MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/17/2012 14:59:00

ya kızlar benim sıpa kabız olmuş çok kötü ne yapsam rahatlatamadım ıkınıyo kıvranıyo aglıyo :(( ne önerirsiniz??

12/17/2012 15:01:00

Kuru kayısıyı kaynat, suyundan da içir biraz Gülşah

12/17/2012 15:04:00

babaannesi bugn yaptı bakalım ii gelir inşallah :(akşam çok fenaydı sanırım ek gıda işini biraz abarttılar ben farkedene kadar:(

12/17/2012 15:08:00

gecmiş olsun gülşah.büuükler biraz aceleci olabiliyor ek gıda konusunda.ve heyecanlı 

12/17/2012 15:11:00

Son gunlerde cok fazla yogurt yedirdilermi acaba, çok kabız yapıyor benim kızımı, biraz fazla verirsem ertesi gün kabız, bir iki gün azaltsınlar, onun dısında kabız yapan seyleri bilirsin zaten, muz patates vs... Bir de çorbalarına zeytinyağı ekleyebilirsiniz, her kâseye bir tatlı kasığı saf zeytinyağı iyi gelir

12/17/2012 15:17:00

teşekkür ederim
yoğurt bi kaç gündür vermiyoruz ama çorbalara patates falan koyuluyo
benim tahminim _ki sonra sordum kayınvalidem doğruladı_ nasılsa artık yemek yiyor doyuyo diye mamayı azaltmış sütüm az geldiği için mama takviyesi yapıyoduk kerem e zaten mama tadını da sevmiyo ya bizimki yemek yemek daha çok ilgisini çekiyo :) sanırım bu yüzden zorlanıyo minikk

12/17/2012 15:28:00

Merhabalar, herkese iyi haftalar.

Duygucum çok geçmiş olsun. Gülşah benim kızımda zaman zaman kabız oluyor. Öyle olduğu zaman kayısıyı kaynatıp ezip sabah kahvaltılarında veriyoruz peynir ile. Sende deneyebilirsin. Yazık zorlanıyor çıkarken :( Kıpkırmızı oluyor :((

12/17/2012 15:38:00

tesekkurler Banucum.kış basından beri boyle oldugumuz için alıstım artık.hasta günceli girmiyorum mumkun mertebe :)

12/17/2012 15:40:00

:(( Kötü bir durum. Duru'da geçen hafta biraz hastalandı hala burnu tıkalı, hiç düzelmedi :( 

12/17/2012 15:53:00

Nabersinix kızlar.. Duygucum daha iyi olmalarına sevindim biciriklarin.. Ayy bugün Nurti de olmayınca öğlen dorukla uyumusum biraz ama Cook iyi geldi. Şimdi de huysuzlugunhat safhada.. Esniyor ağlıyor zirliyor falan..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...