MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/28/2012 15:40:00

banu güzel dileklerine kocaman bi aminn demek istiyorum :))

12/28/2012 16:28:00

Kızlar sormayın yaa, ne var ne yok bakayım dedim şok oldum, böyle hoş olmayan şeyler görünce, kendimi zor tuttum karşılık vermemek için ama vermedim hiçbir şey yazmadım buraya, baktım ileriye gidiyor grup yöneticisi olarak sildim kendisini, kimse bizim grubumuzun keyfini kaçıramaz, olur olmaz hakaret edip saydıramaz, o kadarrr :) bu sefer bana özelden mesaj attı, ''ALLAH SENİN DE BELANI VERSİN TAMAMMI'' diye, ya sabııırrrr :(( ben de aynı Banunun yazdığı gibi tatlı dille ve kendisi gibi seviyeyi düşürmeden anlattım, önce burası kimsenin babasının çiftliği değil, beni küçümsediniz vs. tarzı şeyler yazdı ama ben yine öyle olmadığını,  burada kimsenin bu şekilde davranacak insanlar olmadığını, sakin kfayla düşünürse yanlış yaptığını anlayacağını yazdım ve sonunda kusura bakmayın, birden kendimi kaybedip yaptım, amacım kimseyi kırmak değildi dedi :) yani kabul etti yanlışını. Neyse işte boş yere moral bozukluğu oldu ama Zeynepçim dediğin gibi beddua döner dolaşır sahibini bulur bence de...

12/28/2012 16:30:00

İyi aksamlaaaarrr...

Tadımızı kaçırmaya kimsenin gücü yetmez :)

Aysel Hn. ; bu sitede muhabbet edilen, soru sorulan, bilgi alınan bir sürü başlık var. Başka nerelerde istediğinizi dile getirdiniz bilemem ancak bu sohbetlerin ortasına dalarak olacak bir is değil bana gore. Sorular yada gruplar kısmında kendi meseleniz ile ilgili başlıkları tarayarak daha sağlıklı sonuc elde edersiniz. Kaldı ki ilk yazdınız günden beri sadece is arıyorum dediniz başka da bisey demediniz. Nerede yaşadığınızı vs gibi bilgileri şahsen hiç görmedim yazdıklarınız arasında. Ciddiye almış olsaydınız yada gercekten zor durumda olsaydınız sanki daha ozenli sekilde bilgi verir aciklar ve cevap beklerdiniz.. Yaptığınız beddua ve hakaret konusunda birsey söylemek istemiyorum çünkü eğer konuşursam arkadaslarım kadar kibar olamam...!!! Ayrıca sunu da hatırlatmak isterim ki !! Büyük harfle yazı yazmakla bir halt olmuyor ! Soyliyebilecegim tek şey Allah kalbinize gore versin..

Canım sıkkın analar bacılar :( bankalara sovmek istiyorum :( 3 lira için kara listeye düşüren sisteme lanet etmek istiyorum..

İstiyorum istiyorum istiyorum :((

12/28/2012 16:46:00

Neşecimm :)) sıkmasın canını banka manka, sağlık olsun yeter ki... Kendisini grupatn çıkardığımız için yazılanları görebilirmi bilmiyorum ama görüyorsa hepimizin nasıl hemfikir olduğumuzu görmüştür
Bu arada herkese tek tek yazamadım, kafam dağıldı biraz, özür :)

12/28/2012 18:57:00

Merhaba arkadaslar. Bakamıyorum ne zamandır bugun özlemin mesajından sonra okudum yazılanları. Özlem mudahele etmiş zaten sagolsun. Ama uye kabul ederken artık bizden onay isteyecek. Yonetici olmak isteyen varsa bana bildirin :) ve cocugunun ay ı uygunsa alalım derim ne dersiniz.

Yılbası gecesi eşim calısıyor. 4-12 vardiyasında. Saat 12.30 da eve gelecek. Geldiğinde uyumamıs olursam otururuz biraz:)

Bu arada tekrar yazamazsam diye şimdiden hepinizin yeni yılını kutlarım. Kocaman ailenizle birlikte cok mutlu olacagınız ve tabiki sağlıkla gecireceginiz bir yılınız olsun:))

12/28/2012 20:28:00

Aman yarebbimmmmmm... Bi geldim baktim neler gordumm.. Ne kadar cirkin sozler yaa inanamiyorum.. Kimseye hicbirzaman buyukluk taslayacak insanlar degiliz. Ona kim vermis acana boyle hakaret etme hakkini...

Ozlemcim en guzelini en dogrusunu yapmissin.. Tamam bahanesini okuyunca.uzuldum elbet ama sozler cok cirkin... Neyse en gzeli bu..bela okumak nedir yaa,sen kimsin ki yani... Umarim bir an once bir isi olur...

Bende buraya yazdiktan sonra hastanelik oldum..bobregim yuzunden. Sanirim bi tasim var :(( 2mm yogunluk cikti filmde..bir bu eksikti :((

12/28/2012 22:41:00

Oyyy çok geçmiş olsun Ayşegülüm, 2 mm küçük bir şey, tez zamanda düşer gider inşallah :((

12/29/2012 03:01:00

Yine gunaydin. Ben hep selam verip kaciyorum dimi))))

Nasil yetisiyosunuz bu kadar konusmaya))) evde o kadar is ,derslerim, bebisim , esim yetisemiyorum ya beeen... Gun sonu hic buc kuvvet kalmiyo,,

Cok kotu seyler soylemis aysel hanim... Uzuldum bende. Bazen banaa cvb yazilmiyo. Burda hic kimse kasitli yapmiyoki bunu. Yinede arkadaslarin sozlerine katiliyorum.. Ne kadar kotu olsanizda birini asagilamak hakkiniz yok...

Azerilerin sozu var. qam paylastikca azalirmis. Onun icin boyle kotu konusmak yerine paylassaniz daha rahatlarsiniz.

Boyle hem kendinizi hem bizi sinir ettiniz

12/29/2012 03:03:00

Aysegulcum. Gecmis olsun cAnim. Insallah kecer. Allah kolaylastirsin bitanem

12/29/2012 12:49:00

kızlar merhaba
birazda ben sebep oldum bu tatsız duruma keşke sinirlerime hakim olup cevap vermeseydim :(ama dikkatimi çeken bi şey var dün sitede biraz gezindim bu arkadaş alakasız bir sürü sayfaya bunu yazmış hiç yeri olmayan
ayşegül sana da geçmiş olsun bu arada :(
özlem bana da arada aklına bi şeyler geldikçe yazıp gönderiyo sanırım burda yazılanları okuyabiliyo hala bana burda ki yorumuma istinaden bi mesaj yazmış çünkü
aysel _rabia doğru söylüyosun kasıtlı yapılmıyo ki ben sabah senn mesajını gördüm ama işteydim cevap yazamadım o anda

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...