MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/24/2012 06:04:00

Günaydın Hülyacım, Neşecim,

Ve yine Pazartesi ve Duru'dan ayrılmanın verdiği inanılmaz sıkıntı :(

Neşecim benim üzülme diyeceğim ama kendimden biliyorum insanın elinde değil. İnşallah senin uygulayacağın düzenle Doruk yine kilo alımına sağlıklı devam eder. Ama doktorumun dediği gibi boyunun uzaması önemliymiş bizim  doktorumuzda söylemişti. Bak ne güzel 2 cm uzamış kuzun. Bol emmeli bir hafta diliyorum kuzun ve sana.

Özlemcim yaşadıklarınızı eminim buradaki çoğu anne yaşadı. En güzelini yapıyorsunuz. sorunların üzerine gidip çözmek için adım atıyorsunuz. Umarım en kısa zamanda herşey düzelir. Seviyoruz seni.

Ayşegülcüm yaşadıkların sıkıcı ama en güzel tarafı kızınla geçireceğin 3 hafta :) Umarım düzenin bozulmaz ve işinden ayrılmazsın.

Doktorcum benim şimdi Özdeciğin resmini gördüm. Maşallah, çookkk güzel ve çok tatlı. Senin gibi boncuk gözleri var :)

Ben Cuma günleri izinliyim ya iş, ütü, yemek, Duru nasıl geçiyor 3 gün anlamıyorum. O yüzden Nurti'ye giremiyorum. Şimdi de işe başlamadan şöyle bir göz gezdirdim. Atladığım birşey varsa lütfen kusura bakmayın.

Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

09/24/2012 06:09:00

günaydın banucum

oyy kıyamam ya hiç ağlamadı kuzum aşıda.dudaklarını büktü gözleri doldu ama küçük erkeğim çok güçlü durdu yinede:((

trafikte kıyamet gibi neyseki yaklaştık hastaneye

09/24/2012 06:25:00

Günaydın kızlar.. Aferin Çınara :)) maşallah annesi erkek adam o ağlar ki hiç. Bizim ki biraz ağlıyor ama hemşireler masallahi var sizin oğlanın kimi bebek yıkıyor ortalığı diyor :)) güçlü kuvvetli olsunlar minik adamlar insallah.

Banucum Duru n emin ellerde ;) bu sıkıntı edilecek bir durum değil lütfen iyi ve güçlü ol anlaştık mı??? :))

Bende güya oglusla birlikte uyuyacaktım :D nerdeeeee karnimi doyurayim onu uyutayım derken benim uykum açıldı birazcık gelse de kestirsem aslında. Öğleden sonra doruk uyurken etrafı toparlarım biraz valizler falan bir sürü is var :))

Tatil güzelde bı dönüşleri bu kadar zahmetli olmasa keske :)))

09/24/2012 07:15:00

Ah Neşem ah çok haklısın... Olacağım inşallah. Bende evdeyken Duru uyusun onunla uyuyacağım diyorum ama nerdeee, iş güçten vakit kalmıyor.

09/24/2012 07:37:00

Günaydıııııııııııııııııııııııııın :)

Oh çok şükür biz de aşılarımızı hallettik, sandığım kadar kötü geçmedi, ağladı ama 1dk bile sürmedi :)) Ben daha yolda giderken bile elim ayağım salınmış durumdaydım :) 

Duygu' cum öncelikle çok geçmiş olsun, umarım bir an önce iyileşir. Ufaklıklar daha çabuk toparlıyor kendini, o da eminim hemen toparlar. Alerjik astım bende de var, Masal' da da olmasından çok korkuyorum :( Umarım olmaz.. 

Dr. cum Özlemcimmmmm, ah o depresiflik bende de var ve Hülya' cım senin de dediğin gibi bende heeeeer gün psikoloğa gidiyorum güya.. Her defasında da yok yok emziriyorum ne ilacı diyip kendimi yatıştırıyorum. Ama bu anlık parlamalarımın sonu ne olacak bilmiyorum :( Hala daha doğum sonrası o yaşadığım kötü günleri üzerimden atmış değilim :( Zira Masal' ın hareketliliği, sabrımı da taşırıyor ama hemen kendimi toparlıyorum. Offffff hepimiz mi aynı durumdayız kızlar yaaaaaa :(

Neşecim, şu arabada giderken bişi yazma/okuma olayı bende de var :D hiçbir zaman yapamam. Çok denedim ama olmuyor, anında midem bulanır :D Hatta arabada giderken Masal ı emzirirken bile midem bulanıyor, birtek ona bakıyorum diye :D 
Bu arada bende hiiiç sevmem şu tatil dönüşü bavul boşaltmak va çamaşır..vs işlerini :(
Doruk' ta dur daha annesiiiiii dişlrdendir bence de onun huysuzluğu. 

