MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/17/2012 14:06:00

teşekkür ederim kızlar
 işten çıkıp oğluma kavuşma vakti gelid nihayet herkese ii akşamlar:)))

12/17/2012 14:53:00

Kıııızzzlaaaaaaaaaaar, iyi akşamlaar..

Ben geldimmm, gelemedim ne zamandır.. Herkesler iyidir umarımmm :)

Duygu' cum geçmiş olsun :( daha iyilermiş anladığım kadarıyla, çok sevindim. 

Bende geçenlerde doğum doktoruma ziyarete gittim, bir de ne göreyimmm, adam incecik kalmış :)) 1 ayda 8 kilo! oy oy oy dedim. bu nasıl bir nimettir böyle, hemen anlattı; Karatay Diyeti Ayşegül' cüm dedi.. Mucizevi birşey! kısa ve öz bir şekilde birkaç şey anlattı, ve bende gaza geldimm :) 

Bugün de diyete başladım ;) Hani bi zamanlar bi diyet paylaşmıştım sizle, arkadaşım çok güzel kilo vermiş demiştim.. işte o diyet çıktı yine karşıma.. bakalım başarılı olabilecek miyim :') Masal' ın doğum gününe kadar bi 10kilocuk versemmm nası iyi olcak ooof of!..

12/17/2012 15:36:00

Selam kızlar nasssınız bugün :) 

Duygucum geçmiş olsun. Biran önce iyileşir inşallah. 
Banucum düzelmedi mi hala Duru :(
Ayşegülcüm o 10 kilocuktan bende de var yaa. Ama şu diyet olayı zor işte :)

12/17/2012 15:45:00

bende 15kilocukta 10da versem amenna :))

banusummm duruya noldu gecmis olsun :(

12/17/2012 17:19:00

ayy hadi hep beraber diyet yapalım.gaza geliriz belki boylece.ben de en az 5 kilo vermeliyim.ama irade sıfır.karatay bana da mantıklı gelliyor aslında.birebir olmasada yasam tarzı olarak benimsense bile olabilir.ama ben ekmeksiz yapamamki:))

12/17/2012 18:38:00

Ama ben daha yapamam ki yaaa... Bu arada benim acımasız koca Haziran'a kadar 10 kilo dedi baaa :(( zzzzz.. Adam bildigin isyan etti sonuda ve net sekilde ifade etti ;))

12/17/2012 18:38:00

Bu arada benimde aklımda karatay var ama hiç incelemedim :/

12/17/2012 18:42:00

valla karatayla fisssstik gibi zayiflayan 2kisiye sahit oldum.. gaza geldim basladim bende bugun :)

nesemmmm emzirmeye olumsuz bir etkisi oolmuyor zaten ;) o acidan da rahat ol. arastirdim nette.. oyle kisitlamali bi diyet degil. ;)

12/17/2012 18:49:00

Aaaa.... Onun kitapları var alsam o zaman yaa.. En azından ufaktan başlasam :/ Haziran'a ne kaldı surda :)) her ay 1,5 kilo gitmesi lazım :) bide haraket lazım yaa sikilasmam için :/

12/17/2012 18:52:00

nettede var skerim bilgiler.. tabi kitapta faydali. ben nette detayli bilgiye ulasinca kitabi dusunmedim hic :)))

1 ayda 8 kilo vermis bnim dr... soke oldum valla :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...