MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/23/2012 07:32:00

neşecim seni bilmem de o zımbırtılar bende zor yerine gelirmiş eşimin dediğine göre:)) arıza bir değil ki bin tane bende şekerim:))

neşecim senin yaşadıkların gayet normal lohusalık alametleri onlar.ben bir tık öteye geçtim:)) tövbe tövbe yazdıklarıma bak.hayır siz alışkınsınızda bu hallerime yeni arkadaşlar için hiç iyi bir imaj sunmadım:)))

09/23/2012 08:59:00

Amaaannnn düşündüğün seye bak Hülya :)) yeni arkadaşlarda bizim gibi yeni dogum yapmış kisiler. Bu durumlara pek uzak degillerdir herhal.. Ayrıca kötü bir imaj soz konusu bile olamaz :)) sen güzel insansın ;) ve bu her halinden belli ;)

09/23/2012 13:31:00

Hülyacım ne güzel süt anne olmuşsun:) büyük sevaba girmişsin :)

Özlemcim sıkıntılarınızı biran önce atlatırsınız umarım.

Dr cum hiç sıkma canını sütüm yetmiyor diye sağlığı yerinde olsun önemli olan o.

Neşemm sen de üzme kendini kilo alamıyor diye. dediğin gibi annesi gibi erken diş çıkarırsa paşamız o yüzden de kilo alımı yavaşlamış olabilir. Kuzuların sağlığı sıhhati yerinde olsun bi şekilde düzelir kilo olayı.

duygucum ve emirmelek çok geçmiş olsun yavrulara.

hep,inizi öperim çok minnoşları da koklarım :))

09/23/2012 13:40:00

Ben kacirdim geriye donup okumam gerekli hulya nasil sut anne oldu??? Acayip hastayim kiza yaklasmamk icin dolaptan sut cikardim ama malesf almadi doktum icimden resmem agliyarak neden benim cocuklarim meme ve biberin almiyor deliricemmm bu arada nese ne oldu bugun pazar kilo almosmi Alyada bu ay az almis boyu ii sanirim 65 cm

09/23/2012 13:43:00

hoşgeldin zeynepcim.emzirmiyorum ama biberonla içiyor düşündükçe çok garip geliyor cidden.yarasın kuzuya ne diyeyim:))
bu arada bayan bugün aradı sorunsuz içiyormuş sütü iyi bari dedim:))

09/23/2012 14:57:00

Gittik hastaneye ve tarttık... Hiç bir degisiklik yok. Kilo hala aynı. Doktorun söylediği 60 gr alınmamış maalesef. Aradım haber verdim böyle böyle diye.. Hem mama hem bahsettigim sekilde ek gıdalara başlayın o halde dedi.. :(( ama baslamiycam.. Biraz daha bekliyecegim... Sizin de söylediklerinize göre boyu daha önemli be 2 cm zaten uzadı. Bas cevresi de 1 cm. Beslenmeme dikkat edicem ve bu ayda sadece emzirmeye devam edicem. Karı koca konuştuk bu karara vardık ama tabi bu karardan doktorumuzun haberi yok. Nasılsa ayına göre suan ki kilosu gayet güzel. 2 ay evvel kilo alimini yavaşlatmak icin su vermeye başlayın demişti doktor bize. Ara ara damla damla suyu veririm yine zaten pek hevesli içmiyordu. Ama mama ve meyve suları icin biraz daha bekliyecegim ve Ankara'da bir doktora gidicem. Bir dahaki sefere. Biraz huysuzlugu ve uykusundan aglayarak uyanması dis yüzünden olurmuş. Belki dis cikaracaktir gercekten ve kilo alımı o yüzden azalmistir. Emme konusunda da zaman zaman isteksiz ve keyifsiz ama pes etmek yok.

Suan yoldayiz Ankara'ya gidiyoruz. Evimizde ben yine kendi düzenimde gündüz 1,5-2 saatte bir emzirmeye devam ederim. Allah büyük :)

Arabada bisey okuyamadığım gibi yazmakta zor oluyor kızlar :) benim midem bulanır da bisey okumak istediğimde :)) yine aynısı oldu :)) bir ara gelirim yine

09/23/2012 15:39:00

neşecim sen sık sık ver meme hiç bozma moralini.özlem diyor ya hep boy en önemlisi.boyu uzadıktan sonra problem etme

yarın sabah ablamızı kreşe bırakıp dr a ve sağlık ocağına gideceğiz.bakalım ek gıdaya nasıl başlayacağız

09/24/2012 05:19:00

Hadi hayırlı olsun ek gıdalarınız :)) bende saglık ocağı nerde bir öğreneyim buralarda. Geri arabasiz gidip gelmek dert burda birden biryere ama belki taksi falan hallederim.

09/24/2012 05:21:00

Ayy insan önce bir günaydın der ama dimi :)))

GUNAAAAAYYYDDİİİİNNNNNN herkese.. Cok güzel, keyifli ve saglık dolu bir hafta olsun hepimiz icin. Bizim oglus yine sık sık uyandı gece. Sabah 6.30 dan beride henüz bir daha uyumadı :)) şimdi karnimi doyurup sonra onu uyutmayın deniycem tabii yanında bende uyumayı planlıyorum :)))

09/24/2012 05:46:00

günaydın herkese
defneyi kreşe bıraktık.yoldayız şimdi hastaneye gidiyoruz

mutlu bir hafta diliyorum bende herkese

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...