MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

09/25/2012 06:48:00

ha evet neşecim dur unuttum bende söyleyim
gnc bira mayası işe yaradı bende birde malt içeceği ve alkolsüz bira

09/25/2012 06:52:00

Teşekkür ederin kızlar :)) az evvel bir günaydın bile dememisim yalnız kusura bakmayın ;))

Günaydın tekrar hepinize :)) surda iki lafın belini kiricam dedim ya uyandı oğlan :)) 35 dk uyudu bakalım bundan sonra ne zamam ve ne kadar uyuyacak ;))

09/25/2012 10:10:00

Ben tünaydın diyeyim bari :) ancak  fırsat buldum :)

kocalar genelde 2. çocuğu düşünüyorlar. seninki de düşünür neşecim doruk paşa büyüsün biraz :)

Ben ilk hamile kaldığımı öğrendiğimizde bir tanesi görünmüştü usg de. eşim hep çocuğun kardeşi olmalı diyordu. ben de 1 tane yeter diyordum :) sonra bir daha ki kontrolde ikiz dediğinde dr şok olmuştum eşimde gülüp bu da sana kapak olsun dedi :)) 
ikisi bi arada çıkmış oldu yoksa gerçekten ikinciye cesaret edebilirmiydim bilmiyorum :)
nesecim 35 dk süpermiş yaa bizimkiler genelde 15 dk falan uyuyor :) çok nadir yarım saat falan uyudukları :) neyseki gece uyuyorlar

09/25/2012 11:35:00

hülyanın eşinde olduğu gibi % 0'dan bile umutlu olduklarına göre kocalar çok çocuk seviyor genelde. hele benim koca kişisi altıyı bulma konusunda kararlı. allahtan 30umda ilkine sahip olduk da yetişmemiz zor onun hedefine...

09/25/2012 11:47:00

selam

iş yogunlugundan ve hastalıktan okuyamadım son yorumları
bende grip oldum ve evde toplamda 4 kişi hastayız:)

benim eşimde cok cocuk seven ve isteyenlerden. 2 tane yaptık ama adama yaranamıyoruz.3 diyo maska birsey demiyor. baya bir inada bindi hatta.ama cok kararlı bu konuda tabi kendi dogurmuyor...cocuklar konusunda da elinden geldiiği kadar yardım eder,ben evde sıkılmamayım diye gezmelere goturur ve zaten yardımcımız var.

bende artık konu simdilik kapansın diye zamanı gelsin bakarız dedim:)  tabi olursa eger tabiki bu kadar cabuk olmaz

09/25/2012 12:46:00

benim durumum daha kötü, 6 yahu.. kızım 4.1 kg doğdu ilk bebek ve normal doğum yaptım.  zor bir doğum değildi tıbbi bakımdan ama bi de doğurana sormak gerekiyor.

duygu sana birşey sormak istiyorum demir takviyesi hakkında, bi de grubun doktoru özlemin de görüşünü almak isterim. bebeklere bu dönemde eğer demir dışardan verilirse, sonrasında besinlerle yeterli alınsa dahi vücut tarafından kullanılması sözkonusu olmayabiliyormuş. ya da buna benzer bir durum. yani bir kere verince preparatlara bağımlı olma gibi birşey. bu konuda gerçekten yapılmış bir çalışma ya da bir yayın var mı? bir halk sağlığı uzmanından da böyle birşey duymuştum. demiri aldık ama başlama konusunda kararsızım.

09/26/2012 05:39:00

günaydın herkese
ablamızı kreşe bırakıp geldim.bugün tiyatro varmış pek mutlu gitti kuzum
şimdi çınarla bizde dışarı çıkacağız.evime çok yakın oturan bir arkadaşım kahvaltıya çağırdı
arada uğrarım ben ama sizde iki kelam yazın böyle deli gibi kendi kendime konuşmayım buralarda:))

09/26/2012 06:02:00

günaydın hanımlar

09/26/2012 07:26:00

Gunaydinnnn... Afiyet olsun Hulyacim.. Ah aahhh bende Kayseri'de olsaydım bende giderdim komsucuklarima kahvaltıya, kahveye .:(( Kayseri'yi sevmezdim ama komşuların bir taneydi. Simdi Ankara da kaldım yine birbasima :) burda komsu edin cevre edin derken 1 yıl gecer. Burası daha kalabalık bir yer ve sanırım geneli çalışıyor. Sadece üst komsumla tanıştım şimdiye kadar ve onunda 8-9 aylık bir bebeği var. Ama gidip gelmeler başlamadı henüz. Allahtan Doruk olmuş eğer o olmasaydı ben burda kafayı yerdim kesin. Ev zaten merkeze uzak :/ gidip gelmek dert. Bide komşu falan olmayınca aksama kadar sıkıntıdan tirlatirdim herhalde.

Neyseeee iste.. Nasıl basım ağrıyor. Aslında dün aksam başladı. Uykusuzluktan sandim uğurunda gecer dedim ama yok. Az Önce oglusla 45 dk kadar sabah uykusu uyuduk beraber. Simdi sanki daha cok ağrıyor bı

Parol yuvarlamak gerekecek sanırım. Allahtan uyumadan önce kahvaltımı yapmıştım :) neyse bizimki başladı yine mizirdanmaya.. Gelirim yine

09/26/2012 07:35:00

Günaydınnn

Hülyacım havalar da çok güzel çıkmak lazım son son hazır defne de okuldayken. İkisiyle birlikte zor olur dışarı çıkmak. Afiyet olsun bu arada :)

Biz de 2-3 gündür çıkıyoruz dışarı. Valla hiç sesleri solukları çıkmıyor dışarıdayken :) Dün akşam gelirken Duru uyudu arabasında. Neyse eve geldik hala uyuyordu. Ben de arabadan alırsam uyanır diye arabasında dursun dedim. Tam 2 saat uyudu deliksiz :)) Bıraksam hala uyurdu da dedim gece uyutmaz falan gittim aldım arabadan alırken uyandı zaten :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...