MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

01/24/2013 12:42:00

Merhabalarr 

Ayselcim geçer bulantıların zamanla inşallah. Ama çok yorma kendini öyle temizlik yapıcam diye :) 

Aycimm sağlıkla doğsun bebişiniz. Olsun güzel heyecanlar onlar :) Masal'ın hasta oluşu kötü olmuş yaa. Geçmiş olsun minişime. 

Öpüyorum hepinizi 

01/25/2013 12:41:00

merhaba :)

ya kızlar kerem in alttan iki dişi çıktı ya bu serseri çok fena ısırıyo beni napıcam bilmiyorum gögüsümün ucunu agzına alır almaz baslıyo dişlemeye :)) artık süt emmek için değilde ''aç da biraz ısırayım '' demek için geliyo kucagıma eşek :)) napıcam ben ??

01/28/2013 15:23:00

buraya üye oldum olalı gördüğüm ikinci büyük tartışmanın sokundayım :S bazen diyorum ki hiç üye olmadan dışardan mı seyretseydim burayı :((

01/28/2013 16:36:00

Selamm 

kızlar yine kaybolmuş herkes :/ nerelerdesiniz yaww. Tabii whatsapp'ı kullanınca buraya takılmıyosunuz di mi :P  Şaka bir tarafa ben yükleyemedim ya whatsapp denen zımbırtıyı telefona :S  

Hayırdır Gülşahcım ne tartışması ?

01/28/2013 19:46:00

Uzzzuuuuuunnnnn zaman oldu girmeyeli gruba.. Ama sadece ben değilim anlaşılan :) Gülşah takma kafana oluyor böyle seyler. Ben mümkün olduğunca uzak duruyorum sorulardan. Zaten pek vaktimde olmuyor açıkçası okuyup yazmaya. Amca güncelleme işte birde fırsat buldukça burası. Var böyle kendi bilmezler heryerde. Keşke olmasa ama işte ne demişler - nerde çokluk orda bo.... - :)))

Zeyneb'im viber yüklemeyi dene. Senin için viberden de muhabbet ederiz. Başka ne var bu tip program bilemedim şimdi ama dene bi.

Aysel canım bulantıların çok normal hiç anlatmaya gerek yok :)) ayy surda hep beraber ay bulantı yok mide yanması yok tekmesi, hıçkırığı diyorduk sen filmi başa sardın :)) hayırlısıyla al inşallah kucağına. O heyecanlı günler pek güzeldi :) hergün Aysel kesin doğurdu bu kez diye başardık muhabbete :) hey gidi günler hey bee... Bizde şaka maka 8. Ayımızı bitirdik. Doktor kontrolü gecikti yine bu Perşembe gidecez bakalım. Burda yazmışmıydım hatıtlayamadım ama geçen hafta annem, teyzem, kardeşim geldiler bana. Hatta Perşembe de babam geldi. Hasret giderdik güzel güZel hafta boyu. Kardeşim askerdeydi ya o döndü yeğen sevmeye geldi. Telefonum düzeldi geldi çok şükür. Hafta sonu annemleri uğurladım evlerine. Yarı. Temizlik var. Hafta sonu eşimin işi yüzünden Bursa yapıp gelicez yine :)) yani benim aynı tempo devam ediyor.. Ee sizde ne var ne yok

01/29/2013 14:15:00

haklısın valla nese ne diyim :)) güncellememde bi şey yazdım konuyla ilgili olaya karısanlardan biri silmiş beni hemen :)bazılarımızın içindeki çocuğu çok özenle saklayıp bu günlere getirmesi çok hoş yahu :))

ayselll arada ses ver ikinci kuzucuk nasıl :))

01/29/2013 16:23:00

kizlarrrrr nabersinizz, selamlar.

minik yavrcuk Duru Nehir'cigimiz aramiza katildigi gunden beri oldukca hareketli ve.yorucu geciyor gunler.. ugrayamiyorum. Masal'da huy degistirdi resmen.. surekli kucagimda koala kizim benim..

hepinizi cok opuyorummmm,sevgiler:)

01/29/2013 20:49:00

merhaba aysegül

Allah analı babalı büyütsün sansı bahtı açık olsun inşallah:))

01/30/2013 04:18:00

Gunaydiiin. Nasilsiniz?

Aysegul, allah kolalik versin anali babali buyusun amiiin.

Gulsah iyiyiz canim sen nasilsin?

Busra da ayni koala oldu yaaa.. Kucaktan inmjyo. Bide aksamlari resmen cildiriyor. Benden bikiyor sanirim, yeni oyun ve ya babasini istiyo...emeklemeye basladi hep basina bi is aciyo. Gecen cekmecede kalmisti parmagi... Bazen o kadar cok kucagimda geziyor ki gecen sancidan uyuyamadim. Karnimda acayip agrilar vardi. Galiba Fasulyemize bi sey oldu dedim)))

Duygucum, ay evet bazen cok erken oldu diyorum((( bazende iyi oldu iki kardes birlikde buyurler diye teselli ediyorum kendimi... Bir az zor olucak diye tirsiyorum da o ayri.

01/30/2013 07:16:00

Günaydın :) çok oldu ugrayamadim ya :( Yeni bebekler, hamileler var ne güzel. Allah hepimizin cocuklarina sağlıklı uzun ömür nasip etsin.

Ben de yarıyıl tatili dolayısıyla evdeyim. Annem fırsattan istifade diğer torununu görmeye gitti istanbula ablamin yanına. İki yaramazla bogusuyorum :) Yaş farkı ne kadar coksa kıskançlık o kadar çok oluyor kanaatindeyim. Emir çok seviyor ama beni paylaşmayı hazmedemedi hala. İns daha kolay alışacak Busra kız :))

Ders programım belli oldu ikinci dönem. Sabahları yine 9da başlıyor dersim üç gün 12de bitiyor. Carsamba nobet var 3:30da bitiyor. Perşembe boş tamamen ohh mis :))

Hiç o kadar ayrı kalmadım Begümden ins carsamba günleri sıkıntı çıkarmaz. Benim için de çok endişe verici. Özlüyorum zaten kuzumu. Ama şükür tabii ki Emir bebekken kasabaya gidip geliyordum 88km uzaktı ve ulaşım sıkıntılıydı.:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...