MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/19/2012 20:49:00

Yolla bana.. Annemin dediği gibi ver kargoya :))

12/19/2012 20:52:00

Mesaiye başlamama az kaldı, nasıl giderim işe bu uykusuzlukla bilinmez. Ama benim hatam, yanımda yatırdım uyanınca memeyi dayadım çocuğa gündüx uykuları da salıncakta, başka türlü uyumayı bilmiyor ki :((

12/19/2012 21:04:00

Offffff off benim de çok az kaldı başlamama :(( ben de yemeklerini nasıl yedirecekler mamayı nasıl içirecekler onu düşünüyorum sürekli, düşündükçe beynim patlıyor, uykusuzluk da tuz biber olacak tabi :((

Adaşcım çok zor biliyorum ama başlayana kadar sallanmadan uyuması için biraz uğraşsan, öncelikle geceleri sonra gece alışınca gündüzleri de denemeye başlarsın, ilk günler çok dirençli oluyorlar hatta ilk haftalar ama yavaş yavaş alışır mutlaka, ahhh ah çok zorladı bu cadılar bizi...

12/19/2012 21:09:00

Ooo bebesini uyutan gelmiş. Ben henüz uyutamayanlardanim ve nobet babada suan) adam cildirmadan gidem de alam sıpamı :) iyi geceler. Güzel nurtilemeler ;))

12/19/2012 21:10:00

Adaş geceleri salıncakta yatırmıyordum, meme emerken ysnımda uyurdu. 2-3 akşam bakıcısı salıncakta uyudu şimdi yanımda uyumaz oldu. Gece de o kadar çok kalkıyor ki emzikte almıyor. Sürekli yanıma alıp memeyle uyutuyorum.

Dediğin gibi yemeğide çok zor yiyor. Dudakları kilitledimi tamam :(

12/19/2012 21:17:00

Hani şu gece beslenmesini bıraktırma işi var ya, çok mantıklı, azaltmaya çalışsan arada su versen, emzik alamayınca çok zor biliyorum, benimki de hiç almadı, ne gece ne gündüz, ama meme de almadı maalesef, gecede 5-6 kere uyandığı oldu diş zamanı, hala da sık uyanıyor, ne mama istiyor ne birşey, bazen pışpışla bazen suyla falan idare edip gidiyoruz... Yemeyen çocuk çok fena bişeymiş, eskiden çok garipserdim bu nedenle yakınanaları, şimdi o kadar iyi anlıyorum ki :((

12/19/2012 21:20:00

Sanırım sıkıntılı dış günlerine başladık biz :(( aglayarak uyanmalar ve iştahsızlık iki gündür :( off

12/19/2012 21:22:00

Üzgünüm ama tam zamanı Neşe, ama eninde sonunda çıkacak inciler, bir süre ara verecek sıkıntılar :))

12/19/2012 21:23:00

Adaş emekliyormu senin fıstık?

12/19/2012 21:24:00

Neşe dişler çıkarken sıkıntı ya :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...