Yoncam konuşabilseydi nasıl bir şekil istersin anneciğim diye sorardı kesin :D  Bu arada profil resmn çookk güzel olmuş. Maşallah kuzucuğa... 

12/14/2012 12:20:00

İste geldim burdayim ben bu iste ustayim :)) Kısaca merhaba diyip kacicam cunkum doruk cigiriyoo ;)) nabersinix kızlar ?? Herkes iyi sanırım dimi yok bir yaramazlık.. Yasemin hosgeldin.. Keyifli insanlarızdir :) bu ara biraz bosladik burayı herkes evladının pesinde :))

Dün gece diğer gecelere göre daha rahat gecti çok şükür.. Yine uyandık ama 6-7 kez değil en azından :D salyalari arttı bu ara birde :) dis bir yandan yokluyor sanırım.. Hayirlisyla bir ciksada rahatlasak.. Dün fazla yorucuydu. Bana göre pis evle ağırladım misafirimi :) esimin is arkadasiydi gelen bizde kaldı gece.. Geç kaldılar zaten yemek isini de ayarlamıştım zaten. Gelen 1 kisi olunca ikram gözümü korkutmuyor :)) neyse öyle böyle biri bitti gitti :)) şimdi sıra haftasonu geleceklerde :)) bu kez aile gelecek yine esimin is ortamndan ama Kayseri'den :) kayserideyken sık sık gorusurduk aslen istanbullular ama is nedeniyle kayserideydi onlarda. hazırlık yapmak şart. Ne yapacağıma karar versem gerisi daha kolay ama hiç bilemiyorum :/ fikir verin bana yaa.. Birde ozis im gelirsen kuru dolma yapmayı düşünüyorum :)) bana sizin oraların güzel bir tarifini verirmisin??? Patlıcan var suan sadece. Bende tarif var ama yinede oralarda nasıl yapılıyor bir deniyeyim :) oranın tarifi bir başka güzel olur :) bu arada hazırlık olarak sanırım yemeğe değil câya gelecekler ona göre alternatifleri alayım hanımlar :)) dolma yapabilirsem jest olsun :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...