MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/18/2012 11:35:00

ya benim de bütün fazla kilolar sözleşmiş göbekte toplanmışlar :))) ne yapsam dağılmıyolar  çok sevdiler sanırım rahatları yerinde :)) ya doğumda aldığım bütün kiloları verip tık diye durmak çok sinirimi bozuyo 67 den bi grammm asagı inmiyo :)) bende gaza geldim bi arastırıp başlayayım hatta beraber baslayıp birbirimizi gazlayalım :)) 

12/18/2012 12:00:00

Off Özlemcim yaa acıyı ben de çok seviyorum :) İştah açıyor ama bağırsakları da fena çalıştırıyor :) 

Gülşahcım zaten bütün problem göbekte  genelde :)

12/18/2012 12:09:00

Selamss :) 

Başlamadınız mı bakim daha diyete :') Ben şimdi kendime bi öğlen menüsü hazırladım. Bir kase yoğurda salatalık doğradım ve kekik koydum içine. Bir de elma.. 

Banuşummm, hakikaten sen nası verdin öyle kilo.. Valla helal olsun sana, grubun medar-ı iftaharı :))))) ben vermek yerine daha da aldım yahu.. :((( 63e kadar inmiştim ne güzel.. şimdi 70e çakılıyım kızlar :(( 

Ooooooof of acı demeyin yaa... Çok severimmmm.. Hele kuru acı biberi tavada kavurup yemeye bayılırımm :') 

12/18/2012 12:44:00

bende bi öğlen yemeği yedim ki off :)) şimdi diyete baslayacagm diye bu akşam yemeğe vururum kendimi :))

12/18/2012 12:52:00

Özlemim sağol canım benim :) Aynen dediğin gibi tüm annelerimiz ayrı güzel ve zamanla gidecek o kilolar. bende acıya bayılırımmmm, turşu ossunnn, acı biber ossunnn, şalgam ossuunnnn deli gibi yerim :) Babam bana küçükken seni ya turşucuya ya da Urfalı'ya vericem derdi ama ben çok farklı birine gittim  :))) Gerçi eşimin annesi de Malatya'lı :) 

İnanın bende anlamadım nasıl verdiğimi, ama benim aldığım kilolar kesin ödemdi, resimlerim var resmen pompa ile şişirilmiş gibiyim. Ayaklarım hani doktor eldivenlerini şişirirsin ya onun gibiydi :)) Annem bana bakar bakar ağlardı artık doğur diye :)) 

12/18/2012 13:25:00

Spor hocamla görüştüm dün, gelmiyomusun dedi :))) Şaka gibi! adama doğum yapar yapmaz gelcem dedim gidemedim... Öncelikle fazlalıkları bi vermem lazım, artık bir göbişim var dedim :))
O da yanlış düşündüğümü, spor yaparak kilo kontrolü yapmam gerektiğini söylemiş mailinde ama yok yok, bu halde ben hayatta pilates yapamammm :( 

12/19/2012 04:56:00

canlarim göbişlerden mi konuştunuzzzzz. göbişler cok fena.. kilo aliyorum bennnnn((((..

12/19/2012 09:26:00

Günaydııııııııııııııııııııııın,

Aysel' im işte bu gidişe bir DUR! diyoruzz :D :D Büşra preses nasl, vaziyetler düzeldi mi :) lazımlığa devam mı :) hala açıp bakıyorum o fotoğrafına yaa :) Kuşum benimmmm, maşallah

kızlar bu sabah ben 68.7 gördüm tartıda :) yuppiiiiiiii! :)

12/19/2012 10:07:00

Ooooooo süper Ayşegülüm yaaa, yani 1,5 kilo mu gitti? Hadi devam :))

12/19/2012 10:07:00

Merhaba canlarım, Ayselcim nasılsın? Gel arada bir, haber et kendinden :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...