MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/18/2012 10:33:00

Selam kızlar 

Kilolar diyetler off off :/  
Valla diyet yapabilenleri tebrik ediyorum :)

Neşecim tamamen hislerime tercüman olmuşsun. Ben de hiç diyet yapmadım şimdiye kadar. İradesizlikten değil ama o kadar düzenli yemek yemek pek yapamadığım bir durum. Yani 3 öğün yediğim çok az görülmüştür. Sabah kahvaltı ve akşam yemeği :) belki arada meyve. 
Ama vermem lazım konusuna yüzde yüz katılıyorum aynen ama nasıl yaparım bilmiyorum :)

dediğin gibi yasak şeylere dikkat etmek belki işe yarar :D

12/18/2012 10:37:00

Banucum maşallah sana :) Fıstıklı helva yiyerek kilo vermek çok iyiymiş :D

12/18/2012 10:43:00

Banu güzüm görmesin seni :P nasıl 55 yaa.. Helva yemek senin en büyük hakkın o zaman.. Birde fistikli hemde.. Birde istiklal de hacı Bekir den alıyorum de de düşüp kalayım surda :))

Ah Zeynep ah.. Düzenli yemek hazırlayan olursa yerim :)) ama is basa düştüğü için olmuyor iste. Çok asiri yiyen biri değilim ama tek kusurum tatliiiii :))) hep boyleydim yani hayatımın her döneminde sevdim tatlıyı... Vazgeçmek zor yaz kıs farketmez dondurma bile yerim :)) amaaann bak aklıma neler düştü yine

12/18/2012 10:47:00

Allah iyiliğini versin Neşeeeee :))) Yok oradan almıyorum, bildiğin Koska'nın marketlerde satılan fıstıklı helvası :))) Ama tüm fazladan 3 kilo göbeğimde yani gerçekten çok kötü duruyor :( Hareket yapmak istiyorum ama nerdeeee.... Bence bebeişler yürümeye başlasın hareketin alasını yapacağız, üzülmeyin o yüzden. Gidecek kilolar :))

12/18/2012 10:48:00

Ben özelden mesaj attım ama yine de buraya yazayım :) Sağol Neşem, bu arada ben burayı bulamamıştım :)

12/18/2012 11:03:00

O zaman bir an önce büyüsünler diyelim :) Yoksa durum çok vahim :) zaten vardı göbek bende şimdi 6 aylık gibi mübarek :D Ya birde benim göbek sarktı yaa sezeryandan mı bilmiyorum kat oldu resmen :(

12/18/2012 11:07:00

Sorma Zeynepcim, benim de öyle. Bence sezeryanla ilgili değil. Benim normal doğum ama yine de öyle :(( İşte hareket yapıp sıkılaştırmak lazım. 

12/18/2012 11:09:00

Hmm hareket şart o zaman. Fırsat bulabilmekte maharet işte :)

12/18/2012 11:24:00

Ben de adaşıma doğum günü mesajı attım geldim :)) özel günler grubu çok güzel, minnoşların dogum günlerine de az kaldı sayılır :))

Kilolarrr kilolar, ben tatlı meraklısı değilim ama Antep'te yasıyorum kızlar, bu yeterli bir neden herhalde fazla kilolarım için ;) son günlerde deli gibi acı biber turşusu şalgam suyu falan tüketiyorum, onlar da iştah açıyor iyice offffff, üniversiteye gittiğim yıllarda epey zayıftım yani kendi çapımda zayıftım diyeyim çünkü oldum olası bir basen problemim olmuştur, ama belim 60-65 cm arası oynardı, göbek namına birşey yoktu bende, ne zaman tekrar yuvaya döndüm hafif hafif almaya başladım ama yine de bu kadar abartmamıştım hiçbir zaman, hamilelik ve doğumdan sonra tarih yazdım resmen :( 8 ayda 20 kilo alıp 2400 gr bebek doğurdum yaa, tövbe tövbeeee... Ama ben bu kiloları ve-re-ce-ğimmm

Banuşum sen bir fıstıksın fıstık, minyon güzelim benim :) ama arkadaşlarım hepiniz de ayrı güzelsiniz gider kilolar azimle inşallah :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...