MAKSAT MUHABBET :))

Ynt: MAKSAT MUHABBET :))

02/17/2013 18:24:00

Evet Zeynepçim siz varsınız sırada ablalarımız olaraktan, keske birarada kutlama şansımız olsaydı, çok tatlı oldu bıdıklar :)) inci kuzum da erkenci çıktı maşallah ona ;)

02/18/2013 13:58:00

merhaba
kötü bi güne başladım ben ya iki kötü haber aldım üzgünüm :(

ablalarımızdan sonra sıra bize geliyo zaman ne kadar çabuk geçiyo gerçekten şimdiden düşününce heyecanlanıyorum pastasını falan nasıl yapsam acaba diye ...

02/18/2013 15:35:00

Merhaba kızlar, daha geçen sene bu seneler kim önce doğuracak listeleri yapardık, bebeklerimizin odalarının resimlerini paylaşıyorduk. Şimdi ilklerini paylaşıyoruz ve ilk yaş telaşı, güzel heyecanı sardı bizi. Allah hep iyiliklerini güzel anılarını paylaşmamızı nasip etsin.

Zeynepcim benim , hayırlı olsun İnci'min adımları, yerim ben onu...Darısı bizimkilerin başına.

Hepinize iyi haftalar.

02/19/2013 00:09:00

Merhabalar kızlaaaaaaaar, 

Uğrayamıyorum ve kızıyorum kendime bu yüzden :( 

Eh minnoşlarımızın doğum günleri yaklaşıyor :) Şimdide onun sevinci var içimizde.. Aaah ah geçen yıl bu zamanlar ne haldeydiik, şimdi nasılız :) Büyük bir mucizeye tanıklık ettik ve anneliğimizin 1. yılını doldurmak üzereyizz :) Yavrucuklarımızla nice nice sağlıklı yıllar nasip etsin Allah bizlere.. 

İnci'ciğim yürümeye başladı demekkk :) Süüper bi haber bu :) Benim speedyden hızlı çıktı desene :D Afferim kızıma yaa, maşallah ona. 

Öpüyorum kocaman kocaman herkesii :**

02/19/2013 02:37:00

Merhabalar

Nasilsiniz gorusmeyeli.

Evet 1 yaslari doluyor kuzilarin. Ne cabuk gecti zaman. En szindan benim 2 cocukla oyle oldu. Acikcasi huzunleniyorumda. Maalesef idiille abisi gibi cok ilgilenemedim. Oynsyamadim konusamadim. Abimiz ilgi manyagi olunca ve o hep men men diye tum oyunlari benimle oynamak isteyince idil hep yanimizda oyuna aradan katilmaya calisan kisi oldu:( bakalim buyudukce gorecegiz etkilerini. O yuzden sanirim 10 aylik oldugunu ve artik soylefiklerimizi anladigini ve yaptigini farketmek gec oldu.hala bebekmis gibi davraniyordum.

Bu arada aklimda birsey var paylasayim istedim. Eger sizde onay verirseniz uygilariz. Hem bebislerin dogum gunu geliyor hem 23 nisan. Dogumgunu cekilisi yapsak aramizda ne dersiniz. Hem grupta biraz hareketlenmis olur. Ayrintilari kararlastiririz aramizda. Once bu baslik altinda dusunceleri alir,olumlu olursa yeni baslikta duyurusunu yapariz.

Neyse ben yatayim saat 4.30. Babam geldi onu aldim otogar dan. Yarin yine ankara yolcusuyuz. Dorugun kontrolu var. Umarim zaturre iyilesme gostermistir.

Opuyorum hepinizi.

02/20/2013 14:19:00

Selam kızlar

İyisinizdir inş. hepiniz. Epeydir uğrayamamıştım. Annem geldi memleketten yanında kaldık 1-2 gün. Dinlensin dedim biraz sonra görev başına tekrar kızlar onu bekler :)

Bugün ilk defa kızlarla tam gün yalnız kaldık. 10 dakika öncesine kadar iyiydi ama az önce isyan çıktı :) neyse ki duruyu uyutmayı başardım da biraz rahatladım. Bu aralar çok zor uyuyor ya.

Dediğiniz gibi İnci erken attı ilk adımlarını. Çalışmalar tam gaz devam ediyor :)

Hepinizi çok öpüyorum

02/25/2013 10:28:00

Slm kizlar

02/25/2013 13:12:00

selam aysel nasılsın bebişler nasıl :))

02/25/2013 13:20:00

Selam canlaaaaaar :)

02/25/2013 14:18:00

selam nasılsın :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 MART,NİSAN,MAYIS ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...