MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/20/2012 09:24:00

Günaydın :))

Banum yerim senin anasına sarılan Duru kızını, canımın içi yaa, çok tatlı sarılmalar, Allah ayırmasın :) bizde de son günlerde sesli ağlamalar başladı, eskiden sızlama şeklinde olurdu şimdilerde bildiğin ağlıyor, zor sakinleşiyor :( ben de kötü rüya gördüğünü düşünüyorum

Gülşahcım ben bildim ben bildim :) ve kuru patlıcan ve bibere bayılan ben kurutulmuş yeşil fasulyeye de bayılmıştım gerçekten...

12/20/2012 09:31:00

Günaydınlaar :)

Özişim aynı durum Masal' da da var. Bildiğin bağırıyor resmen.. gözler kapalı halde, ne yapacağımı şaşırıyorum resmen... :) emziriyorum bazen o da kesmiyor, su veriyorum emzik veriyorum ı ıh.. alıp kucağımda bi tur attıkmı sakinleşiyor :) Neden ki acabaa :/

Kurutulmuş taze fasulyeden bahsettim bakıcımıza, oda biliyormuş ve Manisa da bulabilirmşim :) arayışlara başlıyım hemencik :)

12/20/2012 09:34:00

Amin Özlemim :) O dediğiniz fasulyeyi ne duydum ne de yedim :) Sanırım Istanbul'Da pek bilindik değil. Ama Özlemin dediği gibi yoğurtlu falan çok güzel olur gibi geliyor banaaa... Hımmmm karnım acıktı :)

12/20/2012 09:34:00

12/20/2012 09:39:00

Kaçırdığım bir şey mi var kii? Tüm secretler dualar feda olsun sanaa :) Bol dua edicemmm secret yapıcam senin içinn :) ama şeyy, neden pekii :) 

12/20/2012 09:40:00

:)))) Ayçimmmm ne yapan be yaaa, iyi misin :)) Bende şimdi onu yazacaktım ne için yapacağız diye sanırım sınav sonuçları...

12/20/2012 09:49:00

napam be yaaa, çömdüm bilg. başına bi yandan iş bi yandan muhabbet işte :) 

Ayy sınav sonucu dedin bi heyecan geldi, sanki ben öğrenecekmişim gibi oldum :))) Aklıma da gelmedi değil yani.. Hadi hayırlısııı, çok güzel olacak herşeyyy :)

12/20/2012 09:55:00

yeniyim ya konuyu bilmiyorum ama yine de dualarım seninle inşallah ne bekliyosan gönlüne göre olur:))

12/20/2012 09:58:00

12/20/2012 10:02:00

Canım benim. İnşallah hayırlı haberler alırsın Özlemim. Ama geçemesen bile bunu başarısızlık olarak algılama bence. Bebeğin vardı senin hem yeterli çalışacak vaktin olmadı hemde hepimiz yıpranmıştık. Ama bunlar boş konuşmalar olacak veeeee sınav sonucu iyi olacak. Secret secret. Mutlaka haber ver bize hemen.

Ayçim sana da kolay gelsin canım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...