MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

02/06/2013 07:39:00

Gunaydin aysegul))

Evet ya))) 2-3 sm bi sey olmaz)))

Nasilsiniz?

02/06/2013 07:55:00

Günaydın kızlar.

Ayselcim seninle tekrar yaşıyoruz ilk heyecanlarımızı :) Allah sağlıkla eline almayı nasip etsin. Hayırlı olsun Büşracığın küpeleri :)

Benim kızımda 75,5 cm. Şimdilik boylu gibi duruyor. Annesine çekmemiş :)

Zeynepcim benim geçmiş olsun ve hayırlı olsun dişleriniz. Benim kızımda 2 dişle kaldı :) ama geliyor galiba üst dişler çünkü akşamları ağlayarak uyanıyor ve zaman zaman ateşleniyor. Birde  salyalarımız fenaaa...

Hepinize güzel birgün diliyorum ve öpüyorum...

02/06/2013 07:58:00

Günaydın banusummm :)

bak sizin cadılar yetişti bizimkilere valla maşallah onlara :)

02/06/2013 08:59:00

Günaydın Ayçimmm :)

02/06/2013 09:16:00

Merhaba herkese, burayı eski günlerine döndürmeliyiz artık, dimi ;))

Boyları gayet iyi hepsine de maşallah :) özde geçen ay 76 cm idi, ama son aylarda biraz yavaşladı boy uzaması doğal olarak :)

Ah bu dişler ahh, bizi de mahvediyor, şimdilik 3 dişliyiz 4. yü bekliyoruz

Öpüyorum tatlı kuzuların hepsini :)

02/06/2013 09:22:00

Günaydın. Yine uzun bir ara verdik. :(
Begüm dişlerden yana pek sıkıntılı. İştahı da hiç yok sürekli bir mızmızlık hali bilmiyorum ne olacak. :((
Öpüyorum hepinizi. Kuzularınızı koklayın benim için ))

02/06/2013 11:22:00

tünaydınn herkese :))

bizim bi hasta geldi sabah süt dişi sallanıyo alttaki dişi çıkmak için zorluyo ama kadın 50 yasında :)) bizim kuzular gibi kabartmış damagını kerem geldi aklıma :)

02/06/2013 12:28:00

Guldahcim komik))) nasil oluyor oyle ya)))

02/07/2013 08:50:00

günaydınn :)
ayselcim zamanında değişmemiş dişi süt dişiyle gelmiş bu yasına ama kadar artık içerde kalan dişi sıkılmış olacak ki çıkmaya karar verince üstten patlamıs haliyle alttaki de sallanmaya başlamış :))

02/07/2013 22:51:00

Evet epey ağladı tabii ama kısa yoldan geldi işte dişi :)) İnci de 2 de kaldı ama çok kaşıyor dişlerini. 

Hayırlı olsun Büşra bebişin küpeleri :) Ama erken değil mi biraz yaa ? 
Ayselcim uzar uzar merak etme her çocuk farklı sonuçta. Bizim mesela İnci 76 cm Duru 73 cm di en son fark oluyo yani mutlaka ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...