MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/20/2012 12:34:00

Banucum ne kadar doğru şeyler yazıyor paylaştığın yazıda. Maalesef ki çocuklarımızla böyle konuları konuşmak onlara anlatmak bizim toplumumuzda ayıp birşey gibi kabul görmüş. Bu yüzden de çocuklarımız başlarına böyle şeyler geldiğinde ebevenleriyle paylaşamayıp olayın daha ciddi boyutlara gelmesine sebep oluyor. Tabi ki bende böyle şeylerin konuşulması için belli bir yaşa gelmiş olmaları gerektiğini düşünüyorum. Ama zamanı geldiğinde de çocukların bu konularda bilgilendirilmesi şart... Allah bütün çocuklarımızı böyle kötü insanlardan uzak tutsun... 

12/20/2012 12:36:00

Ayçiimmm, sağol canım. Severim zaten sebze çorbasını. Anacığıma tarifini vereyim de yapsın bana.

Evet Zeynepcim haklısın. Bu tür konularda bilinçli olmak ve nasıl yaklaşılacağını bilmek bugünün Türkiye'sinde çok ama çok önemli :( Dediğin gibi allahım hepsini korusun. Ben çook ama çoook korkuyorum. Allahıma emanet olsun hepsi.

12/20/2012 12:41:00

Reja ederimmmm :* 

12/21/2012 21:53:00

Kızlar nasılsınız? Ne zamandır yazamıyorum yine... :( Arada gece tlfdan şöyle bi muhabbetlere bakarken hoopp uykuya... Epey yoruluyorum... Benim zilli sürekli ilgi istiyor. Bizde fena alıştırdık galiba. Gündüz uykusu neredeyse hiç yok uyursada  anca memede... Kımıldayamıyorum... Amannnn canı sağolsun, canları sağolsun hepsinin...:))

Özlemcim bütün dualarım seninle, bence geçtin sınavı, oldu bitti güzel haberlerini alıcaz inşallah... 

Geçen kilolarla ilgili yazmışsınız. Rejimde mi herkes? Aferim kızlar sizeeee, yılmak yok. Yaza girilecek o bikinilerin içine...!!! Benim 5 kilo kadar fazlam kaldı. 20 kilo almıştım malum...  Rejim yapmıyorum ama biraz egzersiz yapıyorum. Siz bi de daha çok gençsiniz. Metabolizmanız daha hızlı çalışıyor. Kas yoğunluğunuz da fazla... Azıcık gayretle fıstık gibi olursunuz... Ha gayret kızlar, şortlar mini etekler bizi bekler:))

Hepinizi çok çokkk öperiz kızımla, iyi geceler, güzel uyuyun, deliksizzzzz.......

12/24/2012 07:06:00

Günaydın kızlar. Yorgun bir haftasonundan sonra yine kuzuyu evde braktım ve işe geldim. Dün yine sıkıntılıydım Duru'mdan ayrılacağım diye. sanırım çocuğa da geçti uyumak istemedi hep beni istedi kucağımda bana sarıldı, başını omzuna yasladı ağladı. O kadar kötü oldum ki. Şimdi sürekli aklımda Duru var :((

Hepinize güzel bir hafta diliyorum. Bu arada da yeni yıl yaklaşıyor. Umarım hepimize güzellikleri ile birlikte gelir.

12/24/2012 07:50:00

nasılsınız 

12/24/2012 07:52:00

:(((( Allah kolaylık versin Neclacım :( Zor ya zor bazen geçiyor bazen yine tavan yapıyor :((

12/24/2012 11:00:00

Günaydınlaar :)

12/24/2012 12:03:00

Canlarr nasılsınız 

Banucum çok zor çalışan anne olmak. Anne içinde çocuk için de... 
Neclacım sana da kolaylıklar diliyorum. Bakıcı işi nasıl oldu ? 
Ayselcim uğramaz oldun artık buralara
Aycimm sen nasılsın ? 

Kızlar İnci artık ellerini bırakıp ayakta durmaya çalışıyor. 4-5 sn kadar durup puff diye oturuyor totosunun üstüne :D Duru da hala tık yok emeklemeye çalışıyor ama pek başarılı olduğu söylenemez. Tembel çıktı bu kız :) Gerçi çokta fazla yere bırakmıyoruz aslında. birkaç kez düşüp kafayı vurunca 
Duru'nun da Annnneee die bir ağlaması var ki anlatamam. İnsanın içi gidiyor :) Bir de bu aralar bir hadi hadi gidiyor. Ama çok net söylüyor :)

12/24/2012 13:09:00

off gerçekten çalışmak bana hiç bu kadar zor gelmemişti şimdiye kadar :( dün gece çok zor geçti zaten hem gaz hem diş sıkıntısı birleşince öyle bi ağladı ki zor uyuttuk yavrum ya uykusunda hep sayıkladı gece ayy ayy diye :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...