Hülya' cımmm bu arada süt anne olmuşsunnn, çok sevindim ne güzel birşey bu yaa.. :) 

Banu'cum günaydınlaar, evet 3 hafta evde kızımla olmann tadını çıkarıyorum şimdi :) bugün işle ilgili akıbetim belli olacak :) Hadi bakalım hayırlısııı

09/24/2012 07:46:00

günaydın ayşegülcüm:)) aşıyı bizde atlattık şükür 6 ay rahatız:))

bu arada kontrolümüzü olduk.ek gıdaya başlıyoruz artık yarın.dr birşeyler anlattı ama sen zaten biliyorsun bu işleri.aklına gelen birşey olursa ararsın sorarsın dedi

09/24/2012 07:55:00

oh hadi bakalım size de geçmş olsuuuun :) Çok şüküüür, valla uykularım kaçıyordu aklıma geldikçe, nedense fena oluyorum ya halbuki bizim minnoşların maşallahı var :) 

Masalla birlikte aşı olan bir miniş daha vardı, onun ağlaması çok gerdi bizimkini :( masal daha aşısı vurulmamıştı, gözlerni dikti o minişe, hemen büzdü dudakları :D ama hemşiresine bakışı dehşetti :))))) "sen benim canımı acıtıyosunnn,dişim olsaydı da ısırsaydım seni" der gibiydi :)))

09/24/2012 10:29:00

bugün pek sessiz buralar:))

bunu yazmazsam çatlarım.kocayla dün akşam ki diyaloğumuz:))

tam biz yatacakken çınar huysuzlanır uyanır neyse tekrar uyutulur bir şekilde

koca:inşallah 3. yavru defneye çekerde bebekliği zor olmaz.çınar gibi olursa yandık
ben: ???!!! özgür çınarın doğumunda tüplerimi bağlattık ya
koca: çınara da spiral varken hamile kaldın sonuçta belli mi olur:)))
ben: özgür ben menopaza girene kadar salonda yat lütfen

allahım sana geliyorum cidden

09/24/2012 11:28:00

:))))))))))))) cok iyi Hülya :))))

Güya beslenmeme dikkat edicem.. Hah ha :/ oglus izin vermiyor ki sagolsun kendime yiyecek bişeyler hazirliyayim.. Neyse aldım onuda mutfağa sonunda baktım uyumayacak. Mutfakta iki doğra iki oglusa laf at, git yanina falan hazırladım zar zor yemeği. Şimdi yemek hazır bizim paşanın uykusu tuttu kucağımda. Uyanırsa diye bırakamadım hemen :)) bekliyorum öyle. Bı 5 dk dalsın sonra bende yemeğe dalicam cok acıktim ;)))

09/24/2012 12:23:00

Merhabalarrr

Ayşegülcüm geçmiş olsun çok şükür atlattınız siz de aşıyı :) ohhh yaşına girene kadar rahatız artık :)

Şu depresif haller herkeste oluyor galiba. Bana da arada geliyor cinnet halleri :) Dün bi ara çıldırmak üzereydim. Eşimin işi vardı dışarı çıktı 1-2 saatliğine bizde kızlarla baş başa kaldık. ilk yarım saatimiz iyiydi uyudular falan. uyandıktan sonra da bi süre iyiydiler sonra ikisi birden bir başladı ağlamaya. Halim içler acısıydı :)) Allahtan fazla gecikmedi erken geldi eşim de rahatladım biraz :)

Zaten bizim Duru kız normalde de mızmız biraz. Ama bizimde dişlerden herhalde bu aralar iyice huysuzlaştı. Ağladı mı susmak bilmiyor. Üç kağıtçı bir de yalandan öksüre öksüre ağlıyor :)

Banucum bu sıpalarla günler nasıl geçiyor anlaşılmıyor ki zaten değil 3 gün, 6 ay olmuş hiç farkına varmadan :)

Hülyacım sizin eşinle olan diyaloglarınız süper yaa :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...