MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

01/12/2013 12:44:00

ayseeeeeeelllllllllllllllllllll... o ne ??? doğrumu görüyorummmmmmmmmmmmm.... Anaaaammmmm... Ay hayırlı olsun mu demeliyim ne demeliyim ben şimdi :)

ay günaydın diyemeden daldım direk. Ayşegülüm farketmedin sanırım Ayseldeki yeniliği

01/12/2013 12:51:00

Aaaaaaaaaaaa amaninn :)) Ayselcim hayatim hayirli olsun :) bende ne.diyecegimi bilemrdim simdi :) bir minis daha.geliyoooor :)

nesecim tek gozle okudugum icin goremedim ki o detayi :) fena uykuluydum :)

Ayselcim asma suratini yaaa.. ;)

01/12/2013 12:56:00

hadi sen tek gözle görmedin. ya iki gözle bakan yazan bana ne demeli :P

bir saate bak bir de benim günaydına :))))

01/12/2013 12:59:00

:))))))))))) olur boyle seyler napalim arrtik :)) gunumuz.aksamimiz karisik artik bizim :)

01/12/2013 13:15:00

Ayselcim hayırlı olsun yeni bebişin. Sağlıkla gelsin dünyaya inşallah. 

Siz nasssınız kızlar iyisiniz ya inşallah. öperim hepinizi ;)

01/12/2013 13:17:00

Zeynepcim hosgeldin. iyi vala disari cikalim dedik fena yagmur var. arabada esimi bekliyorum :))

sen nasilsin?

01/12/2013 13:36:00

İyiyiz be zeynebim nolsun.. Aynen devam işte :)

Güya benimde çıkasım vardı. Kocam sabah işe gitti 1.5 ta geldi. O sırada doruk uyudu. Saat oldu 3.5.. Daha evde işlerim var. Koca aksam saat 7 gibi yine dışarı çıkacak o yüzden o Dorugu oyalarken ben onları halledicem mecburen. Dışarı çıkma işi yarın artık bikaç saat. Ben kendimden çok Doruk için istiyorum. Dün garibim sokak kapısına bakıp gülümsedi hep. Babasının gelip gitmeleri mi aklına geliyor yoksa dışarı çıkılır onu mu biliyor sıpa anlayamadım.

1 haftadır evde garibim biraz hava alsın istiyorum soğuk moğuk..

01/12/2013 17:20:00

Merhabalar

Nasilsiniz bakalim.

Nese makinen hayirli olsun. Kurutmali almakla cok iyi yapmissin:)

İdilde cok huysuz acaba dediginiz gibi distenmi. Gorunurde yok gibi gelen dis ama. Simdilik 4 te kaldik

Aysel hayirli olsun yeni bebis. Ben doruk 8 aylikken hamile kalmistim. Simdi dusunuyorumda cok kucukmus. O zaman hazir hissediyordum kendimi.

Nese cok haklisin ama iste umdugun gibi olmuyor bazen. Hele cocuk varken planli yasamak imkansiz. Yarin telafi edersiniz.

Aysegul,Glusah,Zeynep,Banu selam:))

Ozlem ve nejla gorunmemisler iyilerdir umarim.

01/13/2013 02:53:00

Yine gunaydin..)) evet Busra bu aralar iyi uyumuyo.

Kizlar bir az ani oldu benim icin cunku korunuyorduk.. Mende baya sasirdim. Ama olsun kabullendim artiq.

O benim cnim olduremem ki yavrumu)

Annem duyarsa beni oldurecek tabi .o ayri konu..

Siz nasilsiniz?

01/13/2013 09:52:00

Aysel ilk baslarda zor oluyor tabi. Ama bence kiskanclikgi minimum duzeyde yasiyoruz biz. Ama anne icin cok zor. Yardimcin mutlaka olmali.

Necla cok gecmis olsun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...