MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/17/2012 21:15:00

Sabah ilk iş okuyacağım, şimdi kafa almaz gözlerim kapanıyor :)) evet evet yarın sabah tartılıyorum ve yazıyı okuyup uygulamaya geçiyorum, son ve kesin kararım budur!

Bu arada burada kar yağıyor lapa lapa, aksam başladı şimdi heryer bembeyaz :)) bir de elektrik gitti az önce, kaldık karanlıkta, iyice uyku çöktü :) hadi iyi geceler güzeller, diyet ve zayıflama hayalleriyle uyuyayım bari :)

12/17/2012 21:30:00

http://zayiflama.com.tr/karatay-diyeti/karatay-diyeti-listesi/

Kızlar burda güzel bir listesi var karatay in :)))

12/17/2012 21:31:00

Başlığı değiştirsek maksat zayıflamak mı desek :p

12/17/2012 21:33:00

iyi uykular ozisimm :)

oooohh super :) nesecim teldn okuyamamda yarin bi okuyayim.guzelce :) yarin bi foto cekeym kendimi bakalim.. diyet sonrasinda.nasil olacam :))

fena gaza geldim ben :))

12/17/2012 22:05:00

Aysegul ben varim bu diyet isinde. Hadi burada birbirimizi gaza getiririz hem. Ama tabi abartmayalim ve sagligimdan olmayalim. Emziren annelerimizde dr larina danisabilirler.

12/17/2012 22:34:00

elbette.. zayiflicaz derken sagligimizdan olmayalimmm.. bunu kimse istemez ;)

ben emziriyorum zaten. bunu doktorumada soyledim etkilermi diye.. erkilememesi icin bir sebep yok askinda.. kestigim seyler ekmek makarna pirinc ve hamur isleri.. bunlarin sute zaten katkisi yok.. aksine sebze ve meyveyi dengeli tuketicem.. sorun olmazmis yani ;)

bugunu rahat atlattim.. kocicigime kabak tatlisi yaptim tadina bile bakmadim :))) boyle de giderim insallaaaah :)

simdi yatiyorum bende.masal kizcemide uyuttum.. operim kocamannnn,iyi gecelerrrrr

12/17/2012 23:15:00

Ben diyet yapamıyorum ya. Yapıma aykırı. :)) Çok yavaş veriyordum kilo ama bir aydır 6 kiloyu geçti. 63 civari oldum. Bu da çok sağlıksız maalesef. Emir 1,5-2 yaşındayken falan doğuma girdiğim kilonun 45ini vermiş 45e düşmüştüm. Sonra da almak için dr.a gittim. Hiç diyet yapmadan verdim o zaman da. Şimdi de vermeye başlayınca önce sevindim ama yine hizlaninca verme hızım endişelenmeye başladım. Zorla kilo almak da sıkıntı çünkü. Gereginden çok zayiflayinca çok çabuk hastalanıyorum.

Ortasi yok galiba bunun :/ Yakın zamana kadar kilolar gitmedi ve diyet yapamıyorum diye üzülüyordum.

12/18/2012 09:58:00

zayıflama seferberliğine ben de katılmak istiyorum ya ::) benim sorunum doğum kilosu değil ama doğumda 14 kilo falan aldım hepsini verdim çok şükür ama doğumdan önce aldığım kilolarda takıldım kaldım 67 kiloyum 7_8 kilo versem varya off:)) yaza da iki düğün var hazırlık  olur hem :))

12/18/2012 10:21:00

Valla hilal diyet benim bünyeye de aykırı gibi :)) niyetim var yapmayı istiyorum ama nasıl Ilıcak bilmiyorum.. İlk basta ben feci tatlı düşkünü biriyim.. En azından çikolata, nutella kasıklarım gün icinde. Oturup bir kavanoz yemem ama kasıklarım yani. Diyete başlayınca kendimi tutabilirmiyim bilmiyorum.. Birde su ara yemek yemek ve hazırlamak zaten dert kimi zaman bir tost yada sandviç yapıp karnımı doyuruyorum doruk yüzünden :( niyetim de karatay diyetini yapmak olunca ne kadar sadık kalabilirim bilemiyorum suan :( ama vermem lazım o ayrı :))

Suan ki planim yasak olan seylerden mümkün olduğu kadar uzak durmak :) tatlı kısmına bakicam artık :))

Gulsah gel sende gel.. Bizde düğün falan yok ama karısının 10 kilo vermesini isteyen bir koca var :)) çünkü garibim karısını tanıdığında 36 bedendi ne giyse yakisirdi.. Ama

Şimdi nerdeeee :))

12/18/2012 10:28:00

Merhaba kızlar :)

İnşallah diyetler yapılır ve kilolar verilir. İnsan kilo verince çok mutlu oluyor. Herşeyden önce alıştığı kiloya inince rahat ediyor. Bende feci tatlı tutkunu oldum. Eskiden severdim ama kırk yılda bir yerdim. Şimdi gece yatarken deli gibi fıstıklı helva kaşıklıyorum. Ne kaşıklaması lop lop atıyorum ağzıma.... 55 kiloyum şimdi, 52 olmam lazım. Benim kilolar nasıl gitti anlamadım ben. 78 kilo ile gittim doğuma :)) İnsanlar acıyarak bakıyordu bana :) Bu arada boyum 1-55 cm :))) Siz düşünün artık , nasıl bir şeydim hamileyken:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...