MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/19/2012 21:28:00

Yok şekerim emeklemez o, yüzüstü durmaya alıştırana kadar canımız çıktı, sevmiyor yere yapışmayı çocuk, direk ters çeviriyordu kendini kollarının üstünde kalkıp hooop sırt üstü, oh be dunya varmış modunda, sigorta gibi atıyordu anında :)) ama bir tutan olsa 1-2 saat ayakta durur herhalde :)

12/19/2012 21:30:00

Sıkıntıya alıştım valla artık.. Jel sürdüm sesi kesildi kısa süre sonra ama çok ağladı kuzum :(( neyse ki iki gün kaldı Bursa'ya. Dinlenmek ve böyle bir donemde annemle olmak iyi gelecek bana.. Ben yatar kızlar.. Hazır sesi kesildi dalar tekrar herhalde. En asından bir sonraki çığlığa kadar uyuyayım :/ soner aldı şimdi kucağında uyutuyor :/ yatağına yatırayım ama umarım gazı yoktur varsa tam ben dalarken çıkıyor genelde çünkü :)

Öperim hepinizi

12/19/2012 21:58:00

herkese iyi geceleeeer :)

ozlemcimm ozlettin kendini :) ayni dert bende de var.masal gece uyaninca yaanimda emerek uyuyor. su falanda veriyorum.ama birkac gecedir aglamada degilde ciak ciyak bagiroyoe..memeyi dayayinca cop cop emislerde :))

masal hanimda uyumuskn bende yatayim.. opuyorum coook

12/19/2012 22:12:00

İyi geceler kızlar 

ohh bebeleri uyutmuşsunuz :) bizim cingözler hala ayakta. Bu aralar Duru geceleri iç çekerek ağlayıp uyanıyor yaa nedendir anlamadım. Kabus görüyor zaar :D
öpüyorum herkesleri.

12/20/2012 08:27:00

Günaydın kızlarrrr, bu gece emmesi Duru'da da var. Bende yanıma alıyorum emiyor uyuyor yatağına tekrar koyuyorum sonra yine uyanıyor. Artık sabaha karşı yatağına da koymuyorum. 

Dün akşamdan beri bana sarılıp sarılıp duruyor. Eritiyor beni, çıldırıyorum resmen zevkten.... Dün yatırdım onu tam kalkıyorum omuzlarımdan tutarak kendine çekti ve yaklaşık 10 dakika falan öyle kaldık. Benim gözyaşlarım sel tabiki sevinçten, sevgi patlamasından, mutluluktan, bu kadar özlemesinin hüznünden.....

Sabah 6 da kalktı yine öyle çekiyor beni sarılıyor emzirdim ve uyuttum öyle çıkabildim evden. Ne yapıcam ileride aklı erdiğinde bilmiyorum. 

Özlemcim özlemişisiz seni burada görmeyi sohbetini :) Ama ben akşamları muhabettinizi kaçırıyorum:( Hepinizi çok öpüyorum güzel bürgün olsun.

12/20/2012 08:28:00

Zeynepcim o iç çekerek ağlamak bazen Duru'da da oluyor. Ama nadiren ağlıyor öyle Daha bu sabah çok kısa iç çekerek ağladı ama geçti hemen. Bende rüya görüyor heralde dedim. Kıyamam ben onlara yaaa, pis kabus girmeyin bebeklerimizin rüyalarınaaaa!!!!

12/20/2012 08:36:00

Kızlar günaydın ve teşekkürler. Korkmayın normal kizcelerin ağlamaları sizin aylarinizda gece kabusu baslar. Elini tutun ssssttt diye sesinizi duyurun çok ağlarsa kucağınıza alıp sarılın.

12/20/2012 08:42:00

Evet Özlemcim haklısın bende bugün elini tuttum ve yanağını okşadım. Sustu hemen :)) 

12/20/2012 09:04:00

günaydın :)
 kerem de de oluyo arada o gece aglamaları ama genelde bizimkisi homurdanıyo kocakarı gibi:)) agladığı zaman şşş diye yaklasıp yanına dokunuyorum sakinleşiyo hemen güvende hissediyo sanırım :)) bi de gaz dan ağlamalar başladı arada sırada ağlayarak uyanıp ıkına sıkına bi pırt yapıyo sonra uykuya devam :)) 

12/20/2012 09:19:00

ha unutmadan benim bahsettiğim kurutulmus yesil fasülyeydi ki bizim oralarda çok meşurdur bu yaz kurutmaya çok niyetlendim ama kerem sıpasından fırsat olmadı :)) eger evinizin balkonu günes alıyosa enine dorayıp bi tepsi içinde üstüne tülbent örterek kurutmayı deneyin muhtesem bi şey çıkıyo sonuçta :))kuru biber patlıcan svenler bu tada da bayılır ki bence rejimdeyken yenebilir sonuçta sebze diye avutuyorum kendimi  :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...