MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

12/29/2012 11:53:00

Merhabalar. Herkese iyi haftasonlari.

Ayaegul cok gecmis olsun.

Aysel bende yetisemeyenlerdenim :)

Gulsah evet grup konusmalarini herkes gorebiliyor ama sadece uyeler cevap yazabiliyor. Sen hic uzerine alinma olayi. O yazinin uzerine ilk sen denk gelmissin ve cok ta guzel yazmissin. Onceden kapali grup olayi vardi ama kaldirildi sonradan.

12/29/2012 12:00:00

valla sebep oldum üzülüyorum gerçekten tadımız kaçtı durup dururken ama o kadar beddua seven bi insanmış ki doyamadı yazıp yazıp göndermeye bi türlü ne diyim Allah yolunu açık etsin bi iş bulsunda ona buna saldırmasın böyle
benim mesai bitti çıkıp ev yollarına düşeyim mesainin geri kalanı baslasın yani:)
herkese iyi akşamlar görüşürüz:)

12/29/2012 14:45:00

selammm yine ben :)

bişey sorucam ya şimdi evde yerleri silerken aklıma geldi bu fakirin buharlı mopunu almayı düşünüyorum kullanan var mı aranızda ?? özellikle emeklemeye basladıktan sonra viledayla falan silmek içime sinmiyo hiç bizim sıpa da bayılıyo parkede oynamaya geçen gün sapır sapır yalayıp emmeye çalışırken yakaladım  :))

12/30/2012 13:10:00

Selam kızlar... 

Ayy ne olaya yarattı hatun yaa. Herkese özelden bi mesaj atmışlığı var galiba :) Amaaann neyse Gülşah!ın da dediği gibi iş bulsun da sağa sola sarmaktan vazgeçsin. Özlem'im de zaten noktayı koymuş ve hepimizi kurtarmış :) Gruptan göndermenin dışın da özel mesaj yollamasını engelleyemiyor muyuz ? 

Ayşegülcümm benimm çok geçmiş olsun. Çok fenadır böbrek ağrısı. Bir an önce kurtulursun inşallah. 
Ayselcim karabatak gibisin bir geliyosun bir kaçıyorsun :) Kesinlikle katılıyorum sana da burada kimse birbirine kasıtlı olarak cevap yazmamazlık yapmaz. Biz birbirimizi biliyoruzz zaten ;)
Duygucum sen nasılsın Doruk nasıl oldu ? 

Gülşahcım valla ben kullanmadım hiç fikrim yok bu yüzden :/ 

12/30/2012 13:30:00

gulşahcım ben bi blogda bekonun buharlı supurgesinin cok iyi oldugunu okumustum bilemiyorum kullanmadigim icin ))

12/30/2012 18:31:00

iyi akşamlar:)

gülşah temizleyici hakkında pek fikrim yok.ben sade suyla siliyorum viledayla.cok ta takılmamak taraftarıyım.yani ben cok hijyenik degilimdirde tabi senin bilecegin iş:)
zeynep tesekkurler.İyiyiz demek isterdim ama doruk sanırım yeniden hastalanıyor.bu kısın gecmesini iple cekiyorum :)

12/30/2012 18:54:00

ben aldım bugün ya aslında öyle takıntılı titiz değilimdir ama gaza  mı geldim nolduysa artık :) pişman olmam umarım eşim çiğ çiğ yer beni valla 15 sene konusur:)) 

01/02/2013 06:21:00

Günaydın nurticanlar ;) Nasılsınız bakalım 

Yeni yıl hepimize güzellikler getirir inşallah. Ben hala tam olarak kendime gelmiş değilim ama :) Yılbaşı akşamı sabahın 6'sında yatıp 9.30 unda kalkınca şaftım kaydı doğal olaraktan :) Neyse ki sağolsun eşim baktı sonra da 1-2 saat kestirdim bende. Zombi gibiydim valla.

01/02/2013 06:57:00

Hepinize günaydın ve tekrar iyi seneler. Bizde yeni yıla hasta girdik :( Duru'm hastalandı. Öksüüryor burnu akıyor ama şimdi biraz daha iyi. Yine de yeni yıla Duru ile girmek güzeldi.

Dugucum size de geçmiş o lsun. Bu hastalık geldi mi gitmiyor çocuklardan :( Allah beterinden saklasın.

Zeynocum :) nasılsın bakem. Güzel geçmiştir inşallah yeni yılın. Gerçi sabah 6 ya kadar uzadıysa güzel geçmiştir :) biz 12 de kızımızı öptük ve yattık :) Gerçi Duru'm sürekli öksürdüğü ve burnu tıkandığı için uyandı :(

Ayşegülcüm şimdi haberim oldu çok ama çok geçmiş olsun canım. Taş ağrısı çok zormuş, lazerle bir çözümü vardı galiba?

Gülşah iyi günlerde kullan, memnun kalırsan söyle de bizde edinelim :)

Hepinizi öpüyorum, sevgiler.

01/02/2013 07:26:00

Banuşum güzeldi valla abimlerdeydik arkadaşlar falan epey kalabalıktık yani :) Durucum nasıl oldu geçmiş olsun. Bizim Duru da da var hafiften burun akıntısı üst dişler gelecek galiba ondan olduğunu tahmin ediyorum :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...