MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

01/13/2013 13:48:00

Cok tesekkur ederim canlarim. Hayirlisi neyse olsun. )) dimi?

Duygucum esim yardim edecegini soyledi. Ama sonra ne olur bilemem tabi)))

01/13/2013 17:40:00

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?çok nadir girebiliyorum işe başladım iştende çok yorgun geliyorum umutun yemeği banyosu derken akşamı buluyor.sizler neler yapıyorsunuz?

az çok beraber buraya başladığımız arkadaşlar nerdeyse 1 yaşına gelicek bebeklerimiz.

yemek durumları nasıl?benimki bugünlerde hasta ve sadece süt içiyor:(

01/13/2013 19:29:00

Selam kızlarrr.. Neclacım hoşgeldin.. Duydu sende hoşgelmişssin yahu nerelerdesin. Paşa çok yoruyor seni anlaşılan unuttun bizi :))

Bu hafta sonunu sevmedim ben :( keyfimde yoktu öyle anlamsızca, nedensizce.. Bundan sonrası iyi olur inşallah. Doruk gecenin kör vakti uyanıyor, yatagında kendi kendine konuşuyor belli süre sonra ağlıyor falan.. dün gece 3-5 nöbeti tuttuk.. sonra 6,5 ta kalktık yine.. yemek olayımızda garipleşti. yediği şeyleri yine yemez oldu. mıh diyor kapıyor ağzını, kafayı bir sağa bir sola çevirip reddediyor.. çorba ve yogurt yemiyor nedense.. bende bazen bu tahıllı hazır kasık mamalarından yapıyorum ona da ilk başta bi itiraz ediyor ama sonra yiyor. uyku ve yemek olayımız bozuk yani. bu gece umarım daha rahat geçer..

havalar açsın yaz gelsin benimde içim açılsın yaaa.. evden dışarı çıkamıyorum bu havalarda.. çevrede de bişi yok zaten çıkıp dolaşılacak. kapanıp kalıyorum böyle olunca.

kardeşim dönsün diye bekliyorum annemle bana gelecekler :))) bu hafta onun heyecanı ile geçer artık..

01/14/2013 08:24:00

Ayselllllllll naptın seeeeennnn :))) Hayırlı olsun ve helal olsun  :))  Allah hayırlısı ile eline almayı nasip etsin inşallah. Şimdiden sansı çok bahtı güzel olmasını dilerim.

Neşem inanki bende öyleyim. Yaz gelsin istiyorum. Duru'm la bizde eve tıkıldık. Alışveriş merkezlerine götürmeye korkuyorum daha yeni hastaydı çünkü. Mikrop alır diye korkuyorum. Duru'da bazen çok severek yediği şeyi yemiyor. Bu bebekler anlaşılmaz vallahi Neşecim. Diyorum ki keşke anlayabilsem her sıkıntısı, bilsem neden ağladığını.... Bizim için daha yorucu günler geliyor ama en azından konuşmaya başladıklarında sıkıntıları ne bileceğiz ve inşallah :) laf anlatabileceğiz :))

Duygucum merhaba, İdil çok tatlı maşallah, resimlerine bakıyorum da :) Allah nazardan saklasın.

Umut'un annesi Duygu sende hoşgeldin ne zamandır yoktun buralarda :) Duru'da geçen hafta hastaydı ve ek gıdaların çoğunu yemek istemedi sürekli emdi. Yorgunluğunu çok iyi anlıyorum. Çalışan anne olmak gerçekten çok zor. Haftasonu nasıl geçiyor anlamıyorum. Oturduğum dakikalar sayılı. Ne yapalım belli br süre böyle olacak. Allah sağlık versin bebeklerimize gerisi önemli değil.

Bu arada ben Duru'mu düşürdüm :(((( Siz o anki hissettiklerimi anlatamam. O düşme sesi hele, iç çeke çeke ağlaması.... Cumartesi iptal durumdaydım. Ama sağolsunlar Ayçim, Özlemim ve Yoncam bana mesajları ile o kadar yardımcı oldular ki. Biraz olsun düzeldim.

Biliyorum çocuklar düşe kalka büyüyecekler ama benim biran önce serin kanlı olup bebeğime zor zamanında destek olmam lazım. Artık yeni bir anne de değilim ki....

İyiki varsınız canlarım. Zor zamanlarımda bir kelimenizle, bir cümlenizle kendimi daha da iyi hissettiriyorsunuz.

Hepinize güzel br hafta diliyorum.

01/14/2013 11:52:00

Biri bana salak desin ya :) valla diyin de rahatlıyım :))) 

porçöz dolu spray kutusuna klorak boşalttım. Aman yarebbim bide onu sıktım klozete.. şu an sanki bayılcak gibiyim :( insan bile bile lades dermi yaaaaa :(((( bunu yapmamam lazım yaptım yine, ah aptal kafam! tırsıyorum şimdi astım azmasa bari :( nefesim daraldı bile :(((( 

Herkese mutlu haftalar bu aradaaaaaaa, kocaman öpücüklerrr.. :)

01/14/2013 13:36:00

Merhabalarr

Duygucum İdil 4 tane çıkarmış bizim hala ikişer tane var :) 
Neclacım çok geçmiş olsun bir an önce iyileşsin inşallah. 
Duygucum hoşgeldin sen de yoktun epeydir. Yemek konusu bizde de çok iyi değil bazen çok severek yediği şeyleri yemiyorlar bazen yiyorlar hiç belli olmuyor. Ama genel olarak yoğur, tarhana çorbası ve yoğurt çorbasını seviyorlar. Sebze çorbasıyla pek araları olmasa da yediriyorum işte. Artık bizim yemeklerden de veriyorum biraz biraz. Makarnayı ve pilavı da sevdiler. 
Neşecim gözün aydın su gibi geçsin bu hafta o zaman :) 
Banucumm çokk geçmiş olsun kıyamam yaa :( Nasıl düştü yaa. İyi mi şimdi bari. Dediğin gibi düşe kalka büyüyecekler ama insanın aklı çıkıyor işte 

Ammann aycimm benimm allah korusun yaa :( Çok dikkat etmek lazım. İyimisin şimdi ?

Biz de hafta sonu pek birşey yapmadık. Kuzenim bebişine doğum günü yapmıştı oraya gittik. Bizimkiler ordaki bebeleri de görünce baya bi coştular :) Ama hiç uyumadılar oradayken diyebilirim.
 Bu hafta böyle geçti. Haftaya inşallah bi aksilik çıkmazsa bir Kartepe yapmayı düşünüyoruz kuzenlerle. Bebeleri bırakıcaz kv yle görümceye. Kötü gelin hahahaha :D

Öperim hepinizi... 

01/15/2013 15:50:00

hu huuu :))

nasılsınız kızlar :) kerem in dişleri çıkmaya başladı nihayet:)

01/15/2013 17:18:00

Hayırlı olsun gülşahcım :) 

01/16/2013 10:47:00

teşekkür ederim zeynep :)

01/17/2013 10:47:00

Merhaba canlar, burayı boşladık baya :) Hayırlı olsun Gülşah paşanın ilk dişleri :)

Biz bu arada şirket olarak taşındık ve ben 4 vesait gidip gelmeye başlamıştım kendimden geçmiştim. Allahtan servis buldum ve evimin çok yakınına kadar gidebiliyorum. Hayatımdaki bir güçlüğü böylece yenmiş oldum, darısı diğerlerinin başına :))

Zeynocum sen nasılsın, kuzucuklar nasıl? Çok öpüyorum seni.

Hepinize selamlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...