MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/25/2012 10:18:00

Günaydın canlarım,

Neşem sana Bursa çok iyi gelmiş :) Bizde seni seviyoruz :) Doruğa çok geçmiş olsun. Umarım çok sıkıntı yapmıyordur ona kolu :(

Zeynepcim benim, umarım endişelendiğin gibi bir sıkıntı yaşanmaz. Maalesef bu konuda seni bilgilendirecek bir tebrübem ve bilgim yok :( İnsan anne olunca endişe küpü oluyor değil mi :) herşeyi düşünüyor sıkıntı ediyor.

Ya kızlar Özlem'den yeni haberim oldu. Parmağına dikiş atılmış. Mesaj attım aradım ama ulaşamadım. İnşallah şimdi iyidir. İşe başlayacağı için dalgın tabiki kafası :(( 

12/25/2012 11:28:00

Canımsınız, seviyorum hepinizi :))

12/25/2012 11:51:00

merhaba herkese:)
ya kızlar kerem bi kaç gecedir uykusunda ağlıyo diyorum ya ayy ayy diye ben gazdan diye düşünüyorum ama başka bi şey olabilir mi dr unu aradım şimdi ulaşamadım ama onunla konuşana kadar ne yapsam
muskat rendesi bi de milupa rezene çayı duydum ama kullanan vr mı aranızda
hemen ilaç vermek istemiyorum
dişler geliyo artık sanırım bi de burnu akıyo aksi gibi hepsi bi arada yani napıcagımı sasırdım :((

12/25/2012 11:53:00

Merhabalarr

Neşecimm bol bol dinlen hazır anneciğinin yanındayken :) Gerçekten de çabuk geçiyor zaman. Kim doğum yapacak önce, nasıl olacak falan derken doğdular da büyüdüler bile. Ama nasıl geçti hiç birşey anlayamadık :) Paşamızın dişlerde gelmeye hazır o zaman beyazsa diş etleri çok fazla sürmez...
Banucum umarım olmaz yaşayarak göreceğiz artık :/ Hiç sorma valla yaa paranoyak olup çıkacağız sonunda o olacak yani :) 

Özlemimm çok geçmiş olsun şimdi Banu yazınca öğrendim. Nasıl oldu yaa ? Şimdi iyi misin ?

Ben de ben dee çok seviyorum hepinzi yaa :))

12/26/2012 13:06:00

Yine kimsecikler yok :( Nazar değdi bize:( İyi bakın kendinize. Öpüyorum sizi ve kuzularınızı...

12/26/2012 14:27:00

ben burdayım da aklım dorukta ara ara ona bakıyorum nasıldır diye :(

12/26/2012 14:30:00

Ah Gülşah ah ne olcak bizim halimiz :( Doruk iyi dimi, bir sıkıntısı yok?

12/26/2012 14:31:00

en son serum bagladılar yazmıştı cansu :(

12/26/2012 14:32:00

Aaaa hangi Doruk bu, bir dakika karıştırdım yine ben :( Nesi var yavrucağın :(

12/26/2012 14:38:00

cansu nun doruk canım zehirlenmiş sanırım hastanedelerdi bi fotograf koymus cansu serum baglamışlar :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...