MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/28/2012 10:25:00

Günaydın canlarım. Neşecim hoşgeldin. Evde olmak tabiki zor ama bir çok şeyinde yanında olamamak inanki daha zor. Senin yanında sana destek olacak ailen olsaydı inanki sende tadını çıkarırdın. Gerçekten senin için çok zor. Bunalmakta haklısın canım.Nurturia'da birçok grup var bu çalışan anneler ile ilgili. Herkes çok ama çok mutsuz oluyor çocuğunu bıraktığı için. O yüzden her zorluk hissettiğin zamanda ve bunaldığın zamanda evladının yanında olduğunu düşün. Tebiyesini senin vereceğini, ona hakim olanın sen olacağını ve düzenini senin kuracağını düşün. İnanki bir çocuğun gelişimde ve mutluluğunda bence bu çok ama çok önemli. Benim zaman zaman işyerindeyken deli gibi Duru'ya sarılasım geliyor ama yok imkansız diyorum ve hemen aklımı dağıtmaya çalışıyorum. Amannn bu uzar gider. Sıkmıyım sizi. Yani demek istediğim senin işinin de zor olduğunu biliyorum ama evladın açısından artıları çok büyük. Bunu düşün sana güç olsun.

Ayçimmm çok ama çok üzüldüm. Bizde bu tür şeyler yaşadık. Konu ikimizken daha kolay atlatırız, hemen unuturuz. Ama konu ailelerse uzuyor gidiyor ve can sıkıcı oluyor. Biran önce halletmenizi dilerim. Üzülme çok olur mu :(

Hepinize iyi günler kızlar. Seviyom sizi;)

12/28/2012 10:39:00

Nasılsınız annişlerr :) 

Neşem nasıl gidiyor Bursa'da günler ? Doruk paşam nasıl uyku problemi devam mı ? 
Ayselcim h.geldin :)
Ayşegülümm haklısın unutmuştum ben kardeşinin hamileliğini :/ Kesinlikle hak veriyorum bende insan kendi evindeki rahatlığı başka bir yerde bulamıyor. Ne kadar zamanı kaldı kardeşinin. Cinsiyeti neydi bebişin? Ben kaçırdım mı acebaa bunları :) Sen çağıralım dediğin halde mi kabul etmedi allah allah :S Eşinin ailesiyle hç mi görüşmüyorsunuz şu an? Yoksa kendi mi görüşüyor sadece ? Çok zor gerçekten ailevi sıkıntılr. Düzelir inş. en kısa zaman da. Bir dönem bizde de olmuştu böyle sıkıntılar.

12/28/2012 10:42:00

merhaba bakıcıya temizlikci gündelikciye ihtiyacı olan varmı istanbulda.

12/28/2012 10:47:00

selam herkese nasılsınız:)
ayçii en kısa zamanda düzelir inşallah evde huzursuzluk zor ya sıkıntı veriyo insana çokça :(

neşe ben yatırıp pışpışlayamıyorum ya bizimki kurtlu çünkü durmuyo bi türlü kaçmaya çalışıyo ya da odadaki lamba ayna dolap raf tahta mutlaka takılacak bi şy buluyo uyumamak için :))

12/28/2012 11:00:00

Hoşgeldiniz kızlar :)

Zeynep'cim ramazan bayrmında eşimin ailesi gelmemizi istemediği halde ben eşime gidelim diye ısrar ettim ve gittik. Fakat herşey farklı olur diye düşünürken olmadık tavırlarla karşılaştık. O gün ben bağlarımı kopardım. Eşim de benim iyi niyetime istinaden böyle bir tavırla karşılanmamız doğrultusunda oda ailesiyle görüşmemeye başladı.. Nitekim ben görüşmesi taraftarıyım. Arasın, gitsin gelsin vs. Biliyosun böyle durumlarda hep gelinler suçludur, kimse kendinde aramaz hatayı... Anladım ki, ailesi biraz kinci.. Geç gördüm iç yüzlerini.. Herneyse :)

Kardeşiminin de kızı olacak, 35. haftasında. ama çok şişti.. kıyamam rahat hareket edemiyor sıkılıyor. nefes alışverişleri de sıkıntılı. çabuk yoruluyor.. hepimiz atlattık bu halleri :) Hep dua ediyorum umarım zamanında sağlıkla sıhhatle alır Duru kızımızı kucağına :) Miniş prensesimizin adı da Duru Nehir olacak bu arada :)

12/28/2012 11:34:00

O zaman yapacak bişey yok Ayşegülcüm sen elinden gelen her şeyi yapmışsın. Eşinde bunun farkına varıp ailesine karşı tavır aldıysa o da onun kararı.Tabi ki dediğin gibi gitsin görüşsün ailesi sonuçta.  Ama bu yüzden seenin ailene karşı da tavır yapması hiç doğru değil. 

Ayyy ne güzel Banu'yla benim Duru'ma adaş bir prenses daha katılıyor aramıza desene :)) Sağlıkla zamanında gelsin inş. minnoşş. En zor zamanlar artık iyice ağırlaşıyor vücut. Allah yardımcısı olsun kardeşinin...  

12/28/2012 11:39:00

aycii Allah yardımcısı olsun kardeşinin az kalmış hayırlısıyla kucagınada alır inşallah
duru çok güzel isim ya bi kızım olsa düşünürüm :))

12/28/2012 11:54:00

varya gıcıksınız ya birşey yazdık cevap vermek çokmu zor yoksa kendinizi çokmu üstün sanıyorsunuz sonuçta sizde maaşlı birilerinin yanında çalışansınız  sinir bozucularrrrr görmezdenmi geliyorsunuz 

12/28/2012 12:36:00

valla ben kendi adıma görmezden geliyodum çokta iyi yapıyomuşum kaldı ki ihtiyacı olan zaten görüp sizinle iletişime geçer
bi de bize hakaret etme hakkını nerden alıyosunuz hayret doğrusu!!!

12/28/2012 13:12:00

görmezden geldinde bende kendime hakaret edilmiş hissetmiş olabilirmiyim acaba bir düşün istersen benim kimseyi kırmakdeil amacım ama benim yazımın altına başka bir cevap yazılıyor çokmu zor iki kelime yazmak .

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...