MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

01/22/2013 11:41:00

Selam canlarr nasılsınız herkesler iyidir umarım :) 

Uğrayamadım bir kaç gündür. Özledim valla hepinizi ;)

Güzel bir makineymiş valla çok pratik görünüyor. Ben de deterjan kokusunu sevenlerdenim aslında. Ama çocuklar olduktan sonra çok yoğun olarak kullanmamaya çalışıyorum. Malum bizim kızların da hafiften bir alerjik durumları var. 
Hahaha Gülşah çok güldüm yaa kv yakın olan almasın diye :) Benim ki de bu aralar yanımda annem anneannemin yanına gidince memlekete o geldi. Ama o da pek karışmaz sağolsun :))

01/22/2013 12:33:00

selam zeynep :)
ya benim kv de de iyiydir hoştur hatta kerem e bizim evde bakıyo yardımcı da oluyo ufak tefek ama laf sokmak için hiç fırsat kaçırmaz :) bi yandan da bende kv adayıyım 25 sene sonra falan benim gelinde beni buralardan çekiştirmez umarım :)))

01/22/2013 12:36:00

Kııızzzzlarrrrr merhabalar. Konumuz temizlik :) İlgi alanım ama şu sıralar evi .... götürüyor :) anladınız siz onu. Bende deterjan kokusunu sevenlerdenim hatta deterjan bittiğinde markete gidip yeni çıkmış bir deterjanı koklayacağım ve alacağım diye heyecenlanan şapşallardanım :) Ama Duru olduğundan beri evi arap sabunun sıvısı ile temizliyorum zararı olmasın diye.

Bu makina pratik ve hijyenik gözüküyor, Gülşah senin de referansın olduğuna göre bir düşünmek lazım. Artık eskisi gibi temizlik yapamıyorum ve aklım çok takılıyor. O yüzden bunula evi hijyenik bir şekilde daha pratik temizleyebilirim. Bize nazar değdi valla ne muhabbetler yapılırdı burada....

01/22/2013 12:47:00

merhaba banu :)
beni rahatsız ediyo deterjan kokusu sanki nefes alamıyorum o yüzden sevmem hiç gözlerim falan yasarır sanırım alerjik bi durum ...
ben bunu aldığımdan beri vilede kova falan kullanmadımm hantal da değil makine o yüzden bana kolay geldi kullanması .camlarda çok ii diyolar ama onun için saglam bi yardımcı bulmak lazım  ablam gibi mesela:) çok hızlıdır eli ya acayip temizlik yapar her eve lazım :D

01/22/2013 13:24:00

Banuşum nasılsın Durucuk nasıl ? Valla bizde de evin durumu farklı değil :) Çok iyiymiş yaa deterjan koklamak için heyecanlanmak alemsin valla :)) 

Gerçekten yaa artık eskisi kadar muhabbet olamıyor burada :( Bu bebeler canımıza okuyorlar :)

01/22/2013 14:46:00

yaw benim evin durumu da öyle kızlar.. ..k götürüyor hakikaten :D ama ciciannemiz sürekli, halıların kirlenmiş,yerler tozlanmış,halılar tüy çıkartmış bilmemne söylendiği için bazen görmezden geliyorum, bazen bi girişiyorum kopuyorum.. gırgır denen bir aletcik varya, onu kullanıyorum çoğu zaman. Masal korktuğu için.. yerleri siliyorum toz alıyorum vs. her silişte bezi yıka sonra deterjanlı su falan resmen anam ağlıyor :( 

Ya şu halıları da bi yıkamaya verdim mahfoldu. sürekli tüy atıyor ya.. fırçalıyorum banamısın demiyor :(

01/23/2013 06:18:00

Gunaydin canlar..

Nasilsiniz? Biz iyiyiz ben kocis busracim ve no.2.)))) cok sukur rabbime))

Hafif bulantilarim var. ama olsun dimi ya)

Temizlik konusuliyor. Ay bendede ayni durum kizlaaaaaar) dun fena koyuldum temizlige. Busra da agliyo dis cikariyo sanirim. Hemde hastayiz ikimizde.. Bir az kucagima alip sakinlestirmek bir az temizlik sonra yine aliyo sonra yine kucak sonra yemek sonra yIne kucak sonra temizlik derkeeeeeen. Aksama anca bitire bildim temizliyi. Bu gun uyandigimda kipirdiyamiyordum...

Yerleri nasil siliyosunuz ki. Once deterjanli suyla sonra sadece suylami?

Bende silme isini hic sevmiyorum ya.,. Deliriyorum. Bi de silince asiri siliyorum. Ellerimle )))) her köse her santimetre kareyi silmem lazim... Bende buharli temizleyici mi alsam.... Kolay ve temiz oluyomu ki...?

Halilarada nefret ediyorum beeeeen. Hem toz kapiyorlar. Hic hijyenik degiller yaaa... Halilarin derdi bitmiyo... Yazi 4 gozle bekliyorum. Hatta 2-3 aya kadar anca bekliycem. Hemen toparliycam halilari))) sizi bilmiyorum ama bizde havalar sicak oldugunda halilar kaldiriliyor)

01/23/2013 09:30:00

Günaydın kızlar. Zeynepcim Durucuk iyi allaha şükür, hepinizinki gibi benim kızım da büyüyor :) Büyümesine an be an tanık olmak istiyor insan. Yaptığı şeyler belki çok ufak ama büyümesi adına büyük şeyler ve sevinçler :)

Ayselcim şaka gibi yaa, daha dün gibi Büşra'yı konuşuyorduk şimdi senin göbişinde 2. fasulye var :) Allah sağlıkla eline almayı nasip etsin. Bizde kaldırırız halıları yazın. yıkamaya gider kışa kadar rafa kalkar :) ne kadar güzel olur, ferah ferah. Süpür, sil ohhh mis gibi. Bende en çok halılardan kıllanıyorum. Hepinize çok güzel birgün diliyorum ve öpüyorum...

01/24/2013 10:42:00

günaydıınn :))
gerçi bana gün ayalı çok oldu nerdeyse 5 ten beri ayaktayım kerem sıpası saolsun :))
hadi uyanıyosun beni niye uyandırıyosun evladım diyorum kafasını uzatıyo tosss diye :)

01/24/2013 12:25:00

Ayselcim olcak o kadar bulanmalar :) çok rahat çok güzel bir hamilelik olur umarım canım benim :)

Bu arada buharlı temizleyici bence çok çok iyi , işte ilk fırsatta alıcam.. alacaklar o kadar birikti ki, daha masala yeni otokoltuğu alamadım, mama sandalyesi, buharl tem. , sessiz süpürge... oy oy oy.. alırız alırız derken al işte birikti.. 

kızlar bizim minik bebişimizde yarın geliyor. Kardeşim yarın doğum yapacak. Valla fena stres ve heeycan bastı beni :) hem o hemde Masal hastayken hastanede nasıl geçiricez saatleri bilemiyorum :( Allah yardımcımız olsun..

Hepinizi kocaman öpüyorummm, iyi bakın kendinize cancağızlarımm :) Dünyalar güzeli annişler ve bebişlerii, şimdilik byeee

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...