MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

01/17/2013 12:11:00

Merhabaa 

Banucumm çok sevindim servis bulmana ;)  İyiyiz biz çok şükür kızlarda iyiler. Şu dişleri de bir çıkartaydılar iyiydi :) Çok huysuzlar bu ara geceleri çok kalkıyorlar. Ama dişler çıkınca düzelir diye umut ediyorum :) 
Ben de seni çokk çok öpüyorum

01/17/2013 14:34:00

teşekkür ederim banu :) servis bulmam süper olmuş 4 vesait çekilmemiş valla:),

zeynep kerem de öyle ya sürekli uyanıyo gece kafasını boynuma koyup bakıyo boncuk boncuk etrafa artık nasıl acıyosa canları :(

01/17/2013 16:03:00

Sorma Gülşahcım yaa. Sürekli ağlayıp mızmızlandıkları zaman insan sinirleniyor bazen ama sonra acıları olduğunu düşününce geçiyor sinir falan kalmıyor :) 

01/17/2013 16:24:00

aynen ya bu sabah altını açıyorum sıpann doldurmuş bezi ama durmuyo kaçıyo heryere bulaşıcak bi yandan bi de yüzüstü dönüyo öyle bagla bezi der gibi biraz sert çıkıştım kirli bezi atmak için kalktım baktım aglamaya başladı arkamdan emekliyo anne anne diye hem üzüldüm yaptığıma hem de bi yandan komik geldi :)

01/17/2013 18:46:00

Ooo bez bağlama olayı feci bizde özellikle de İnci de. Geçen gün babası tuttu (zor zaptetti )ben bezledim o derece yani :D

01/18/2013 13:03:00

selam herkese kimsecikler yok sanırım :))

zeynep yüzüstü yatıyo bizim sıpa da banane böyle bağla der gibi bi de dönüp kaçıyo ki sorma :))

01/21/2013 13:16:00

oyy oyy kapanışı ben yapmışım açılışı yine ben yapayım bari :))
nasılsınız :)

aysegül kaç gündür yazıcam sana fırsat bulamadım.sonunda fakir buharlı mopu bi kaç kere kullandım 
öncelikle sunu belirteyim böyle kovalarla deterjanlarla foşu foşur temizlik yapmayı sevenlerdensen (kayınvalidem gibi) bu sana göre bi alet değil :)
ben oldum olası kovaya su koyup temizlik yapmayı sevmem su kirleniyo ve heryerin kiri birbirine bulasıyo gibi gelir ayrıca deterjan kokusunu da hiç sevmem bana kalsa hiç kullanmak istemem
benim aldığım bu :http://www.vatanbilgisayar.com/fakir-steam-mop-prof-2-in-1-steam-mop-professional-buharli-temizleyici/productdetails.aspx?I_ID=62706
ama bana kalırsa ilk çıkan mor renkli olanı yeterli bence su an ki tecrübeme bakarak
benim aldığımın özelliği gövdesinn çıkıp fırına duşakabine veya perdelere falan buhar püskürtmek
ama ben duşakabine makineyi sokup uğrasmam veya perdeye buhar tutmam pek pratik dğil çünkü
ama yerler konusunda çok memnunum hemen buhar oluşmaya başlıyo 30 sn falan sürüyo hazırlanması ayrıca vileda kadar kullanışlı ve yerler buharın etkisiyle çabuk kuruyo doldurduğun suyla 2 odayı silebiliyosun suyu bitince ayrıca soğumasını beklemeye ihtiyaç yok tek begenmediğim özellik  bez sayısı az (birer tane bence her odaya bi tane almak lazım ) bi de daha kaliteli kalın bi şey olabilirdi artık onu da ben halledicem :)
unutmadan kayınvalidesi yakın olanlar almasın benimki her temizlik lafı açıldığında bana laf sokuyo temizlik dediğin viledayla falan olmaz olsa da yalandan olur diye bakalım daha ne kadar dayanıcam :))

01/22/2013 00:33:00

Gülşah'cım anca totom yere değdi de yazdıklarını okuyabildim :) Öncelikle vakit ayırıp detaylıca yazdığın için çok çok teşekkür ederimmmmm :) :***

Ben deterjan kokusu sevip, kovalarla temizliği sevmeyenlerdenim. Heleki o kirli su olayı beni de kıl ediyor. Her defasında bezi önce lavaboda yikayıp temizleyip sonra deterjanlı suya sokup yer siliyorum. Haşat oluyorum haliyle.. Aslında bana deterjan yasak astımım var :( Seviyorum kahretsin :)) bide güzel karıştırırm böyle bikaç tane ohh :P

Şu bez sayısı ve incelik-kalınlık olayına takıldım. Tedarik edebilir miyiz ki dışarıdan? bi makina alıp makina fiyatına bide bez masrafı olurmu :P 

Geçenlerde bir sitede günlük indirimde vardı bahsettiğin diğer model. 159TL'ydi fiyatı. araştırayım derken unuttum :( Açıkçası bu senin kullandığın modeli ben görmemiştim. Bana da bu mantıklı geldi. Masal' ın oyuncakalrını peluşları falan da yıkamadan temizleyebilirim. mutfak,banyo temizliği de yaparım herhal bunla :/  birde sesi çok değilde oh misss :)) 

He birde bende kv dırdırı yok ;) kendisiyle görüşmüyorum :P hoş görüşsemde evimde bi toz almışlığı yoktur :))) haliyle laf ettirmezdim :)

01/22/2013 00:37:00

Bu arada kızlar, çok fena boşladım nurtiyi farkındayım :(( 

Hepinizi çok çok çok kocaman öpüyorummmm ve minişleridee :)

01/22/2013 09:06:00

ha ha tam klasik annesin yani deterjan kokteylini seven benim annemde öyledir gecen senin yazdığın gibi karıstırır karıştırır sonra fenalaşır :))

benim aldığım  daha kullanıslı o konuda oyuncaklara falan buhar püskürtünce içi rahat ediyo insanın hijyen açısından ...

bez fiyatı sanırım 20 30 lira arası bi şey tam emin değilim araştırmadım açıkçası daha ama ben çift tarafını kullandıktan sona hemen elimde yıkıyorum sonra diğer bezle devam ediyorum o bu esnada hafiften kurumuş oluyo böyle değiştirerek yapıyorum bi şeyler kendimce:))

ben vatan dan almıstım haftasonları %40 indirime giriyo zaman zaman onu kovala bence

ya benim kayınvalide de iyidir hoşturda laf sokmayı sever ama kader utansın mecburum kerem e o bakıyo :) bana kaderimin bi oyunu adeta :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...