MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/27/2012 14:15:00

:) Banucum bilgisayarr ve tv çocukların vazgeçilmezi olmuş valla. Ben de hiç hoşlanmıyorum ama pek de engel olunamıyor maalesef Bizde de İnci çok meraklı pc ye. bazen babasının yanına gidiyor laptop kucağındayken bağırıyo falan babası kucağına alınca da hooopp laptop a saldırıyor :)

12/27/2012 14:16:00

Yerim ben onları :) Geçen gün Orkun Duru'nun resimlerini açtı verdi ona :( ayyyyy diye diye bakıyor gülüyor :) birde parmağı ile bir sonrakine bir öncekine giriyor :) Büyütüyor :) Koptum gülmekten :) Bilinçsizce yapıyor ama beceriyor şaşkın kızım :)

12/27/2012 14:18:00

Hahaha kendilerine hayran bunlar :) Bizde de oluyor aynı şey. Bazen denizdeki videolarını açıyoruz. Duru resmen çıldırıyor. İzlemiyor yaşıyor resmen :) Eller ayaklar çırpınıyor :)

12/27/2012 14:19:00

:))) hepsi aynı şekilde formatlanıp gelmişler bence :)

12/27/2012 14:30:00

kerem de aynı ya geçen babası ilk banyosunu açtı bi seyredişi var ki sorma :))ya bilmiyorum belki beni özlüyo daha çok vakit geçirmek istiyo ama bende onu uyutunca anca kendime vakit ayırabiliyorum :( uykusu geliyo ve direniyo resmen ayagımda sallamaya bile razı olucam ama sırtını yere koyabilmek ne mümkün bi kaç kere çarsafta sallayayım diye düşündüm ama kol bu da yani kopuyo belli bi şeyden sonra :))
bende ağlatarak uyutmak istemiyorum ama dün çok agladı kucagımda odann kapısına bakıp bakıp çırpınıyo cıkar beni diye artık bitkin düünce emzirerek ve hafif sallayarak uyutuyorum bende ama bu yöntem anca ağlamaktan ya da uykudan bitene kadar sökmüyo tabi

12/27/2012 19:55:00

Ah Zeynep'cim bizim doğum sonrası yaşanan olayları biliyorsun.. Bu yılbaşında kardeşim bize gelin dedi.. Ama eşim gelmek istemiyor. Kendi ailesiyle görüşmüyor diye benim aileme de tavır aldı... Bende o kadar çok şeye heves ettim ki, hepsi onun yüzünden inadı yüzünden yerle bir oldu :(

12/27/2012 20:57:00

Off Ayşegülcüm yaa çok kötü bir durum :( Kardeşin size gelse olmaz mı ki ? Yoksa sizinkilerin gelmesini de mi istemiyor ? İnşallah kırılır inadı da fikri değişir. Daha bir kaç gün var. 

12/27/2012 21:01:00

Kızlar naberr?? Aycimm üzüldüm yaa.. Yoluna girer insallah. Arada oluyor oyle her zaman gulluk gulistanlik olmuyor ama bu ailevi konular olunca daha bir can sıkıcı oluyor benim için :( umarım hersey düzelir yakında..

Gulsah uyku konusunda bende yaptıklarımı soyliyryim. Ben açıkcası son donemde her seferinde farklı sekilde uyutuyorum. Kimi zaman Doruk ta uyuma seklinden memnun kalmadığını belli ediyor bir sekilde. Sekiller ; ayakta sallamak, yatağa yatırıp yanına uzanip pispislamak, kucakta pispislamak ve emzirirken uyumak gibi :)) çok yonluyuz biz :)) ama yatırıp yanına uzanip pispislama olayına ağırlık vermeyi düşünüyorum. Her zaman olmuyor ama nadiren de olsa başarıyorum o sekilde uyutmayi..

Simcik geldik iznini bitiren ve çalısmaya başlayan ozis e :) canım daha çok basindasin. Hiç birsey olmasa özler insan. İnişli çıkışlı olman gayet doğal. Bu arada özde kime emanet?? Ben kaçırdım sanırım orayı. Bozma moralini sen. Zamanla alışacaksın. Çalışmak çok güzel birsey bir de bunu duşunun. Benim için çalışmak çok onemli her zaman. Bursa da olsam eşimde evde olmama tepki verir zaten. Ama

Malum daha yaşadığım sehrde yabanciyim ve beni bekleyen bir isim olmadıgı için evdeyim ama çalışmak bence başka. Ve eminim çalısmaya başladığınız günden beri ( banu icinde geçerli ) benim dorukla

Geçirdiğimden çok daha kaliteli zaman geciriyorsunuzdur kuzularla. Ben suan bunalıyorum, kızıyorum, sinirlerim alt Ust oluyor, kendime bakma gibi bir eylemim yok bazen sac tarama bile :( bu sefer modüm düşüyor :/ ama biraz uzak kalınca daha kıymetli oluyor evlatlarımız. İsin yorgunluğu stresi ise kızları kuvaklasiginiz da geciyordur zaten o özlemle :)

Davulun sesi uzaktan hoş gelir mı dersiniz bilmiyorum ama bana suan böyle geliyor :/ üzmeyin kendinizi siz emi

12/28/2012 03:39:00

Gunadin kuzucuklar nasilsiniz guzel anneler ve guzel yavrulari?

12/28/2012 09:54:00

Günaydınlar canlarım ciğerlerim, gadasını aldıklarım :) nasılsınız iyisiniz inşallaaaaah ;)

Aysel'cimm şekerim hoşgeldin :)

Zeynep'cim hiç sorma.. Fazlasıyla can sıkıcı bir durum. Kardeşimle konuştum o da hamileliğinin son zamanlarında. Ve fazla ödem yaptı malesef :( Evimde rahatım diyo, rahat yatamam diyo -ki ona da fazlasıyla hak veriyorum. Umarım eşimin de inadı kırılır, onca hakareti yiyen ben olduğum halde yine yapıcı olarak ailene çiçek gönderelim dedim, yeni yıla davet edelim evimize dedim ama yine de eşim kabul etmedi... Neyse bakalım görücez neler olacak :) sabır sabır bi gün patlıcam tam patlıcam yani..

Neşeciğimmm Bursa'nın gülüü :) sen her halinle güzelsin şekerim boşversene saç baş taranmamış salla. Hepimiz öyleyiz ev hallerinde ;) Bi süslenip püslendikmi alem anne görüyo eheh :))

Tam yazıyorum buraya, bakıcı geldi pat diye, ulen kadın çalışıyom sanıyo, ben nerdeyim; "Maksat Muhabbet" lak lak ediyo dicek sağda solda :))) Aman kim ne derse desiin :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...