MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

01/09/2013 10:54:00

Huu huuu nurticanlar 

Ne oluyor kızlar bize yahuu. Koptuk valla iyice. Kaç gündür hep birlikte uğrayamaz olduk buralara :/

01/09/2013 11:05:00

işten arada bakıyorum ama yazamıyorum bazen ya :(

01/09/2013 11:11:00

Ben gece kuşu oldum birazcık. Gündüzleri uyuyup geceleri çalışıyorum genelde :) 

Evet yine de ihmal ettiğim doğrudur :')

01/09/2013 18:07:00

hu huuuu canlar nasılsınız?? hadi benim telefon tırt oldu giremiyorum peki size noldu yahuu?? ihmal etmeyin burayı lutfen.

Benden havadisler vereyim kısaca... dediğim gibi telefonum tırt :)) uzun zamandır kendi kendine kitleniyor ve kapanıyordu. geçen gün durup dururken kapandı yine açılmadı saatlerce. içince 1000 tane resim ki yarısı Dorugun :( neyse aksamına açıldı hemen resimleri yedekledim, numaralarımı yedekledim ve telefonu servise yolladım. Ne derdi varsa halledilsin diye..

Yeni çamaşır makinesi aldım :)) fırsatını bulduğumda değiştirmeyi düşünüyordum zaten. Benim ki sonerin bekarlığından kalmaydı. Evlenirken yeni nasılsa diye bir daha almamıştık. Ama son 1 yıldır yıkamasından memnın değildim. Bİrde kazanı küçüktü 2 nevresim atamıyordum falan filan. HAfta sonu aldık yenisini bugün geldi sanırım yarında servis gelecek bağlanacak. bağlansın da bir dünya bekleyen çamaşırlarımı yıkayabileyim. Kurutmalı olanlardan aldım hazır almışken.. 10 kg yıkama 7 kg kurutma.. insallah memnun kalırım bakalım.

Doruk eve döndüğümüzden beri uyku sorunu yaşıyor yine :( geceleri saat başı uyanmalara devam. diş mi yoksa adapte olma zamanımı bilemedim bursa dönüşü.. evim toz içinde bir an önce temizlenmesi lazım :) ben yeteri kadar dinlenememeye ve beslenememeye devam :) neyse ki saglığımız yerinde. bursa iyi geldi öyle yada böyle. ordayken tek sıkıntım Dorugun düzeni oluyor. Yemesi, uyması falan ister istemez değişiyor. Ama benim dinlenmem için harika geldi tabii.. şimdi dört gözle annemin gelmesini bekliyorum...

ayın 17 sinde kardeşimin askerliği bitiyor çok şükür. İnşallah hayırlısıyla saglıkla kavuşucaz. Yine bursaya giderim diyordum ama abla ben gelicem sana 2-3 bursada kalıp dedi :)) o yuzden ben gitmiycem annemle birlikte kardeşim gelecek inşallah bakalım...

akşamları fırsat buldukça gelmeye calışırım ben yine. Telefonda en kısa zamanda gelir umarım olmuyor böyle :))

01/10/2013 09:00:00

yakında döneriz galiba eski performansımıza :) 

Neşecim hayırlı olsun çamaşır makinen. İnşallah memnun kalırsın. Doruk genelde bir yerlere gidince düzeni bozuluyor galiba. Ama düzelir yakında inş. Dediğin gibi dişle de alakalı olabilir. 
Gözünüz aydın şimdiden kardeşinin çok az kalmış askerliği de. Hayırlısıyla gelsin inşallah. 

Bu arada Banu da yok ortalıklarda :/

01/10/2013 11:08:00

selam herkese
herkes iyidir umarım :)
neşe gözünüz aydın hayırlısıyla kavusursun inşallah kardeşine :) makineden memnun kalırsan haber ver bende düşünüyorum değiştirmeyi ... 

ya ben akşamları kerem i uyutamıyorum kızlar çok zor dalıyo sürekli uyanıyo artık stres olmaya başladım akşam uyku saati yaklasınca çok yetersiz hissediyorum kendimi bu konuda:((

01/10/2013 11:29:00

Gülşahcım bizimkilerde genelde zor geçiyorlar uykuya. Çok uykuları olsa bile uyumamak için direniyorlar. Senin yetersizliğinden değil bu bebişlerin inatçılığından oluyor zannımca :)

01/10/2013 12:06:00

Merhaba canlar, yurtdışından gelen misafirler gitti.  Rahatım artık :) Neşecik makinan hayırlı olsun güzel günlerde kullan inşallah. Kardeşinde hayırlısı ile gelir inşallah. Kavuşmaya az kala, ne güzel.

Gülşah benim kızımda öyle. Hatta 2 gün önce bildiğin ağladı. Sanki etinden et koparıyormuşsun gibi :(( Büyüdükçe huyları da değişiyor. Duru'da tüm gün kucakta dolaşmak istiyor. Sürekli kıpır kıpr. Geceleri çok uyanmaya başladı. Bir oraya bir buraya dönüyor tabiki bende uyku falan kalmıyor. Bende derdini anlayamıyor muyum diye çok üzülüyorum :((

Zeynom benim , beni merak etmişsin gerçi mesajda yazdım ,bir sorun yok allaha şükür. Herşey yolunda gidip gelen ruh halim dışında :)) Kurtulamadım bundan. 

Hepinizi öpüyorum kendinize çok iyi bakın ;)

01/10/2013 13:33:00

teşekkür ederim banu ,zeynep :) ben de bi benim kerem böyle zannediyodum ama genel olarak bu modellerde var demek ki bu sorun :)) ya bi de etraftan duyunca ay benim çocuğum yatagına koyuyorum pış pışlıyoyorum uyuyo diye sinir oluyo insan :)) gerçi ben yatagına alıştırdım 2. ayından beri yatagında yatıyo ama uyutana kadar savaş halindeyiz :(

01/10/2013 22:18:00

Selamlaar,

Neşecim öncelikle hayırlı olsun makinan şekerimm :) güle güle kullan. Ennnn güzelini yapmışsın valla kurutmalı almakla. Benimkide bozulsa da alsam :P Bende şimdi sessiz süpürge bakyorum ya :( MAsal' dan süpürge tutamaz oldum. Çok korkuyor :( Bir de baston süpürgem var ama motoru omuza asmalı, o da beni yoruyor. bide diyorum Fakir' in buharlı temizliyicisinden mi alsam :/ Fazla oldum, böyle yaparsam bu adam beni boşar :P 

Şaka bi yana, hiç bir zaman ihtiyaçlar bitmiyor valla.. 

Uyutmada da sıkıntılarımız ortak sanırım :( Bir kaç gündür MAsal da çok huysuz, uyutmak için epey çaba sarfediyorum. Diş sıkıntısımı var bilemiyorum ki :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...