MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/28/2012 13:14:00

ÇOKTA İYİ YAPIYORMUŞSUN YA ALLAH SANBADA TATTIRSIN İŞİNDEN AYRILMAYI BİRYERE UMUTLANIPTA İKİDE BİR ACABA BİRİ VARMI ACABA OLURMUDİYE İŞ HABERİ BEKLEMEYİ SENDE TAT HERŞEY ALT ÜST OLUYOR NEYİN GARANTİSİ VAR .

12/28/2012 13:18:00

BEN BUNLARI YAZACAK BİRİDEĞİLİM AMA BENİM ÜMİT ETTİĞİM ŞEYLERLE SEN DALGA GEÇİYORSUN BENİM NASIL BİR DUYGUYA RUH HALİNE SAHİP OLDUMU BİLİYORMUSUN SEN KİMSİNKİ BENİ GÖRMEZDEN GELİYORSUN ÜSTÜNLÜĞÜN NEKİ SENDE BİRİNİN EMRİ ALTINDA ÇALIŞMIYORMUSUN ÖNEMLİ OLAN NAMUSUNLA PARA KAZANMAK KİMSEYE MUHTAÇ OLMAMAK ÇOLUNU ÇOCUNU N EKSİKLERİNİ ONLARA HİSSETTİRMEMEK .ONA BUNA KUYRUK SALLAMADAN ÇALIŞMAK AMA .

12/28/2012 13:22:00

siz de alakasız bi muhabbet yapılırken tamamen alakasız bi konunun altına gelip bunu yazıyosunuz ve hiç bu da olur mu şimdi diye düşünmüyosunuz madem o kadar sesinizi duyurmak istiyosununz bununla ilgili bi gruba girip yazın ya da bi grup kurun kendiniz
kaldı ki sizin hayatınızda yasadığınız sıkıntılar kimseye hakaret etme hakkını vermez size benm yasadığım zorlukları biliyo musunuzda bana beddua edip laf sokmaya çalışıyosunuz
sunu da belirteyim bu mesajdan sonra ne yazarsanız yazın size cevap yazmıcam buranın güzel ortamını ve muhabbetini bozmak istemiyorum.

12/28/2012 13:36:00

İnanamıyorum, çok üzüldüm :(( Arkadaş bir de bana mesaj atıp bela okumuş!!!

12/28/2012 13:38:00

aynen ya bende cevap yazdım ya burdan özelden bombardımana başladı ne hakaretler ne beddualar:(

12/28/2012 14:20:00

Allahım sabır ver sen bana, sabır sabırrr!

12/28/2012 15:03:00

Hay allah kötü olmuş:( bende çok üzüldüm. Aysel Hanım durumunuz kötü olabilir kendinizi çaresiz de hissedebilirsiniz ama bu şekilde bela okumanız çok kötü olmuş. Buradaki herkes inanın çok iyi niyetli. Kasıtlı cevap vermeme gibi bir durum eminim yoktur. 

Ayçicim allah kardeşine zamanı geldiğinde hayırlısı ile doğurmasını nasip etsin inşallah. O şişlik çok kötüdür. bende aynı olmuştum. Zeynep'in de dediği gibi kızlarımıza adaş geliyor. Duru da Nehir de çok güzel isimler. İsmi ile yaşasın Duru Nehir'cik :))

Canlarım bugün çalıştım Pazartesi günü gelmeyeceğim. Çok yoğun geçecek. Temizlik, Duru'nun ihtiyaçları için alışveriş, arkadaşlarla buluşacağız.

O yüzden şimdiden hepinize çok güzel bir yılbaşı geçirmenizi dilerim. Yeni sene tüm sıkıntıları geride bıraktığımız bir yıl olsun. Ne kadar zorluklar yaşasak da bu sene hepimiz için çok ama çok özel bir sene oldu bence, çünkü bize dünyalar tatlısı bebeklerimizi getirdi. 

Bebeklerimiz, sevdiklerimiz ve Nurticanlarla  :) geçireceğimiz daha nice güzel, sağlıklı, huzurlu, başarılı senelr diliyorum. Ayrıca aşk ve tutkuyu tekrardan doruklarda yaşayacağınız bir yıl olsun inşallah :)))) Hahahaaaa :) İhtiyacımız yok mu sizce :)))) Ayyyyy bugün çok yoğun ve sıkıntılıydı belli oluyor değil mi :))))

12/28/2012 15:03:00

Hadi yaaa :/ Yuhh yanii. 

12/28/2012 15:11:00

boşverin kızlar beddua döner dolaşır sahibini bulur. 

Amin Banucum dileklerine tamamen katılıyorum :) Özellikle de  "aşk ve tutkuyu tekrardan doruklarda yaşayacağınız bir yıl olsun inşallah"kısmına :P  Pek belli olmuyor aslında performansta sıkıntı yok en azından :D

12/28/2012 15:30:00

:)))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...