MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/24/2012 13:05:00

Merhaba Zeynepcim, zaten allah sana  2 katı kolaylık versin :) Bu depresif haller ne kadar sürer acaba? Umarım yakın zamanda eski ruh halimize döneriz....

Neşecim umarım yemeğini yemişsindir :) Afiyet bal şeker olsun, süt olsun :))

Hülyacım alemsiniz :) Eşin tabiki ister. Onlar bakmıyor ki biz bakıyoruz :))

09/24/2012 16:51:00

İnşallah Banucum bir an önce düzelsin bu durumlar da  normal halimize.Ama biraz büyüyene kadar devam edecek galiba :))  Bazen çok kızıyorum yavrulara. Ses yükseliyor farkında olmadan. Sonra bi kendime geliyorum Zeynep ne yapıyosun sen bi parça çocuk onlar diyorum :)) sanki bağırınca da anlayacak ya :))) 

Handecim spiralle hamile kalan çok kişi duydum. Yani nsıl korunrsan korun hepsinde risk var ama spiral de biraz daha fazlaymış gibi geliyor bana. 

Ben arabayla çıkıyorum çıkmam gerektiği zaman. Zaten başka türlüsü mümkün değil :) Tatilde ben de duşta yıkadım. Kendim oturdum dizimin üstüne koyup yıkadım çok da rahat oldu :)

09/25/2012 06:09:00

günaydın herkese:)) mutlu bir gün olsun hepimiz için

zeynepçim handecim spiral güvenilir aslında ama bana gelince yamuk yaptı spiral efendi:)) yoksa millet yıllarca spiralle korunuyor

bizde ek gıdaya başlıyoruz bugün.sabah yoğurt mayaladım.bakalım nasıl geçecek ilk günümüz:))

09/25/2012 06:16:00

Gunaydin..Bizimkini sbah uykusuna yatirdim simdi kahvalti edip biraz 2.sayfayi izlerim sonra da zaman kalirsa dark shadows diye bir film vardi yarim kaldi onu bitiricem zaten bizimki uyanir ozamana kadar

09/25/2012 06:21:00

benimkide yeni uyudu.bu sabah 6 da uyandı dayanamadı tabi

09/25/2012 06:25:00

bu kocaların çocuk yapma konusunda ihtimal ve şartları değerlendirmedeki geniş ve ileri görüşlülükleri hayranlık uyandırıcı olabiliyor :)

09/25/2012 06:34:00

:))) adam ne meraklıymış çocuğa anlamadım ki:))

09/25/2012 06:37:00

Aaaa bende saf gibi öbür tarafa yazmisim. Bakmadım bile başlığa :)))

Benim koca düşünmüyor galiba başka ;)) daha hamileyken ikincisi dedim ya yok daha neler dedi adam :)) sanki hamileliği o yaşıyor da gözünde büyüdü 2. Cocuk

09/25/2012 06:45:00

Sutu arttirma ile ilgili fikir olarak bana en cok tahin helvasi bol su ve somon baligi yariyor...bir de ne zaman canim sikkin olsun uykusuz kaliyim azaliyor yani uyku ve psikolojik durum da cok etkili..

09/25/2012 06:46:00

düşünür neşecim zamanla bak gör:))
benimki çınarda ilk öğrendiği an sırıtıp durmuştu günlerce.ben hala şokta olduğumdan fırçalayıp dururdum ne gülüyorsun diye:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...