MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/24/2012 13:26:00

Gülşahcım en zoru da o zaten. Çözümsüz kalıp hiçbir şey yapamamak...

12/24/2012 14:19:00

Zeynepcim  benim nasılsın canım? Merhaba Gülşah sen nasılsın :) Çalışan anne olmak gerçekten zor. Ama yapacak birşey de yok. Sabah feci kötüydüm ama şimdi biraz daha iyiyim. Böyşle geçiyor işte günler... Ya Zeynep darısı bizim başımıza, Duru2nun da hiç niyeti yok , o da tembel :)

12/24/2012 14:20:00

Gülşah Duru'da öyle 2 gündür uyutamıyoruz ağlıyor ve ağlarken ağıt yakıyor resmen :)) Vayyyyy vayyyyyy vayyyyyy diye ağlıyor :))) Hem üzülüyorum hem gülüyorum :)

12/24/2012 14:22:00

iyiyim banu :)
gelip geçiyo dediğin gibi gerçekten bi şekilde ... zeynep kerem de tembel çıktı ya göbek üstü sürünüyo daha ama o halde bile yaramazlıktan geri kalmıyo örtüleri falan çekiştirmeye çalışıyo :))

12/24/2012 14:35:00

iyiyi Zeynepcimm sen nasılsn :) ya Masal da öyle, tırmanıp ayağa kalkıp elleri bırakıyor 4-5sn sonra pat diye çakılıyor toto üstü :))

Banuşummm, ağlamasına bende çok üzüldüm ama vay vayy diye ağlaması beni de gülümsetti :) Kıyamam ona beennnn.. Hem bayıldım o gözlüklü fotoğrafına :D Yerim yaa maşallah :) 

Gülşah'cım sen nasılsın? :)

12/24/2012 15:17:00

Ayçiimmm bende Masal'ıma bayıldım:) Küçük noel baba :)) Bize de gelir miiiii:)))

12/24/2012 15:29:00

iyiyim ayçi sen nasılsın :)
banu kerem de öyle resmen agıt yakıyo ayy ayy diye bide homurdanıyo uykusunda kocakarı gibi ağlasam mı gülsem mi sasırıyorum:))
darısı bizim basımıza ya şimdi emeklediğine inanamazken yürümeye çalışmasını izlemek nasıl keyifli olacak kimbilir :))

12/24/2012 15:45:00

kızlar ben oğluşuma kavuşmak üzere yollara düşüyorum görüşmek üzere iyi akşamlar herkese:))

12/24/2012 15:57:00

Banum, Ayşegülüm iyiyim teşekkür ederim. Banucum beni de güldürdün yaa kıyamam demek vay vaay vaaay diye ağlıyor alem Durucuk :) 

Evet kızlar yaa fotolara bayıldım bende artist Duru, Noel bebiş Masal :D 
Gülşah inşallah onlarda öğrenecekler emekleyip yürümeyi :) 

Yaa kızlar bir de bazen aklıma takılıyor. Şimdi bunların gelişimleri farklı gidiyor ya doğal olarak. Biraz daha büyüyüp akılları erdiği zaman problem olur mu acaba :/ Ne bileyim mesela okula başladıklarında biri daha erken okumayı yazmayı öğrenip diğeri biraz daha geç öğrenirse gibi...

12/24/2012 16:52:00

Kizlaaaaaarrrrr.. Napiyorsunuz?? Söyle hizlica okudum gecmisi.. Totosu üzerine oturanlar, vaay vayyy diye iç çekenler :) hepsini yerim yeriiiimmmmm.... Tek tek yasamadım hepinize kusuruma bakmayın olurmu?? Kaç gündür yasamadım buraya. O yüzden girip bir ses vereyim dedim ;)

Biz hafta sonu Bursa'ya geldik. Suan ananemizin evindeyiz. Yılbaşına kadar burdayiz artık. Ben biraz dinlenicem, kuzum ananesi ve dedesi ile hasret giderecek :) babamiz ankaraya dondü hafta sonu gelecek yine.

Kızlar ne çabuk büyüyorlar yaaa.. Zaman ne kadar çabuk geçiyor. Doğduğu gün daha dün gibi. Ama 7 ayı bitirdik bile cuma günü :/ aklım almıyor Doruğa baktikca.. Kocaman oldu sipam.. Bizda daha emekleme falan bisi yok :)) anca çığlık atsın :))) çenesi bol çalışıyor maşallah :D ama ayaklar zayıf :) dişlerde bu ara biraz sıkıntı yapıyor sanırım ama bilemedim. Disetlerinin uçları bembeyaz :/ ama ishal gibi bisey yok oyle belirti gibi yani.. Çarşamba gunü kontrole goturucez hem aylık rutin kontrolü hemde egzamasi büyüdü ona baktiricam tekrar. Kremi kortizonlu olduğu için kafama gore kullanmaya baslayamadim tekrar..

Bizim keyfiniz yerinde çok şükür. Bugün biraz çarşı pazar dolaştık annemle Doruk ta hava aldı iyi oldu. Ama benim cüzdana yaramadı :))) Ankara'da sürekli evde olunca harcayamadigim parayı buraya gelince fazla fazla harcıyorum :))))

Bizden haberler bu kadar :) buralardayim uğrarım yine :) paşam öğlenden beri uyumadı hiç onu bı uyutayım yemek I'sini halledeyim gelirim yine..

Seviyorum sizi yaaa.. İyi ki varsınız

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...