MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

01/02/2013 12:41:00

Yahu bu diş olayı nasıl birşeymiş :( çocukların canına okuyor valla.

01/02/2013 12:52:00

merhaba herkese :)
bebişler hep hasta bu aralar nazar değdi galiba:(
bizimde dişler gelmeye niyetleniyor sanırım  dün gece çok mızmızlandı kerem

01/05/2013 06:43:00

Amaniiiinnn kimseler uğramamış ya ;( nerelerdesiniz ayol?? Ben hala bursadayim ve yarın donüyoruz artık evimize kismetse. Annemdeyken pek girip bakamadım buralara diye üzülüyordum ama kimsecikler gelememiş..

Kaç gün gecti ama olsun ;) yeni yilinız mutlu, huzurlu ve sağlıklı geçsin insallah sevdiklerimizle insallah. Öpüyorum hepinizi. Hersey gönlünüzce olsun 2013 te canlarim

01/06/2013 16:04:00

Anaaammm kaç gündür kimseler uğramamış ya laaa :) Ben de çok şey kaçırdım sanıyordum :))

01/07/2013 08:53:00

günaydııınnnn :)
sonunda başlayan kar yagısına en çok topbaş sevinmiştir bence:) evin karsısında kar küreme arabası bekliyo bütün gece evin içi disko gibi ışıl ışıl yanıp sönüyo iki gündür:)

01/07/2013 09:42:00

Günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaar :)

Mutlu haftalar, öperim kocaman kocamann :)

01/07/2013 11:57:00

ya bi şey sorcam günde 1 fincan yeşil çayın zararı olur mu emzirirken sizce?????

01/07/2013 12:21:00

ben bilemedim :/ 

01/07/2013 13:25:00

ya aslında hiç sevmem tadını zaten ama birisi getirdi yaprak seklinde kuru bi fincana 2 3 tane atıyosun çubuk tarçınla limonla fena olmuyo tadı .yag yakıyo derler ya hep bi etkisi olur belki diye düşündüm ama arastırınca kimisi zararı yok kimisi kesinlikle içmeyin diyo:S

01/07/2013 13:33:00

Hmmm.. bende aynen sevmem tadını ama bu tarif pek cazip geldi :) 

Zarar konusunu bilemem bak, Ben her gün bi sürehiye 1 limon dilimliyorum. bir kaç yaprak taze nane atıyorum. Bi cezvede de kabuk tarçın ve form çayı kaynatıp sürehiye koyuyorum. Varsa bi kuru kayısı da atıyorum içine. Gün içerisinde onu içiuorum. Detoksmuş. Yak yakıcı da aynı zamanda. Sütümle ilgili bir sıkıntı da olmadı :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...