MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/27/2012 13:21:00

İyi diyelim iyi olsun, ilk gün iyiyim, dün kötüydüm, bugün biraz daha iyiyim, dalgalı olarak devam etmekte şimdilik ruh halim, çevremdekiler bana pozitif enerji verirse iyi oluyorum tersi olunca berbat, galiba çözdüm kendimi artık ;))

Ben birebir karatay yapmıyorum zaten, kafama göre az yiyorum, 1 haftada 1 kilo gitti galiba :)

12/27/2012 13:44:00

selam kızlar
özlem işe başlayınca zaten dengesiz bi ruh hali oluyo insanda normal zamanda takmayacağı şeylere bile üzülüyo ya
ben başlayamadım bi türlü rejim olayına ya :(((

ya bişey sorcam kuzuları gece nasıl uyutuyosunuz ben çok zorlanıyorum ya :(

12/27/2012 13:48:00

holeyyy 1 haftada 1 kilo çok iyi :) 

Ben napim ben.. burdan alıyorum enerjimi vallahi :) dünde kocişciğimle atıştık biraz, uykum sıfırlandı.. gözlerimin üzerinde filler oturuyor resmen :))

12/27/2012 13:50:00

Gülşah hoşgeldin :)

Ben Masal' ı tv karşısında reklam izlerken uyutuyorum. o şekilde sızıyor :( kucağımda gezdiremiyorum. Sallanmaktan nefret ediyor kaçıyor.. kucağıma bir yastık alıyorum, oturtuyorum kızçemi üzerine yayıla yayıla reklam izlerken 5-10dk da uyuyor :))) ha bu bazen inatla 1 saati de geçebiliyor. Artık reklam aramaktan helak oluyorum.

12/27/2012 13:57:00

ya dün bilgisayarı gördü salonda kıyamet koptu oynamak istiyo mause la özellikle aşk yaşıyo resmen :) bende bazen sinirleniyorum ya sesimin sertleştiği oluyo kızıyorum kendime sonra :(sabahtan beri okuyorum herkes uyku rutini masal müzik falan diyo da benim delibaşa sökmüyo bunlar tabi akşam olunca kendimi çok yetersiz hissediyorum uyku konusunda :(

12/27/2012 14:04:00

Sökmüyor diye birşey yok Gülşah, bir günde iki günde olmuyor zaten, biraz sabırlı olacaksın, inatla aynı sekilde uyuması için direteceksin, zamanla alışacak, sen bile şaşıracaksın :)) yine hergün mükemmel olmayacak ama belli bir düzen oturtmuş olacaksın, sadece sabır...

12/27/2012 14:07:00

Yok Masal da öyle masalmış müzikmiş sökmüyor. yüzümü parçalıyor resmen :) bi gün yatırdım yatağa yattım yanına bende. masal anlattım şarkılar söyledim ama yok... dayanamadım yine geçtim tv karşısına reklam aramaya.. yanlış biliyorum ama napim. pilim tükeniyor :(

12/27/2012 14:10:00

Bende öyleyim bir iyi bir kötü. Ne kadar çabalasamda normale dönemiyorum. Bende akışına bıraktım artık.

Gülşah benim kızımda sallanarak uyuyor ve direniyor. Ayşegül Duru'da reklemın sesini duyduğu gibi deliriyor btene kadar seyretmek istiyor :( Bu televizyon olayını ne yapacağız bilmiyorum. Kapatın seyretmeyin diyorum ama nerdeeee. Bende alıyorum Duru2yu yatak odasına giidyorum biraz oynuyoruz sonra emziriyorum sonra sallamaya başlıyorum. Kendi kendine uyumaya bıraktığımda ağladı, dayanamadım. Zaten bütün gün yanında yokum birde uyutacağım diye çocuğumu ağlatamam :( Bilgisayar mı dediiiinnnnn Duru'da hastası :( babasının eline saldırıyor resmen vermezse vasıyor yaygarayı...

12/27/2012 14:10:00

Ben gtmişim herkesler gelmiş :) 

Ayciicim azmine hayranım :) Göndereceksin bir bir kiloları sen :D hayırdır niye tartıştınız ufak bir sebeptir inşallah... Yaa bizim kızlarda çok reklam izliyorlar. Hele Duru reklam bitince ağlamaya başlıyor :)
Özlemcim hakkatten iyiymiş 1 hafta da 1 kilo. Şimdi iş temposu da başlayınca daha çabuk verirsin sende :)
Gülşahcım bizimkilerde genelde kucakta gezerek kafayı koltuk altına doğru gömüp eee ee e diye söylenerek uyuyorlar :) Ama ağırlaştılar artık zor oluyor kucakta. Hafiften uyku moduna girince ayakta sallıyorum 

12/27/2012 14:11:00

Hahahaaaa kız aynı bunlar :) Bende heves ediyorum masal anlatıyım şarkı söyliyim diye ama hacı yatmaz gibi kalkıyor ve ağlıyor :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...