MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/19/2012 08:09:00

tartım sapıtmadıysa öyle gibi Banuşummm :) ah sen nası güzel vermişsin kiloları ya Maşallah :) Darısı başımaaaaaaaaaaaa :D

12/19/2012 10:07:00

Merhabalarrr :)

Ayşegüüüüll o ne be, 2 günde 1,5 kg, maşallah, başta çok hızlı gider sonra yavaşlar ama pes etmeden devam etmek gerek. Ben bugün itibariyle başladım, dün annemlerdeydim tartilamadim falan bugüne kaldı ;) ben kilomu söylemem arkadaş, korkarsınız benden, ama her hafta kaç kg gitti yazıcam :))

Neler yiyorsun Ayşegül ve neler yemiyorsun?

12/19/2012 10:21:00

Canım benimmm, çabucak gitsin kilolar inşallah... Senden korkmak mıııı, mümkünü yookkkkk öyle birşeyin :)))

12/19/2012 11:13:00

Özişim aşk olsun ya o nası söz, neden korkalım.. Normal olan şeyler bunlar, aldık kilo napalım yani :) vercez işte zamanla. Öyle düşünme, fotolarda hiiiç korkulcak gibi değil aksine güzeller güzeli bir anne görüyorum ben ;)

Şimdi şöyle;
sabahları
Öncelikle bir bardak su içiyorum, 2 haşlanmış yumurta, yiyebildiğim kadar peynir, bir bardak çay (şekersiz içemiyorum yaa, yarım şekerde olsa atıyorum ), bir kırmızı biber, bir domates, bir salatalık, yiyebildiğim kadar zeytin (buda 10u geçmez), azcık maydonoz atıyorum domates ve salatalığın üzerine. 

Öğlen
bir kase yoğurt içerisine minik bir salatalık doğruyorum ve kekik atıyorum içerisine. Yanında da bir meyve, (elma,armut,muz vs) tek meyve yiyorum ama. Karıştırmıyorum.

Akşam
Mutlaka yoğurt ve salata oluyor. Yeşillik salatası, karalahana salatası, havuç salatası, domates salatası vs.. bunlardan biri. Dün akşam ton balıklı karalahana salatası yaptım. Sebze yemeği veya ızgara et. Et daha yapmadım, ama dün istiridye mantarı yaptım zeytinyağlı. 

Yemediklerim;
Hiç bir ekmek çeşidi yemiyorum, makarna, pilav, hamurişleri, diyet ürünler, tatlılar, çikolata, şeker vs. 

Ara öğünlerde de, Bir sürahi su hazırladım, içerisine bir adet limon dilimledim, bir tutam taze nane bir tane de çubuk tarçın. gün içerisinde bunu içiyorum. Yanında yersemm 4-5 fındık ceviz vs.. Bu karışım detoks yapıyormuş. 

Bol su ;) ama ben bunu ihmal ediyorum :( suyla aram pek yok, unutuyorum resmen :( 

Ve inanırmısınız kızlar, göbeğim bile farketti.. şişirdiğimde az çıkıyor artık göbiş :D önceden şişirince 7aylık hamile gibi oluodu :/

Aklıma geldikçe yazarım daha ;)

Bu akşamki menüm de;
avokado, domates, maydonoz, beyaz peynir, zeytinyağı ve nar ekşisinden oluşan bir salata..
bir de sebze yemeği ama ona karar veremedim :')

12/19/2012 11:25:00

Aaaa menü süper Ayçim yaa, sabah kahvaltısına bayıldım:))) İnsana nasıl moral oluyor değil mi kilo vermek :)

12/19/2012 13:45:00

apartmanda birisi taze fasülye kurusu pişiriyo elimde tabak dayanıcam kapısına birazdan:))

12/19/2012 13:55:00

uf! ne diyosunn  :)) 

12/19/2012 14:12:00

ehh sart oldu artık en kısa zamanda arayıp bulup pişirmek :)) annemi mi arasam ne:))

12/19/2012 15:39:00

Aaaa Gülşah çok severim ben onu, bizim burada tazesi daha çok yapılır ama Erzurum'lu yengem yapar yerdik, üzerine sarımsaklı yoğurt da fena olmaz bence :)) Ayşegül sebze ne de olsa, biz de yiyemezmiyiz kiii ;)

Liste için teşekkürler, baya fikir oldu bana da. Ben şimdilik günde bir iki ince dilim kepek ekmeğiyle başlayacağım, bir anda bırakırsam şamşırırım :)) bir sürahi su da hazırda duracak mutlaka. Ya ceviz fındık detoks yapıyor ya hani tuzlu Antep fıstığı da yapmazmı ki, aynı tür o da, birazdan koca getirip yiyecek çatır çatır ben de bakacağımmm :/

12/19/2012 17:13:00

yiriz tabiki Ozlem'cimm.. kuru fasulye faydalidir.ekmeksiz ve pilavsiz yeriz napalim artik.. bi muddet skicaz disimizi.. bende diyete baslicam diye haftasonu aklima ne geldiyse.yedim :)))

ah benim kociste suan yiyor :)) ooooof of.. ucundan acik yedim bende :))

aksam menumde de kirmizi mercimek yemegi yaptm.guzel oldu :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...