MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

02/07/2013 23:26:00

İyi gecelerrrrrrrrrrrrrrrr :)

ya da günaydın mı demeliyim ki, bu saatte gelen olurmu buralara acep :)

Öptüm o zaman kocaman  :)

02/08/2013 02:33:00

Gnaydin))

Nasilsiniz?

Zenepcim ilacla deldirdik hic aglamadi. Nir tek tabancanin sesine korktu agladi)) oda hemcecik unutuldu. Hic mizmizlanmadi evdede. 1 gun sonrasi hic hatirlamadi bile.cok rahat oldu yani. Hemencecik de iylesti)) ay simdi kiza benZiyo ya ))

Bizde her yasta yapiliyor dogduyunda bile yapanlar var)) hatta 10 yasina kadar bekleyende vaar)) ben bekleyemedim))) kupecikleri olsun kizimin))))

02/08/2013 09:50:00

günaydın kızlar
kerem pişik oldu ya :( gece çok huzursuz kasınıyo sanırım rahatsız ediyo :(
bepantol basladım sudokrem diye bi şey var bi de ondan aldım iyileşir inşallah daha kötü olmaz doktorunu arıyacagm bi de ...

02/08/2013 11:35:00

Gulsahcim gecmis olsun kuzum. Busradada bir kac ay once pisik varsi. Sudocream aldim. Doktora gittik pisik degilmis .idrar testi yaptirdik megerse idrarinda leykositler cogalmis yani sogukalqinligi varmis diye kizariyormus... Doktora gorunun bencede.. Belki pisik degil..

02/08/2013 11:52:00

biz de yeni yaptırmıştık idrar testi iyi çıkmıştı
ya sadece poposunda var şimdilik çoğalmaz inşallah
dişler zorlarken sürekli her bezi kakalıydı sanırım o yüzden old böyle bi de kv de portakal vermiş iki üç gün üstüste asitli ya yaktı sanırım
hemşiresiyle konuşucam şimdi bakalım o ne diyecek :(

02/08/2013 12:35:00

Ay bizdede disler ciktigi zaman ishal oldu. Evet o zamanda az az kizartilar oluyodu ama ben asiri hessasim. Hic kirli birakmadim Busrayi. Gunde 7 defa bez degistirdgimi biliyorum. Azcik kaka yapmis bile olsa))) aciyorum kizima. Poposu kirli kalmasiiin)

02/08/2013 12:46:00

bizde öyle ya bi de kerem yaparken çok belli ediyo hemen anlayıp değiştiriyoduk ama olacagı varmış demek ki :(

02/08/2013 12:54:00

Evet ya uzme kendini düzelır inşallah

02/08/2013 12:56:00

Ayselcim sıkıntı olmadıysa iyi bari :)
Gülşahcım bizimkilerde de var pişik sadece popo kısmında oluyor. bephantol kullnıyorum ben de. 1-2 gün içinde düzelmeye başlamıştı. Şimdi iyi ama ben yine de her alt açmada sürüyorum . İshal  bizim kızlarda da var fena halde. Her seferinde üst baş değişiyoruz düşün artık o derece yani :) Dişlerden herhalde...

02/10/2013 02:43:00

Gunaydiiin)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...